Göz Makyajı takma kirpik kullananlar...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Evet 1 sene kullanıyorum Tekin açar dan aldım suan şehir dışındayim Sayet ankaraya döndüğümde unutmaaaa sana foto çekip atayım. Ilk içinden çıkan Yapıştırıcısı kullandım. Bitince gene Tekin açar dan siyah yapıştırıcı aldım daha iyi yapısıyla hem 10 tl falan.
badem yağını evet çok duydum...aslında sürmek lazım... en mantıklısı da işte kolaya kaçasım var:p

yaa şimdi 13 lira bişey sayılmaz ama benim merakım acaba o paketi kaç kez kullanabiliosun?

valla çok beğendim çok hoş olmuş:)

25-30 lira veriosun ve 1 yıl mı gidiyor??? nasıl oluyor yahu? markasını ya da resmini bi atar mısın? yapıştırıcısıyla birlikte?

hımm..ben denemek için aldım 1-2 kez..ama içindeki yapıştırıcıyla yapıştırdım dandikti demek ki...tutmadı bile..o yüzden işte kaç kez kullanılabilir bilmiodum...

yok kirpik kıvırma makası kullanıorum zaten...:) ama badem yağına karar verdim evet..az önce bi arkadaş da yazmış.

kalıcı kirpik bile 1 ay dayanıosa... bilemedim ki:KK43: 1 ay sonra nolacak? vanda çalışıorum ben..şimdi taktırıp gitsem 1 ay sonra napıcam:)

haklısın aslında.... ben 18 yaşlarımda rimele başladım..bi de salak gibi akşam temizlemiodum... şimdi hatırlıorum elime her sabah 3-5 kirpik geliodu....salak kafam.ben onu saç gibi yeniden çıkıo sanıodum:p o kadar gürdü ki kiripiklerim bişey olmaz sandım ama şimdi pek yok:KK43:

bende almıstım takma kirpik ama şöyle bi sorun var benim kirpiklerim düşük takma kirpik ise kıvrık :KK43: aradaki fark cok belli kirpik kıvırıcısı bile kıvırmıyo direk kesiliyor gibi görünüyor kirpiklerim ya ben beceremyorum ya kirpik kıvırıcım iyi değil böle sorun yasayan oldumu arannızda?

Kirpikler için bir uygulama ile tanıştım anlatamam, 2-3 ay kalıcılığını koruyor. ilgilenirseniz yönlendirebilirim.

merhabalar, haberiniz var mı bilmiyorum ama kirpikler için yeni bir teknoloji geliştirilmiş, ben denemeyi düşünüyorum, Yumi Lashes diye bir uygulama çeşidi.

bende almıstım takma kirpik ama şöyle bi sorun var benim kirpiklerim düşük takma kirpik ise kıvrık :KK43: aradaki fark cok belli kirpik kıvırıcısı bile kıvırmıyo direk kesiliyor gibi görünüyor kirpiklerim ya ben beceremyorum ya kirpik kıvırıcım iyi değil böle sorun yasayan oldumu arannızda?
Cnm kırığı taktik sonra rimel birbirine yapıştır. Yaninkendi kirpiklerin tl takmaya yapissin

ay ben cok memnunum 1 hafta dayanıyor istediğimde çıkartıyorum... Birşeye dikkat etmeleisiniz arkadaşlar hani şu ne markaolursa olsun suya dayanıklı olan makyajları çıkartmak için olanlar var ya ahhh onlar... Onların yağ bazlı olanları hele çok tehlikeli direkt kirpik dökülmesini o yapıyor. Ben artık sıcak ılık su ve acı badem yağına döndüm. ardından tonikliyorm makyaj artıklarını ...
Takma teklikirpik kullanıyorum. iyiki varlar :) kirpikleri ayırıp araya tutturuyorum etime. sadece ggözün dış tarafına 4 tane yetiyor zaten 7tane kılmı ve var 1 adedinde :) yapıştırıcıma gelince siyah yapıştırıcıyı veriyor bana kozmetikçim. kirpikleride o ithal getiriyo... 5 lira veriyorum paketine.

ben flormarın kirpiğini almıstım takmayı beceremediğim için kirpik hiç oldu fiyatıda 12 tl falandı

X