Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

ezgim teşekkür ederim bebeğim
senin de hediyelerin çok güzeller çerçeve hakkaten tam salonuna göreymiş güle güle kullan tatlım benim livimin kesesine bereket

Hiç boşuna arama sen benim kurbanımsın :76: :97:

Son düzenleme:
şimcik yatabilriim ben
arkamdan çekiştimeyin
ay kızlarrr bu bm varya....diye başlarmışım
tamam yatabilüsün,söz dedikodunu yapmıcam(bana güvenme)
iyi geceler kuzum

ablacım valla çatladın haklısında
işallah yarın geçer eline.yarın olmasada cuma

xzgim sende saol tatlım güzel gelinim benim sende güle güle kullan hediylerini cnm livimin kesesine bereket...

sarı şekerim,bu arada paylaştıüın için seninde emeğine sağlık canım

kandırmayın paradoksumu
canım benim ya,kandırıyosunuz beni:26:diyo sonra ölürüm

tüm topik kandırdı beni Tanrıça,valla bak.o mu bu mu diye düşünmekten
beyin embolisi(o nedemekse) geçiricem. canım yok inan işin cidden şakasındayım ben,hiç gelmese ne olur..bana en büyük hediye sizleri tanımak oldu.ben halimden gayet memnunumm

oyy ölürümmm
biliyorum bitanemişin şakasındayız zaten
yüreğinide biliyorum seninbeyin embolisi:44:hımmm:26:çok kötüdür,benim dayımda vardı:26o ne la)

oyy ölürümmm
biliyorum bitanemişin şakasındayız zaten
yüreğinide biliyorum seninbeyin embolisi:44:hımmm:26:çok kötüdür,benim dayımda vardı:26o ne la)

youknow cumm burda olaydı gugle amcasından bakardı,beyin embolisi ni dimek diye..
düşün işte öle bi hastalığa tutuldum ki ,aynııı kaynım

size doyum olmaz kızlar,yatıyım ben şaşı bak şaşır oldum..iş var yarın offf

Canım benimmmm beğenmene çok sevindim Bu kadar geçikmesini sebebinide hemen açıklayım sen havada aslı duran balonları sevdiğini yazmışsın ya hemen hemen her yere baktım istediğim gibi birsey bulamadım sonunda dedim balon alayım üstünede yazı yazayım O şekilde oldu yani =) Canımsınnnnn iyi günlerde sağlıkla kullan
Geçen senden isim soyad almak için aradım ya =) 232 alan kodundan ben olduğumu anlamış mıydın :18::18:

Kankam seni çok özledikkkkkkk

Tanrıçam melek kankam ne kadar güzel şeyler almış hepsi çok güzel barbibim sağlıkla kullan canım .Hanturkcum seninde hediyelerin çok güzel

Xezgi güle güle kullan tatlım balonlar çok şirin o lastikli olanları ben çok severdim elime geçirirdim oynardım:124: çerçeveler de çok güzel her şey harika livimin kesesine bereket

evet livim ordan çaktım davayı
her bişeyimi çok beğendim ayrıcaa
o havada asılı duran balonlardan daha güzel benim üstünde adım yazan balonlarım :78:
sen aradığında haldır küldür damatlık bakıyorduk
şaftım kaymıştı senin kibar sesinin yanında benim avaz avaz bağıran sesim hiç olmadı
tekrar teşekkür ederim balım

Xezgi güle güle kullan tatlım balonlar çok şirin o lastikli olanları ben çok severdim elime geçirirdim oynardım:124: çerçeveler de çok güzel her şey harika livimin kesesine bereket

ebettt çok güzel
ben onları salonuma koyucam hep livi anıcam
kesesine bereket livimin

ben yatıyorum kızlar hem hastayım hemde yarın kına gecem var
inanamıyorum hala sanki yarın kınam yok gibi

Son düzenleme:

delii gibi mektubu aradım resmen koliyi parçalarına tekrardan böldüm !
hediye paketlerini 3 kez kontrol ettim !
boş cüzdanı karıştırdım incık cincık ettim
hırkayla şalı silktim arasına girmiş olmasın diye
mektuba ulaşamadım kanka
çook üzüldüm ama bulamayınca, kimbilir neler döktürmüştün
onuda mektup olarak at kanka :86: :86::92:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…