Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

merhaba kızlar ..
ya sinir oldm ya ..hediyelerimi dün götürdüm kargoya dedilerki bilgisayarı kapptığımız için ödeme tutarı belli olmaz o yüzden yarın yapacaz girişini. tmam dedim yarın öglen bitiyo mesai siz açıkmısınız evet akşama kadar açıığız dedi iş çıkışı direk yurtiçine gittim baktım kapı duvar kimse yok saat bir gbi.içre ibaktm kutum oldugu yerde duruyor özellikle söyledim bayrama elinde olacak mutlaka çıkmalı..5 gibi yine gittim yine kapalı kimse yok .sinirlerim tepeme çıktı ..bayrama elinde olamıcak arkadşımın çok üzüldüm ya..kızlar bayramın ikinci üçüncü günüfelan kargolara çık olurmuki ..sinir oldum ya.

Ayburrrrrumm ne kadan güzel konusuyon sen yaaa, yirim o agzini Şeniz valla haklisin en büyük hediye insanin ailesi ile birlikte olmasiopuyorumnanaktan

canimsinnnnnnnnn cukulatanin dadina doyamadima.s.

Oyy kıyamadım sana bebeğimm:teselli:
Teşekkür ederim beğenmene sevindim Nikom sağolsun.
Katıl sende ciğerimkaydirigubbakcemile2

Kiyama bana bebekim
zevkli hatinmis bu nikonlu can :jeyyar: hepsinide nasil bilmis almis sempatiksalakcinni

Sıkma canını, 2 gün geç olsun ne farkeder.yerimseniben.çok kızdınsaalsanaalsanasmile kargoculara, meslektaşın olan sayın ebelerine saydırsaydın..

gacıablam çok teşekkür ederim , ben de bayıldığım eteğime ,uyku gözlüğüm bomba yaa çok güzel bişey takıosun uyyosun , gece uyandım korktum kör oldum sandım unutmuşum delikafadulden

gacıablam çok teşekkür ederim , ben de bayıldığım eteğime ,uyku gözlüğüm bomba yaa çok güzel bişey takıosun uyyosun , gece uyandım korktum kör oldum sandım unutmuşum delikafadulden

Allah iyiliğini versin..kopardın kız beniii,kör olduğunu sanmış:roflol::roflol:

Canım güle güle kullan çok tatlı şeyler almış Gacellam boshayallersmile bayanssulusmile opuyorumnanaktan

Uyyyyyy kuzum benim olumunekankayizsmile
Nikooooooooo çok zevkli hatunsun allama...aklinialirimsmile
islonun da üstüne cuk oturmuş he
ficut hatlarını baya iyi biliyosun zaar aklinialirimsmile naniknanik :jeyyar:
islo olum bu ne güzellik yaa, fiziğe bak...maşşallah! şutarafagitti
hepsi çok gücelmiş güle güle kullan balım...:lepi:
kırkkilit bile almış yaa denyo ahahhaha
:roflol: :roflol:

geç gördüm emme hoşgördükkkkk kaydirigubbakcemile3
island tutimmmmm aprilimm hediyeleriniz süperrrrr ve çok ciciler güle güle kullanın canlarımm opuyorumnanaktan

Teşekkürler bitanemmmm opuyorumnanaktan

canlarım hepiniz hediyelerinizi güle güle kullanın opuyorumnanaktanbu çekilişe ben katılamadım çok üzülüyorum:2: :gitme:

bi dahakine artık minikom :gitme: opuyorumnanaktan

olumunekankayizsmile aybuşummm opuyorumnanaktan
canımıniçi her birine bayıldım inan ki kuzucum...Şeniz
picamaların da tendeki duruşunu bir akşam eklerim kaydirigubbakcemile3
ekşın yaparuk kanka ayıpsın
aklinialirimsmile :lepi:

Güle güle kullan aprılişkom,çok güzel ve şirin hediyelerin.zemuszemus.ayburun kesesine bereket,zevli seçimler yapmış..vereliniortak

İvit ivit Gacellam teşekkür edirim Şeniz
senin aldıkların da çok çok şeker yahu kokoş takılık hatın gız filan süper
:lepi: zemuszemus

kankaaaaaaaaa harikalar yaaaa :lepi: hihoyyyt
nasıl da tarzını bilmiş di mi gamyoncuiremsu :lepi:
çok alemdir bizim bu Tanrıça patroniçesi aklinialirimsmile olumunekankayizsmile
Güle güle kullan şeker bal ev arkadaşummm olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan hihoyyyt

aprilim , islom , tutim çok beğendim hediyelerinizi , güzel günlerde kullanın olumunekankayizsmile

öpürüm kankamı Şeniz Şeniz Şeniz

aprilim vallahi tam bilmiş neleri giydiğimi , senin gibi bebeğim kankalarım bilir olumunekankayizsmile

AYY ayy hediyeleri gelmiş bu hatunların..

hepsine bayıldım bayıldımmmmm... Kuzular güle güle kullanın hedayeleriniziiiiiii bayanssulusmile
gönderen arkidişlerinde keselerine bereketttt kaydirigubbakcemile5

benim kargom bayramın 2.günü sahibine ulaşıcak sanırım mafoldumben

bayramdan sonra çeker koyarım hediyemi ozaman bende kaydirigubbakcemile5

islandım bluzuna bayuldum yevrumm boshayallersmile niko zevkli, hatun yerimseniben

aprilim picemaların çok cici nişanlın bayılır kızzz sempatiksalakcinni pembiş bi paket olmuş senin ki :lepi:

tuti takılığın çok cici canımm yerimseniben

minim göslüğün fena kızzz aklinialirimsmile rucun ocen hepicigine bayıldımm :lepi:
unutmadım inşallah eyvahedigeldismile hepiniz güle güle kullanın kızlar hediyelerinizi :lepi:

hedıyelerınızı gule gule kullanın cokguzeller....ben sızler kadar şanslı deılım cok detaycı bırıyımdır ama 1 haftadır neler yaşadım neler hedıyesını aldıgım arkadasım uzulmesın dıye anlatmıcam hevesı kaçmasın bıtanecıgımın bayanssulusmile ama paketımı ptt dekı kadına teslım ettım tahattutlu gdecek teknık sorunlar var dedı aksam ugra dedı koştur koştur gttımı kargom dedım gttı ama paketı yanlışlıkla bı arkds yırttı dedı :gitme: dedım nası koydunuz bı poşete koymuşlar umarım zarar vermemıslerdır sımdıden cok ozur dılıyorum eyvahedigeldismile

bu arada benımde başıma geldıgı ıcın anlayabılıyorum...benımde hedıyem gelmedı demekkı bayram oncesı tum kargocular sıkıntılıydı...neyse canımız sagolsun ..yarım elma gönul alma demişler...

kendı evımde yaşamadıgım ıcın cok ozenlı seçemedım ıcıme sınmedı ama kendımı affetırırm
o kendını bılıyor ( mu ) ajeba sempatiksalakcinni

Minim, Danrıçam niler almış ölee
Etek nasıl da yakışmıştır tarz hatuınumaboshayallersmile
Leoparlı göz şeysini yiyim ne delü kız yaa nerden aklına gelirkaydirigubbakcemile3
Oce ve ruj da tam senlik
Gül güle kullan hepsini minimmŞeniz

Nikoo hakket çok çok zevklü bi hatunopuyorumnanaktan
Her girintimi çıkıntımı biliyomuş lee cuk oturdukaydirigubbakcemile3
Bi ara albümümde yatıp kalkıodu tabe o ara ezberlemişsempatiksalakcinni
Aşkom utandım yaa:kedi: o senin kendi seksü denyoluğun ay güzelliğindelikafadulden

Teşekkür ederim pati kuzusuŞeniz
İnsan ne kadar özenirse aksilikleri o kadar üstüne çekermiş üzülmeyin ballı lokmalar geç olsun güç olmasın canım elbet ulaşacak kargolar daha uzun süre yaşamış olacağız bu heyecanı

Duyduğuma göre ilarzuyu siteden afaroz etmişler pek de sevilmezdi zaten:umursamaz:
Ona hedaye alan yok mu acepbilmiyorumkismile

amanın tanrıçam ne güzel ciciler almış
çok beğendim minim
iyi günlerde kullan eteğinin kırmızısındanda bende var süper rahat oluyo:jeyyar:
uyku gözlüğüne bayıldım:lepi:
ojen ve rujunun renkleride çok güzel
tanrıçamın kesesine bereket seninde üzerinde paralansın canım:1hug:

Sıcak çikelatamı yaptım içiyom
Nikomun eli değimiş gibisempatiksalakcinni

Niko nerdesin olumCADIARZU

desene gözümüz gönlümüz açılıcak :jeyyar:

canım ya sıkma kendini
bayram arefesi olur böyle tatsızlıklar
eminimki alan arkadaşımızda anlayışla karşılar:1hug:
kimbilir belkide o talihli benimdiryerimsenibenyerimseniben

Sıcak çikelatamı yaptım içiyom
Nikomun eli değimiş gibisempatiksalakcinni

Niko nerdesin olumCADIARZU

niko bayram alışverişine çıkmıştır
vakit geç olmasaydı arardım
afiyet olsun sıcak çikolatan
ayşolu günlerde içini yumuşatır:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…