Göz Makyajı TAKMA KİRPİK Mi İYİ BİR RİMEL Mİ ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sevcan21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2012
128
5
Kirpikler konusunda sanssizim. Gözlerim güzeldir ama kirpiklerim kisa ve seyrekler. 10 15 liraya aldigim rimellr gözlerimi yeterince güzel göstermiyorlar. Ne yapsam sasirdim dolgun ve upuzun kirpikleri için siz neyi önerirsiniz kizlar takma kirpik mi alayim yoksa şöyle kaliteli iyi bir rimel mi alayim ?

Takma Kirpik daha çok yakışır gibi geliyor bana zaten seyrekmiş bence kirpik =)

Ben takma kirpiği yapıştırmayı bir türlü beceremiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kirpikler konusunda sanssizim. Gözlerim güzeldir ama kirpiklerim kisa ve seyrekler. 10 15 liraya aldigim rimellr gözlerimi yeterince güzel göstermiyorlar. Ne yapsam sasirdim dolgun ve upuzun kirpikleri için siz neyi önerirsiniz kizlar takma kirpik mi alayim yoksa şöyle kaliteli iyi bir rimel mi alayim ?

Cnm takma kirpikler guzel ama cikartmaya calisinca kendi kirpiklerinide kaybetiyorsun. Bence
Guzel dolgunlastirici rimeller kullansan daha iyi

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Cnm takma kirpikler guzel ama cikartmaya calisinca kendi kirpiklerinide kaybetiyorsun. Bence
Guzel dolgunlastirici rimeller kullansan daha iyi

Sağol canim :) başka önerisi olan yok mu kizlar

Cnm benim kullandigim rimel maybellin falsies. Resimde yollabilsem gosterecem $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406388301.084059.jpg

kirpikleriniz çok kısa ve çok seyrekse en iyi maskara bile mucize yaratmayabilir. kirpik takmak aslında çok kolay, bütün kirpikler gözünüzü korkutuyorsa köşeli kirpikler var, seyrek kısımlara yerleştirebileceğiniz taneli kirpikler var.

$kosekirpik.jpg $tekli.jpg

Bende birsüre takma kirpik taktım şu bütün olanlarından tek tek olanları daha kullanışlıdır belki onları hiç denemedim ama hiç rahat olamıyodum gözlerimin üstünde sürekli bir ağırlık varmış gibi ve acaba biri düşmüşmüdür gözümden diye hep aynalara bakasım geliyodu benim :-) sıkıldım en sonunda rimele geri dönüş yaptım, bana sorarsanda sürekli kirpik takmak olmuyo malesef güzel kaliteli bir rimel arayışı içerisine gir derim

Rimelin fiyati degilde fircasi ve sürüş teknigi onemli.takma kirpikle hep ugrasamazsin ve kendi olan kirpiklerinede zarar verir.

Kirpikler kısaysa rimelden ziyade kirpik kullanmak lazım ama her gün de kirpik takılmaz kiii

Takma kirpikle hee gun uğraşman zor olur ve cok maliyetli olur. Her gun ıcın ayrı paket mı acacaksın. Bır de uğraşıp zaman harcayacaksın. Ipek kirpik taktır bence, kesın çözüm

Merhaba kızlar benim makyajda olmazsa olmazım rimel ve bir çoğunu denedim. Ben de çok dolgun ve kaleme ihtiyaç bırakmayacak rimel seviyorum kalemi sürmek de çıkarmak da bi dert bence:) benim üstüste bitirip satın aldığım son ürün diorshow rimelleri oldu en son blackout aldım ve çok memnunum üstüste uygulanınca kirpikler birbirine rahatsız edici yapışmıyor ve topaklanmıyor bana bir yıl boyunca da yetiyor.

Yalnız bunu tavsiye edince silmek için çıkarıcak solüsyonu da tavsiye etmeliyim baya zor çıkıyor çünkü en bütçe seçenek olarak neutregeno iyi, orta fiyat 30-50 gibi bir şeydi baya da kocaman bioderma hassas göz ve cilt için süper! Ondan önce lancome'un sölüsyonu kullanıyordum ama bioderma çıkınca ona hiiç gerek kalmadı. Neutrogena da benim gözlerimi yaktı ve yağlı geldi ama cildim hassas biraz. Hassas diye avene tavsiye etmişti bi eczacı ama berbat hiç çıkarmıyor makyajı bioderma favorim

X