Gebeliğe Hazırlık Tam bir kısır döngü ‘sebepsiz infertilite’ 😞

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Anladım demek ki benim çatlama problemi var bu ay ovulasyon testi almayı da düşünüyorum..Dediğiniz gibi yapayım bir de havuç çatlamaya iyi geliyor diye okumuştum.. biraz daha araştırayım...Çok teşekkürler

Sperm dna hasarı vs diye testler var bu konu öyle kötü ki kazıdıkça çıkıyor yeni testler onlara da baktırın konunuzu son sayfaya kadar okumadım ama her araştırmada yeni testler buluyorum güç yetirmek bile zor Allah yardım etsin

Allahım tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatla kucağını doldursun inşallah

Evet onları da duydum hala olmazsa yaz sonu inşallah onları da yaptırmak istiyoruz

Bundan kullandım canm 3 aylık ama sadece yumurtlama donemlerimde yaptim ben
Sen adet bitince mi başladın
Evet hayatım. Adet bitimi Banyo yaptığım gün başladım , adet başlayana kadar. Bazılarında bir ayda iki yumurtlama oluyormuş. Onu da görmek istedim. Bende bir oldu ama düzgünce kullandığım ay hamile kaldım çok şükğr

Bide öyle deneyeyim bakalım adetten hemen sonra belki bende iki defa yumurtluyorumdur ama degil ya yumurtlerken aşırı kramp oluyor bende hissediyorum bı gün oluyor diğer günler normal oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…