Tahminde bulunurmusunuz teyzelerimiz :)

Semaeda00

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
111
148
26
Bebeğim normalde 12+5 haftalık ama 1 hafta gelişimi önde gidiyor muş yani 13 hafta+5 günlük bacak arasını çok net gördü ilk bebeğiniz ne diye sordu erkek dedim güldü bir tahmininiz varmı dedi söylemek istemedi bilemem ama kıza benziyor gibi her ikisi de olabilir emin olmak için bekleyelim dedi galiba emin olmak istedi gördüyse bile

Kız gibi gözüküyor canım Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah bana da dua et ne olur bu ay bana da nasip olsun

Kiz

Kız gibi sanki hiç çıkıntı yok gibi sağlıkla olsun inşallah

Kız gibi gözüküyor canım Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah bana da dua et ne olur bu ay bana da nasip olsun
Sizler her zaman dualarımdasınız allahım en yakın zamanda sana da güzel haberler almayı nasip etsin kucağını boş evini neşesiz koymasın allahım

Normalde ilk oğlumda 13 haftada çok net pipisini gördük ama bunda bişey göremedik zaten o yüzden doktor ikilemde kaldı yinede tam kız demek için çok acele etmek istemedi
Benimki de oğlan 18 haftaya kadar göstermedi birazda şans mıdır nedir bilemiyorum inşallah gonlunuzdeki kız ise kız olur hayırlı olsun

Benimki de oğlan 18 haftaya kadar göstermedi birazda şans mıdır nedir bilemiyorum inşallah gonlunuzdeki kız ise kız olur hayırlı olsun
Bizim 2 çocuk ilkide sezeryan Dı minyon ve zayıf olduğum için doktor 3 düşünme bence dedi o yüzden 3 yapmayacağız allahım olmayanlara hasretle bekleyenlere nasip etsin o yüzden istiyor uz ki 1 de kız olsun kız çocuk özlemide çekmeyelim ama tabiki allahtan hayırlısını istiyorum sağlıklı olsun her ikisi de başımın tacı evlat evlat dır

Amin canım cumlemize

Her cinsiyet başlığına yorum attığım için bundan da geride kalmayayım dedim heyecanıma verin bebişimin şimdiye kadar karından çekilen tüm ultrasonları. Tahminleri alayım
Bana da kız gibi geldi
Kız gibi sanki hiç çıkıntı yok gibi sağlıkla olsun inşallah

Eklentiler

• IMG_3717.jpeg
    88,2 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_3872.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_4165.jpeg
    76,3 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_4166.jpeg
    87,9 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…