Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

Ben olduğumu anladığını biliyordum zaten cnm ya kurtarmaya çalıştım ama yememişsin msjnı aldım ama kontorüm yok cvp yazamadım güle Güle kullan cnm. O kutunun nie öyle çift taraflı bantla dolu olduğunuda açıklayım tatlı onları üzerini tamamen boncukla kaplamak için yapmıştım ama kargucu dökülür falan diye kafamı karıştırdı öyle kaldı o yüzden açarken zorlanmadın umarım:81:

Pc başında pineklerken annem geldi,kızım sana oyuncak gelmiş dedi:KK60: ne oyuncağı anne dedim baktım ki hediyem elinde kargocu amca oyuncak zannetmiş kend çapında öyle demiş:KK60:
Hediyemi alan arkadaşım UFUKOLİK.ben onun olduğunu zaten biiliyordum kendisine de dedim defalarca ama o beni kandırdı hep:90:Canım arkadaşıma çok çok teşekkür ediyorum beni çok çok mutlu oldum çok samimi ve içten hele notlarına bayıldım:KK19:Canım yaaa:KK70:

Öncelikle toplu görünümümüzle başlayalımm:KK69:
grnt019h.jpg

Deodorantlarım ve duş jelim:KK12:Hele duş jelinin kokusuna bittim:KK23:
grnt032g.jpg

Küpe delisi olduğumu söylemiştim canım arkadaşım,unutmamış:KK69:Çok beğendim tatlım hiçte zevksiz değilsin valla:KK48:
grnt037fp.jpg

Tendeki duruşu:86:
grnt034.jpg

Bluzum:KK31: ne kadar kokoş olduğumu çok iyi idrak etmişsin canım benim:KK16: Çok beğendiiimmmmm:82:
grnt038.jpg

Mamalarım :KK56:Brownienin sadece paketini koyabildim çünkü ben hediyelerin içinde kaybolurken kardeşim götürmüş kaşla göz arasında:KK60:
Pembe bibloma bayıldım,makyaj masamda yerini alacak birazdan:KK48:
grnt041p.jpg

Ve son olarak toplu görüntüüü:KK31:
grnt042d.jpg

Ufukolikciğime tekrar tekrar teşekkür ediyorum,kesesine bereket canımın:KK69:

Son düzenleme:
Ben olduğumu anladığını biliyordum zaten cnm ya kurtarmaya çalıştım ama yememişsin msjnı aldım ama kontorüm yok cvp yazamadım güle Güle kullan cnm. O kutunun nie öyle çift taraflı bantla dolu olduğunuda açıklayım tatlı onları üzerini tamamen boncukla kaplamak için yapmıştım ama kargucu dökülür falan diye kafamı karıştırdı öyle kaldı o yüzden açarken zorlanmadın umarım:81:

Ayy canım yaaa :) açmak zor oldu evet ama değdi:82:
Kız koycaksan koyda bakıym net gidicek birazdan içimde kalcak:KK22: sanki hiç görmedim:KK1:

Koydum canım:KK70:

Anam numaranın olduğu kağıdı çıkarmadan çekmişim:KK60:
Neyse ki hemen sildim kimse görmedi demi:KK43:

Son düzenleme:
Lipgloss hediyelerini güle güle kullan canımm..ben de bluzuna bayıldım çok şeker çok:KK16:..
Bu arada benim sürekli hediyem gelmediiiii naralarımı duyana katilim bana mesaj atmış..
aynen şöle" hediyen yarın gelecek sakin ol cadı" (valla hemen anlamış ne kadar cadı olduğumu):KK55:
Ben de aradım kendisini,kimsin nolurrrr söle diye..ama ser verdi sır vermedi yeminle..
Bravo valla.Ben olsam hemen dökülürdüm,sesi çok tatlıydı.Çok memnun oldum telefonla bile olsa tanıştığımıza..:KK19:

lıpgloss bebegım harıka hedıyeler elıne saglık ufukkolıgnn ...guzel gunlerde kullanın hepınız

kız paradoks benı koparttın hee cadımı dedı hahahah:KK53:bende dokulurdum herhalde kurbanım arasa ıyı caktrmams helal valla bende merak ettım cok

lipgloss
güle güle kullan hediyelerini :)
blüzun ve küpelerin şahaneee

ufukoliğin kesesine bereket

X