Tahliye Davası

ozgefeee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
2.475
7.781
36
Merhaba arkadaşlar
Ev sahibi ihtiyaç sebebiyle tahliye davası açtı, 2. Duruşma 2 gün sonra ve avukat büyük ihtmal seni çıkarırlar dedi, ev bulamadım henüz, ne kadar süre veriliyor en az,internetten baktım 15 gün denmiş, ayrıca bir yerde 2 ay içinde yazı yazılır gibi bir şey okudum ama anlamadım, sanırım tahliye emri tebliği gelmesi ile alakalı, tecrübesi olan var mı en kötü ihtimalle kaç gün sürem olur

Merhaba arkadaşlar
Ev sahibi ihtiyaç sebebiyle tahliye davası açtı, 2. Duruşma 2 gün sonra ve avukat büyük ihtmal seni çıkarırlar dedi, ev bulamadım henüz, ne kadar süre veriliyor en az,internetten baktım 15 gün denmiş, ayrıca bir yerde 2 ay içinde yazı yazılır gibi bir şey okudum ama anlamadım, sanırım tahliye emri tebliği gelmesi ile alakalı, tecrübesi olan var mı en kötü ihtimalle kaç gün sürem olur
Avukatıniz bilgi vermedi mi?

Yok vermedi, daha doğrusu avukatla sürekli iletişim halinde değiliz artık, ben de ona sormadım gece okudum zaten tahliye emri
Tebliğini zaman alabileceğini o yüzden buraya sordum

Sanırım tebligat geldikten 15 gün sonra ama süreç değişkenlik gösterebilir

Merhaba arkadaşlar
Kararı 3 kira depo ederek durdurabilirsiniz. Yani istinaf yoluna başvurulabilir gerekli şartları karşılıyorsanız. Kendi avukatınızla konusmayı deneyin o sizi yönlendirsin

X