Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

Ben olduğumu anladığını biliyordum zaten cnm ya kurtarmaya çalıştım ama yememişsin msjnı aldım ama kontorüm yok cvp yazamadım güle Güle kullan cnm. O kutunun nie öyle çift taraflı bantla dolu olduğunuda açıklayım tatlı onları üzerini tamamen boncukla kaplamak için yapmıştım ama kargucu dökülür falan diye kafamı karıştırdı öyle kaldı o yüzden açarken zorlanmadın umarım:81:

Kız koycaksan koyda bakıym net gidicek birazdan içimde kalcak sanki hiç görmedim

Son düzenleme:
Pc başında pineklerken annem geldi,kızım sana oyuncak gelmiş dedi ne oyuncağı anne dedim baktım ki hediyem elinde kargocu amca oyuncak zannetmiş kend çapında öyle demiş
Hediyemi alan arkadaşım UFUKOLİK.ben onun olduğunu zaten biiliyordum kendisine de dedim defalarca ama o beni kandırdı hep:90:Canım arkadaşıma çok çok teşekkür ediyorum beni çok çok mutlu oldum çok samimi ve içten hele notlarına bayıldımCanım yaaa

Öncelikle toplu görünümümüzle başlayalımm

Deodorantlarım ve duş jelimHele duş jelinin kokusuna bittim

Küpe delisi olduğumu söylemiştim canım arkadaşım,unutmamışÇok beğendim tatlım hiçte zevksiz değilsin valla

Tendeki duruşu:86:

Bluzum ne kadar kokoş olduğumu çok iyi idrak etmişsin canım benim Çok beğendiiimmmmm:82:

Mamalarım Brownienin sadece paketini koyabildim çünkü ben hediyelerin içinde kaybolurken kardeşim götürmüş kaşla göz arasında
Pembe bibloma bayıldım,makyaj masamda yerini alacak birazdan

Ve son olarak toplu görüntüüü

Ufukolikciğime tekrar tekrar teşekkür ediyorum,kesesine bereket canımın

Son düzenleme:

Ayy canım yaaa :) açmak zor oldu evet ama değdi:82:
Kız koycaksan koyda bakıym net gidicek birazdan içimde kalcak sanki hiç görmedim

Koydum canım

Anam numaranın olduğu kağıdı çıkarmadan çekmişim
Neyse ki hemen sildim kimse görmedi demi

Son düzenleme:
Ya kızlar belki yeri değil ama ölücem yerin dibine geçicem regldm pantolunma geçmiş işyerindeym napıcam ben:2:

Lipgloss hediyelerini güle güle kullan canımm..ben de bluzuna bayıldım çok şeker çok..
Bu arada benim sürekli hediyem gelmediiiii naralarımı duyana katilim bana mesaj atmış..
aynen şöle" hediyen yarın gelecek sakin ol cadı" (valla hemen anlamış ne kadar cadı olduğumu)
Ben de aradım kendisini,kimsin nolurrrr söle diye..ama ser verdi sır vermedi yeminle..
Bravo valla.Ben olsam hemen dökülürdüm,sesi çok tatlıydı.Çok memnun oldum telefonla bile olsa tanıştığımıza..

lıpgloss bebegım harıka hedıyeler elıne saglık ufukkolıgnn ...guzel gunlerde kullanın hepınız

kız paradoks benı koparttın hee cadımı dedı hahahahbende dokulurdum herhalde kurbanım arasa ıyı caktrmams helal valla bende merak ettım cok

lipgloss
güle güle kullan hediyelerini :)
blüzun ve küpelerin şahaneee

ufukoliğin kesesine bereket

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…