Tanıştığım herkes...

Öyle valla.o enerjiyi almak gerekiyor.bilmeden etmeden buluşlunca tutmuyor.dediğim gibi size diyecek birşeyim yok.durum bu maalesef.tutana kadar buluşuyor bazıları da.

Şu zamanda kafe de masana bi oğlan gelse korkmaz mısın sapık mı kim nerden çıktı bu diye ?
Yoo neden korkayim sosyal medyadan eklemekten daha samimi bence tam tersine bu cesareti kendinde bulduğu için belki de hoşuma gider. Tabi öyle bir kere bakıp geldigi zaman hoş olmaz ama bir sekilde iletişime geçmesini isterim.

Yoo neden korkayim sosyal medyadan eklemekten daha samimi bence tam tersine bu cesareti kendinde bulduğu için belki de hoşuma gider. Tabi öyle bir kere bakıp geldigi zaman hoş olmaz ama bir sekilde iletişime geçmesini isterim.
Olmuyor işte olmuyor. Keşke olsa.sosyal medyadakiler genelde kalitesiz tipler oluyor ama görece daha düzgün gözüken birileriyle mi deneseniz?

Olmuyor işte olmuyor. Keşke olsa.sosoyal medyadakiler genelde kalitesiz tipler oluyor ama görece daha düzgün gözüken birileriyle mi deneseniz?
Kız ben zaten düzgün gözüken tiplerle denerim karı kız peşinde olduğu belli olan veya sapık gibi bakan biriyle ilgilenmem.

Geçen biri fake hesaptan bana yazmış arkadaşlarla sürekli gittiğimiz bir mekan var orada görmüş birkaç kez sıfır takipçi sıfır takip edilen yorum yazmayacağım,beğeni yapmayacağım lütfen isteğimi kabul edin rahatsız etmeyeceğim sadece görmek hoşuma gidiyor "ilk defa böyle bir şey yapıyorum". Tabiki engelledim asıl sapıklık budur

O zaman bol bol kafelere parklara gidin gözünüze kestirdiginiz erkeğe bakın hatta göz kırpın belki gelir iletşime geçmek ister

Bi şekilde iletişime geçmiş iste belki araştırma yapacak sevgilin var mı evli misin diye sonra açılacak belki

Çevremde hep bekar erkek arkadaşlarım var, hepsi de eli yüzü düzgün iyi adamlar. Benden kız arkadaşlarımla tanıştırmamı istiyorlar ama sorun şu ki benim kız arkadaşım çok az, olanlar da evli.
Bir gün hayrına herkes bekar bir arkadaşını getirsin etkinliği yapacağım, eşleşen eşleşsin.
Eskaza bir tane uygun bekar kız arkadaşım olsa onunla tanışmak isteyecek erkek sayısı çok fazla

Ahahaha

Ruhsal planınızda biri varsa ayağınıza dolaşır ve siz evlenmeyi düşünmeseniz bile emin olun gelir sizi bulur.

Kendinizi rahatlatmak adına bu enerjiye sıkı sıkı yapışmayın.

Hayatın tümü bana; kolaylık, neşe ve ihtişamla gelir. Ben bir mucizeyim.

Buraya açtığın erkeklerle ilgili konulardan anladığım ilişkilere bakış açın yanlış. Bu yüzden sürekli yanlış kişilere denk geliyorsun. Bu şekilde kendini üzersin.

Bence çevreni değiştir. Yeni ortamlara gir. Bulunduğun şehirdeki üniversitenin kurslarına git. Üniversitelerde de zorunlu hizmet var, yurtdışından gelince anadoluda çalışma zorunluluğu var 2-3 yıl mutlaka yaşına uygun genç birisi denk gelir.

Üniversitenin kursu yok ki burada İlgi alanım olan bircok kursa gittim oralarinda ortamı çok kötüydü. Yani ben kursa kendi hobim ilgi alanım diye giderim insanlar birilerini tavlamaya gelmiş orada tanışıp sevgili olanlar evlenenler bile oldu ben gene yalnızım

Kimse de eşleşemez.normal zamanda yokluktan kırılan adamlar, kadınlar bir kapı bulacak oldu mu pişkinleştikçe pişkinleşiyor.kimseyle empati yapmaya gelmiyor valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…