Tampon kullanan varmı arkadaşlar?

minikcadimm83

MeLeĞiM BeNiMLe..
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
2.657
3
arkadaşlar tampon kullanan var mı merak ettim.memnun musunuz?
dışarı çıkınca rahatlık oluyodur die soriim dedim.yada sakıncaları mı var?
görüşlerinizi bekliyorum.
teşekkürler..

Son düzenleme:
evet ben varım kulanıyorum çokta memnunum ama çıkarınca biraz rahatsız oluyorum okadar(malum şiştiği için)..sürekli değilde adet olduğumda denize gireceğimde özel günlerde ,giyeceğim kıyafetime göre değişiyo..yurt dışında hemen hemen kadın pedleri kalkmış durumda herkez tampon kullanıyo..sevgiler..

ben kullaniyorum bazen yani disari cikarken falan ped rahatsiz etmesin diye..ama evde oldugum zaman kesinlikle kullanmiyorum ve kullandigim zamanda en fazla 3-4 saat icinde degisiyorum..cünkü doktor mikroplu kan icerde kaldigi icin saglikli deil dedi.bakteri üreme orani normal zamana göre iki kat daha hizli oldugu icin dikkatli kullanmak sart

bende tampon kullanıyorum ama en geç 4 saatte bir değiştiriyorum.bence çok büyük rahatlık ama geceleri kullanmıyorum hatta evde bile kullanmıyorum. çıkartırken çok sorun yaşamıyorum ben bi hamlede çıkıyor zaten.ama kesinlikle içerde unutulmaması lazım.aksi halde toksit şok sendromu denen bir durum yaratabilmekte.ama talimatlara uygun kullanıldığında hayatımın keşfi deyebilirim :)

ben sürekli kullanımın iyi olmadığını yoğun günler bittikten sonra gerekli olursa 3-4 saat arayla değiştirerek kullanılması gerektiğini biliyorum.kıyafetimde rahat etmek için yada denize girmek için arasıra kullanıyorum.

bende hiç kullanmadım bence hiç sağlıklı değil hani denize felan girerken tamam da ped yerine her zaman kullanılması ne kadar doğru bilemiorum.

bencede saglıksız bısey gıbı hayyatta kullanmamm ole seylerı denıze gırmek ıcın takıcagıma gırmem daha ıyı ayın 30 gunu adet olmuyoruz ya

bencede saglıksız bısey gıbı hayyatta kullanmamm ole seylerı denıze gırmek ıcın takıcagıma gırmem daha ıyı ayın 30 gunu adet olmuyoruz ya

ben tam tatile gittiğim gün regl olmuştum ve mecburen kullandım. ama sonrasında kullanmak banada pek mantıklı değilsengözlerimebaksanab

bakalım kimler kullanıyor merak ettim.sağlıksız olmasa rahat bişe olsa gerek,kolaylık olabilir.
paylaşımlarınız için tşk.ler kızlar..

evet ben varım kulanıyorum çokta memnunum ama çıkarınca biraz rahatsız oluyorum okadar(malum şiştiği için)..sürekli değilde adet olduğumda denize gireceğimde özel günlerde ,giyeceğim kıyafetime göre değişiyo..yurt dışında hemen hemen kadın pedleri kalkmış durumda herkez tampon kullanıyo..sevgiler..

yutdisi dedigin nereye kastettin canim?
ben yurtdisindayim ve pedlede va degisik degisik, kullaniliyo yani kalkmis degil
belki almanla daha cok tampon kullaniyor ama pedle daha cok va maketlerde

ben yazları denıze gıderken kullanırım.onun dısında çok özel zamanlarımda kullanırım.
prospektüsünde bazı dıkkat edılmesı gereken notlar var.
onlara dıkkaet ettıgın surece sorun yok bence

canım eczaneye gıt sana yardımcı olurlar.ben genelde orta boyu alıyorum.
hatırladıgım kadarıyla orta boy 4-5 saat dayanıyor.
benım reglım cok yogun olmaz o yuzden hep orta boy kullanırırm.
ama senın yogun oluyorsa ılk 3 gun ıcın buyuk boy almanı tavsıye ederım.
sonrakı gunler orta boy kullanırsın.
net hatırlamamakla bırlıkte sanırım benım kı (a.b) dıye bı marka
yanı uzerınde oyle yazıyordu.
süt mavı bı kutusu var.
benımkı evde olsa sana sana yazardım tam markasını
ama benımkı yazlıkta kaldı.
eczaneye gıt eczacı sana yardımcı olacaktır.
içerisinde zaten nasıl kullanman gerektıgı yazıyo canım.
aynı zamanda carrefour, mıgros gıbı buyuk marketlerde de gordum ben tampon
oralara da bakabılırsın
baska soracagın bısı varsa zevkle cevaplarım tatlım.
sewgılera.s.

canım sen bu konuyu 2 kez acmıssın?????????
bı ayın 4 unde bıde bugun
nıye daha once actıgından devam etmıyorsun

X