Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

ayy bugünlük işim bitti oturuyorum artık:86:

ama dur hazır elim değmişken bilgisayarada dip köşe gireyim
format atıcam bi yarım saat sonra yarım saat burda takılayım sonra yarına kadar görüşemeyiz bide tam formatta kargo geliyormuş :125:

çıldırırım o zaman yaaa:104:

dişinde maydanoz kalmış kız:KK53:
yaptığı temizlik yetmedi,pc içini temizliyo şimdi manyahh:KK60: :KK60:

kinov cum güle güle kullan hediyelerini çok güzeller:KK71:

ee b & m de almadıysa bana kim bene alcek yaa :26:

bak bitli pakize bu işin içinden sen çıkarsan karışmam hee :nazar:

dağa kaldırırım senii :KK4:
hem hediye alıyorum,hem dağa kaldırıyo beni kıza bak:63:
ayrıca benim,yada değilim diye bi yorum yapamam sana cicim:63:çatla patla meraktan:63: :KK33:

buda aile sadatemiz cnmm bnm çok mutlu ettin beni çook nekadar ince düşünmüşsün nekadar öznemşsin çok sağol tatlım bnm öpüyorummm..... tam 5 kez ayrı ayrı tellerden foto çektim sonunda olduu:38:[/QUOTE]
[B]canım çok güzel bi şekilde eklemişsin hediyelerini
ama resim kalitesi kötü,ve resimler çok büyük
oda senin nazar boncuğun olsun:29:
samimiyetini çok güzel yansıttın ama.güle güle kullan canım.amonracım çok güzel şeyler almış
hepsi birbirinden güzel.güle güle kullan ufukolikçim:16:[/B]
[quote="Paradoks, post: 16089111"][B][I][COLOR="Black"]dileğim elifin tam adını yazayım mı,face ini falan..görünce şok olsun..:4:[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]
[B]puhahahaha:60: :60: :60:
tc kimlik no felan hatta:33:[/B]
[quote="Sevgi, post: 16089569"][B][I]bana kim alcek hediye yaa yada kim aldı kesin o pakizenin işi bu nerelerde o yarın geldi geldi gelmedi tee bayram sonu geççek elime hediyelerim [/I][/B]:59:[/QUOTE]
[B]sevgi beni öldürücen:36:
daha almayan bi sürü insan var:38:hediyen gelicektir merak etme:95:[/B]
[quote="Liv, post: 16089910"]Çok teşekkür ederim canlar. Herkes güle güle kullansın cicilerini .

Ayrıca Tanrıçam yani meleğime bizler için yapmış olduğu çekiliş için teşekkür ediyorum.Canımsın.
[/QUOTE]
[B]çok incesin meleğim:77:
katıldığınız için ben teşekkür ederim.maksat dostluklarımız pekişsin,yüreğimiz o sıcaklığı hissetsin:29:
aprilim çok tatlı şeyler almış.güle güle kullan bitanem.kesene bereket aprilim gardaşım:74:
bu arada sen saçlarını koyultmuşsun:52:bunu bilahare görüşelim:38::23:[/B]
[quote="Senemciq, post: 16089959"][B][COLOR="Purple"]H ediyelerimi gönderen canım arkadaşımaa çok çok çook teşekkür ediyorum
ne desem yetersizz
hepsi birbirinden güzel,,
birazdan fotoları pc'ye oradan da buraya yükleyeceğim,
ben hepsine bayıldım :21:
nasıl zevkle seçilmiş,,
hepsi muhteşem [/COLOR][/B][/QUOTE]
[B]bekliyoruz canım:62: :62:[/B]

Son düzenleme:
liv aprilim kankam ne güzel şeyler almış böyle:KK19:
rujun rengine ve saatine bayıldım:KK12:
berende çok hoşmuş saçlarınıda gördük bu bahaneyle:KK31:
iyi günlerde kullan
aprilim kesene bereket canım benim
:KK69:

yavvvv bende iyicene meraklandım:KK68:
tanrıçamız hiç sır neyin vermiyo:KK69:
bak yarın evde yokum ona göre kimin kurbanıysam duy sesimi
:KK70:

Yok kızlar saçlarımı siyaha boyattım çok oluyor boyatalı (normalde kumral saçlarım) Esmer değilim kumralım çokta beyazım pamuk gibi Neyse çok teşekkür ederim herkese

Son düzenleme:
kazen tanrıçayı bu senenin en aktif:KK16:en sevilen:KK16: ennn düzenli editörü seçsin ve bununla kalmayıp moderatör yapsın diye anket açıcamEn Büyük KK

evet ya ancak onla çekebildim tanrıçam :KK43: büyüklüğüde niye öle oldu anlmadım kii bize böle bi şans veridğin içinde sağol tanrıçam:KK19:

sevo,sen nereye gidiyosun kız?p.tesi evde yoksun eyvallah,ee bayrama kadar yokmusun?

biraz acil oldu pikizem sinanın kardeşinde hepatit b virüsü çıkmış kaynımda yani samsunda o ona gitmeyi düşünüyoruz kesin değil ama ihtimal yüksek hediyem gelmezse bayram sonu şubeden alırım çünkü bayramın ilk günü gelebilirim ancak o zamanda kapalı olcek :KK31:

kazen tanrıçayı bu senenin en aktif:KK16:en sevilen:KK16: ennn düzenli editörü seçsin ve bununla kalmayıp moderatör yapsın diye anket açıcamEn Büyük KK
:KK52::KK60: :KK60: :KK60:
ayburum inan güldürdün beni kanka ya:KK60: :KK60:
editör oldum,olay oldu,müdire olursam kk savaş alanına döner heralde:KK1:
yinede güzel yüreğin için teşekkür ederim melek kalplim:KK69:
bu arada senin yolladığın papatya çayımı içiyorum şu an:KK68::KK69:
banyo yapmıştım,çıkınca duştan misler gibi kokan vucut spreyimi sıktım:KK12::KK69:
aşkımın yanına gidincede çantamı takıcam allah nasip ederse:82:
tekrar teşekkür ederim.hepsini zevkle kullanıcam ayburum:KK19:

Yok kızlar saçlarımı siyaha boyattım (normalde kumral saçlarım) Esmer değilim kumralım çokta beyazım pamuk gibi Neyse çok teşekkür ederim herkese
pamuğumsun sen benim:KK70:
hiç haberde vermiyosun küstüm kanka ama:63:deli gibi merak ettim
inanılmaz yakışmıştır benim kankama ya:KK69:offf diyorum sadece:78:

yavvvv bende iyicene meraklandım:KK68:
tanrıçamız hiç sır neyin vermiyo:KK69:
bak yarın evde yokum ona göre kimin kurbanıysam duy sesimi
:KK70:
kanka nası veriyim:kk77:büyüsü bozulur ama
o heyecanı yaşamak çok güzel bence:KK54:

ay kızlar bana yarım saat müsade
yarın için browni kurabiye yapmam lazummm

kolay gelsin biem:KK16:
resim isterizEn Büyük KK:KK56:yani ben istiyorum en azından:KK17:

biraz acil oldu pikizem sinanın kardeşinde hepatit b virüsü çıkmış kaynımda yani samsunda o ona gitmeyi düşünüyoruz kesin değil ama ihtimal yüksek hediyem gelmezse bayram sonu şubeden alırım çünkü bayramın ilk günü gelebilirim ancak o zamanda kapalı olcek :KK31:

sinan:44:heeaa eniştemiz:44::)
allah acil şifa versin sevgitom...anlaşıldı yavrimu.asayiş berkemal:KK24:

Aybur evet evet benim kankam meditör olsun yakışır biriciğime .:KK19:

Kanka ama çok oluyor yapalı söyledim çok kez hatta unuttun galiba bebeğim .:2:Bir ara sana mektup atıcam :KK23::KK23:

tanrıca eger yapabiliyorsan elifin o mesajını editleyip soyadımı silebilirmsiin adım kalsada olur herkes biliyor zaten ama soyadımın durmasını istemem

evet ya ancak onla çekebildim tanrıçam :KK43: büyüklüğüde niye öle oldu anlmadım kii bize böle bi şans veridğin içinde sağol tanrıçam:KK19:

şans ne demek hayatım:KK19:
katılmak isteyen herkes e kapımız açıktı,güzel dostlara her zaman açığız:KK16:
iyiki katılmışsınız bebem,ben teşekkür ederim asıl:87:

Son düzenleme:
iyi geceler kızlar ben yatar
8dbf04f9d3da198e934e97048f5af72b.gif

gördüm gördümmm liviimin hediyelerini gördümmm :KK52:
saçlara bak heyy maşşallah :nazar:
bu tarz bereleri acayip seviyorum.güle güle kullan canım arkadaşım :KK31: :KK19:
ruj mektup süper düşünmüş aprilim :KK69: kesesine bereket

X