Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

islommm güzl gözlü kankammmm :KK69: bi daha ugraşıp böyük mü ekledin
nasılsa ben biliyorum ne oldugunu ya göremedim edemedim yapmadım :KK53:
güle güle kullan tekrardan şekerimm :KK19:
yorumlar içinde teşekkr ederim :KK19: :KK16:

herkes hedayelerını gule gule kullansın ben daha sehır dışından yenı geldım .hala kendıme gelemedım o ayrı...
yarın hedıye ısını halledıcem sevgılı bayramdaşıma cıcısler alıcım..paralarıda yedık bıtırdık emme dost bank yardımımıza koştu :KK53:
ayrıyetten bugun benı gızemlı bır ses aradı :KK28:numara gızlı deıldı ama ses gızemlıydı :KK30:
sen omusun didi he didim..nırlerdesın bacım hedayen yolda yarın gelıveri ona gore dedı..ayol kımsın dedım gızlı bır dost didi:KK37:
supruz bozulmecekmiş :KK36:

haydi bismillah

Benim de hediyelerim geldi:124: Canım kankam nasıl mutlu ettin beni bilemezsin:KK19: Sanki bu anı daha önce yaşamış gibiydim:KK9: İsmini gördüğüm an bildim seni dedim bu canım kankam:KK19: Pakatleri sırıta sırıta açtım. Ufak notların mektubun yerim seni :KK19: O kadar çok zahmete girmişsin ki ne gerek vardı bitanem:KK19: Ne kadar teşekkür etsem az gelir seni çok seviyorum canım kankam:KK48: Senden ikinci kez hediye almak çok güzeldi:KK19: Bütün hediyelerim senden geliyo vermem seni kimseye kanka:KK48::KK9: Ve evet bana hediye alan canım kankam MİNİK06:119:

Hediyelerimin paketli halleri:21:
081120104597.jpg

081120104599.jpg

081120104604.jpg

Sıra içindekilerde:KK23:
Şahene bluzum bayıldım tam tarzım bi ara üstümde sunumunu yapacağım sizlere:KK23:
081120104605.jpg

Pijama takımım çok şirin bundan sonra senden bi parçayla yatağa gireceğim minikim:KK23:
081120104607.jpg

İhtiyacım olan en varsa almışsın bitanem french için beyaz oje alacaktım gerek kalmadı:21: pembe ojelere oldum olası zaafım vardır zaten:21: paketin gelmeden yarım saat önce kahverengi kalemim var mı diye bakmıştım ve bulamamıştım yoktu bugün çıkıp alacaktım bu kadar olur:KK48:
081120104608.jpg

Şu küpelere bakın şeker gibi yerim:KK39:
081120104610.jpg

Bi yengeç burcuna alınabilecek en güzel hediyelerden birisi mumluktur şahane bayıldım:KK19:
081120104611.jpg

Kolyem çok kibar ve zarif siyah ile taşın uyumu ve kelebek yerim senin zevkini:KK19:
091120104619.jpg

Buna öldüm bittim ne kadar şirin bir şey bu böyle isimleri de minik ve biber:KK23:
081120104614.jpg

Son düzenleme:
cnm benm beğendiysen ne mutlu bana istediğim gibi olmadı vize haftamdı paketleme falan:KK5:

bi dahakine inş:))) güle güle kullan cnm bnm

cnm benm beğendiysen ne mutlu bana istediğim gibi olmadı vize haftamdı paketleme falan:KK5:

bi dahakine inş:))) güle güle kullan cnm bnm

bidahakine diyo ya:KK60: :KK60:
bidaha olmıyacak kanka:88::KK60:ilk çekilişimizi livim hazırlamıştı
ve ben kim kime aldı hiç bi şekilde bilmiyorum:)tesadüf bu ya,bu 2 genci birbirine ugun bulmuşum:KK68::KK37::)
ve size asıl bomba
bu minik karısı,bana itiraz bile etmedi:KK60: :KK60::KK69: melek bu kız yemin ediyorum melek:KK69:
kankam uygun görmüş dedi,çekilişte keramet vardır,kısmetime razı olıyım dedi:86:
dedimki ona öğrenince,kızım neden söylemedin,kankam ben bibere ilk çekilişte aldım
haberin yokmu?diye niye demiyosun dedim
diyoki olsun kankam,ben biberimi çok seviyorum:)))hem sen öyle uygun görmüşsün,nolucakki felan:KK22::KK69::KK70:
canım benim ya..harika şeyler almışın kankam.kesene bereket.küpeler çok şeker
bluz harika.biberin tarzı tam
pijama takımı süper:KK19:
heleki biber ve miniğe bayıldım:))))
bide üstüne yazmış yine ben diye:))))))cezanı vermesin ya:)))))
biberim güle güle kullan kankam:KK19:

ve ben kim kime aldı hiç bi şekilde bilmiyorum:)tesadüf bu ya,bu 2 genci birbirine ugun bulmuşum:KK68::KK37::)
ve size asıl bomba
bu minik karısı,bana itiraz bile etmedi:KK60: :KK60::KK69: melek bu kız yemin ediyorum melek:KK69:
kankam uygun görmüş dedi,çekilişte keramet vardır,kısmetime razı olıyım dedi:86:
dedimki ona öğrenince,kızım neden söylemedin,kankam ben bibere ilk çekilişte aldım
diyoki olsun kankam,ben biberimi çok seviyorum:)))hem sen öyle uygun görmüşsün,nolucakki felan:KK22::KK69::KK70:
canım benim ya..harika şeyler almışın kankam.kesene bereket.küpeler çok şeker
bluz harika.biberin tarzı tam
pijama takımı süper:KK19:
heleki biber ve miniğe bayıldım:))))
bide üstüne yazmış yine ben diye:))))))cezanı vermesin ya:)))))
biberim güle güle kullan kankam:KK19:

okurken koptum yaa:KK52: :KK52: uyancak millet şimdi ay karnıma ağrılar girdi:KK60: :KK60:
kanka bi daha olsydı biz çok alıştık birbirimizee:KK9: :KK52:

ve size asıl bomba

ayy cnm benm ya nasılda abartmış ne meleği kankam ya:KK19: o güzel sözlerini yerim seinn:KK16: ağzınıda yirimm:KK23:

Ayyyyyy biberim ya güle güle kullan fıstığım o bluz sende harika duracaktır eminim :nazar: pijamada çok ama çok tatlı diğer hediyelerde miniğim çok zevkliymiş .

Son düzenleme:
X