Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

topiği yeni görebildim ,
ne güzel bir etkinlik yapmışsınız.
hediyeler gönderilmiş ,sanırım geç kaldım ...
güle güle kullanın hediyelerinizi :13:

bidahakine diyo ya:KK60: :KK60:
bidaha olmıyacak kanka:88::KK60:ilk çekilişimizi livim hazırlamıştı
ve ben kim kime aldı hiç bi şekilde bilmiyorum:)tesadüf bu ya,bu 2 genci birbirine ugun bulmuşum:KK68::KK37::)
ve size asıl bomba
bu minik karısı,bana itiraz bile etmedi:KK60: :KK60::KK69: melek bu kız yemin ediyorum melek:KK69:
kankam uygun görmüş dedi,çekilişte keramet vardır,kısmetime razı olıyım dedi:86:
dedimki ona öğrenince,kızım neden söylemedin,kankam ben bibere ilk çekilişte aldım
haberin yokmu?diye niye demiyosun dedim
diyoki olsun kankam,ben biberimi çok seviyorum:)))hem sen öyle uygun görmüşsün,nolucakki felan:KK22::KK69::KK70:
canım benim ya..harika şeyler almışın kankam.kesene bereket.küpeler çok şeker
bluz harika.biberin tarzı tam
pijama takımı süper:KK19:
heleki biber ve miniğe bayıldım:))))
bide üstüne yazmış yine ben diye:))))))cezanı vermesin ya:)))))
biberim güle güle kullan kankam:KK19:
Oyyy yerim ben minikimi ya:KK19: evrene engel olamadın kanka çektik biz yine birbirimizi:KK48: teşekkür ederim kankam :nazar:
okurken koptum yaa:KK52: :KK52: uyancak millet şimdi ay karnıma ağrılar girdi:KK60: :KK60:
kanka bi daha olsydı biz çok alıştık birbirimizee:KK9: :KK52:
:KK60: puahahah evet ya alışmıştık biz biribirimize ayırmayın bizi:KK19::KK9:
hahaha:)) göster bana kankaa:KK14: :KK14: :KK14: :KK14: ay çok güldüm yinee:KK14: :KK14: :KK14:

:KK60: :KK60: :KK60:
:KK60::KK60: yine ağlıyo ya ahahahhaah :KK60: adresimi biliyosun kanka atla gel bak neler göreceksin:KK23::KK60: afyona gelmişsin keşke görüşme şansımız olsaydı neyse artık bi dahaki çekilişe(tanrıçaya duyrulur:KK60:) kendin getirirsin:KK64:
Ayyyyyy biberim ya güle güle kullan fıstığım o bluz sende harika duracaktır eminim :nazar: pijamada çok ama çok tatlı diğer hediyelerde miniğim çok zevkliymiş .

Livimm çok teşekkür ederim melek kankam:KK19: evet çok zevkliymiş minikimiz:KK19:

biberr iyi günlerde kullan hediyelerini
miniğin de kesesine bereket
çok güzel hediyer almış

karabiberr hesiyelerini güle güle kullan,çok güzeller de minik hatunu kandırdı benii..
bekle bekle evde dedi,sana göndericem dedi..alacağı olsun:KK52:

vayyyy karabiberim ne güzel cicilerin olmuş
şeker tadındaki küpen çok tatlı
bluzn ve pijamalarında öyle:KK16:
demek bu miniğin ikinci süprizi
iyi günlerde kullan
minik kesene bereket:KK16:
ben hala beklemedeyim

karabiber canım güle güle kullan hediyelerini pijamalar çok şeker küpeler de öyle
minğin kesesine bereket

ben de bekliyorum hadi gelsin hediyelerim artık çok merak ediyorum yaa :KK52:

Benim de hediyelerim geldi:124: Canım kankam nasıl mutlu ettin beni bilemezsin:KK19: Sanki bu anı daha önce yaşamış gibiydim:KK9: İsmini gördüğüm an bildim seni dedim bu canım kankam:KK19: Pakatleri sırıta sırıta açtım. Ufak notların mektubun yerim seni :KK19: O kadar çok zahmete girmişsin ki ne gerek vardı bitanem:KK19: Ne kadar teşekkür etsem az gelir seni çok seviyorum canım kankam:KK48: Senden ikinci kez hediye almak çok güzeldi:KK19: Bütün hediyelerim senden geliyo vermem seni kimseye kanka:KK48::KK9: Ve evet bana hediye alan canım kankam MİNİK06:119:

Hediyelerimin paketli halleri:21:
081120104597.jpg

081120104599.jpg

081120104604.jpg

Sıra içindekilerde:KK23:
Şahene bluzum bayıldım tam tarzım bi ara üstümde sunumunu yapacağım sizlere:KK23:
081120104605.jpg

Pijama takımım çok şirin bundan sonra senden bi parçayla yatağa gireceğim minikim:KK23:
081120104607.jpg

İhtiyacım olan en varsa almışsın bitanem french için beyaz oje alacaktım gerek kalmadı:21: pembe ojelere oldum olası zaafım vardır zaten:21: paketin gelmeden yarım saat önce kahverengi kalemim var mı diye bakmıştım ve bulamamıştım yoktu bugün çıkıp alacaktım bu kadar olur:KK48:
081120104608.jpg

Şu küpelere bakın şeker gibi yerim:KK39:
081120104610.jpg

Bi yengeç burcuna alınabilecek en güzel hediyelerden birisi mumluktur şahane bayıldım:KK19:
081120104611.jpg

Kolyem çok kibar ve zarif siyah ile taşın uyumu ve kelebek yerim senin zevkini:KK19:
091120104619.jpg

Buna öldüm bittim ne kadar şirin bir şey bu böyle isimleri de minik ve biber:KK23:
081120104614.jpg

güle güle kullan canım:KK70:
minik06 kesene bereket:KK16:

çok güzel hediyer almış

tşk ederim:KK16:

karabiberr hesiyelerini güle güle kullan,çok güzeller de minik hatunu kandırdı benii..

ee şeyy ımm kem kümm :kk77: :78:

iyi günlerde kullan
ben hala beklemedeyim

tşk ederim:KK16:

karabiber canım güle güle kullan hediyelerini pijamalar çok şeker küpeler de öyle
minğin kesesine bereket

tşk ederim:13:

tşk ederim:KK19:

karabibercim güle güle kullan hediyelerini hepsi de çok tatlı burçdaşım benim:KK69:
minikcim kesene bereket.

tşk ederim:KK8:

biberim kankam bidahakine otogarda buluşalım ben hediyeni öyle vericemm:KK52: benm kurbanım sensin kimselere vermem:KK52:

çok güzel hediyer almış
Teşekkür ederim :KK16:
Teşekkür ederim canım :KK16: :KK9: bana da sürpriz oldu:KK23:
iyi günlerde kullan
ben hala beklemedeyim
Ayburum teşekkür ederim canım benim:KK16:
minğin kesesine bereket

Canım çok teşekkür ederim:KK16:

Teşekkür ederim canım benim:KK19:
karabibercim güle güle kullan hediyelerini hepsi de çok tatlı burçdaşım benim:KK69:
minikcim kesene bereket.
Kuş kafam:KK52: teşekkür ederim:KK19:
biberim kankam bidahakine otogarda buluşalım ben hediyeni öyle vericemm:KK52: benm kurbanım sensin kimselere vermem:KK52:

:KK52: :KK52: verme beni kimselere kankam:KK19: bi daha ki sefere görüşürüz inşallah:KK48:

karabiber
çok güzel hediyelerin iyi günler kullan minik06 nın kesesine bereket...

Son düzenleme:
kızlarrr kimlerin hediyesi geldi birazdan bakcammmm.biberim seninkileri gördüm en son eklenen olaraktan :KK69: süperler vallaa
minikimin kesesine bereket

veeeeeeee beniim hedayelerim geldiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK16:
ekliycem şimcik :KK12:

X