Göz Makyajı takma kirpik kullananlar buraya!!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cottonheart

Zeynebin annesi
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
750
14
39
selam arkadaşlar 2 yıl önce kendime bir paket takma kirpik almıştım 5 tl falandı aama malesef içindeki yapıştırıcıyla bir türlü kullanamadım hem rengi beyazdı hemde yapışmıyordu bunların siyahı flan varmış kullanan varsa ne olur yazsın

takma kirpik değilde kirpik uzatma yöntemi kalıcı ve doğal duruyo görümcem bu işle uğraşıyo birkaç defa izledim gerçekten çok hoş oldu.yerimseniben

takma kirpik değilde kirpik uzatma yöntemi kalıcı ve doğal duruyo görümcem bu işle uğraşıyo birkaç defa izledim gerçekten çok hoş oldu.yerimseniben

nasil oluyor görümcen nerde yapiyor bu isi canim bir bilgi versen maliyeti nedir

nasil oluyor görümcen nerde yapiyor bu isi canim bir bilgi versen maliyeti nedir

canım kendi kirpiğinin üzerine yapıştırıyo.mesela birkaç kirpikte bir tane aralara yani.yaklaşık 6 ay kadar dayanabildiğini söyledi (tabi yağlı makyaj temizleme mlz ile silmezsen).maliyeti de 100 tl ye yapıyo diye biliyorum.

arkadaşlar alix avien in kirpik parçalı rimeli var.içindeki gerçek kirpik parçaları kirpiklerinizin ucuna yapısıyo ve uzatıyor kirpiklerini.makyajınızı temizlerken de kolayca cıkıveriyor.fiyatıda ben alırken 9.90dı.

cnm o içinden çikan yapistiricilar hiç bi ise yaramiyo bende bu yuzden birakmistim kullanmayi ama geçenlerde siyah olanini aldim bende o baya iyi yapistiriyo.ben butun takma kirpik kullanmiyorum pek oda var gerçi ama tam goz kenarina eklenenini kullaniyorum.cimbizla yerinden çikartiyosun ucuna siyah yapistiriciyi suruyosun cimbizla yapistiracagin yere hafifçe dokundur bi iki saniye kalsin ole zaten aninda yapisiyo ama tavsiyem yapistiriciyi bol sur baya uzun sure dayanio gece onla yattigimi bile biliyorum ben iki gun falan dayanio :KK70:

bende siyah yapıştırıcı aldım ama geri verdim oda tutmadı hatta bütün olan kirpiğimi 4e böldüm yapışmıyor diye parça kirpikmi alsam acaba senin yapıştırıcının markası ne

takma kirpiklere ben de meraklıyım ama kullanabilir miyim bilmiyorum kullananlar yorumlarını yazsa

kusura bakmayin ben unuttum cvp vermeyi girdigim ilk kozmetikçiden tam kirpik yapistirici ve parça kirpik aldim hatta siyah yapiskanim bitti seffafini aldim .walla ole bilindik markalar deildi hiç ama ustunde siyah serit olanlari tercih edin otekiler zor yapisiyo yapistiriciyi biraz bol surun tam dipten yapistirin ve bikaç saniye gozlerinizi kipirdatmayin bazen bendede tutmuyo oyle gozum kapali bekliyorum.

valla bende geçen gün nakita(hatırladığım kadarıyla) diye bir maka aldım siyah ama zift gibi gittim geri iade ettim birde hiç yapışmıyor olan gözlerime oldu suylada çıkmadı öcü gibi oldum makyaj temizleyiciyle zor çıkarttım ya ben bu kalıcı kirpik işini merak ediyorum kızlar bile yokmu şöyle yapıştırıp birkaç ay giden ben kuaföre sordum bizdekiler sıcak suyla yıkayınca gidiyor dediler
birde ben bu aralar bebğimi emzirdiğim için vitamin kullanıyorum ama inanın kirpiklerim uzamaya başladı birde gürleştiler dedmekki içtende güzel beslenmek gerek

valla şu anda bir demir hapı birde benexol b12 diye pembe bir vitamin kullanıyorum ama kendimide çok iyi hissediyorum

X