Tahinli zencefil

tahinlizencefil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
7
0
Selamlar kızlar... Size kendi bulduğum bir tariften bahsetmek istiyorum:

1 tatlı kaşığı zencefil,
1 tatlı kaşığı tahin,
1 tatlı kaşığı susamı karıştırıp sabah kahvaltıdan 15 dk önce 1 tatlı kaşığı, kalanı da öğlen ve akşam yemeklerden önce yiyorsunuz.

Metabolizmanız çok hızlanacak ve ödem atmış olacaksınız...

Son düzenleme:
Sadece bir tatlı kaşığı olduğu için sorun değil. Tahin vücuda çok faydalı bir yağdır.
Unutmayalım faydalı yağları gerekli miktarda almak sağlıklı zayıflamaya yardımcı olur. :)
Aksi halde hormonlarımız bozulur, erken yaşta menopoza girme gibi geri dönüşü olmayan sağlık sorunları yaşarız.

tahin kalorisi ve yağ oranı çok yüksek bi besin
zencefilde iştah açar mantığını çözemedim
ayrıca tahin zaten susamdan elde ediliyo
ikisi birden fazla sanki

Son düzenleme:
Tatlım bal+limonlu su kürü de var biliyosun bal da tahin kadar kalorili bir besin. Ama zayıflamaya yardımcı.
Yağlı besinler miğdemizin boşalmasını geciktirir. Miğde kazınmalarını engeller. Susam da Bağırsaklarda şişerek tokluk hissi verir.

diyet yaparken yağı tamamen kesmek çok önerilmiyo zaten de
şaşırdım yani susamı görünce ne biliyim
sen denedin mi bunu peki? nasıl sonuçlar veriyo?

Evet 3 gündür başladım tesadüfen buldum... ben diyetle zayıflayamayan biriyim... ancak böyle kürlerle zayıflayabiliyorum.
3 gündür şişkinliğim gitti, metabolizmam hızlandı 1 kilo zayıfladım.tabi dediğim gibi 1 kilo yağ değil; yağ+ödem.
Tabiki iştahımı kestiği için yediklerime de dikkat ettim. Yani normal yedim az da değil çok da değil... ortalama 1500 kalori civarında beslendim diyebilirim.

Evet 3 gündür başladım tesadüfen buldum... ben diyetle zayıflayamayan biriyim... ancak böyle kürlerle zayıflayabiliyorum.
3 gündür şişkinliğim gitti, metabolizmam hızlandı 1 kilo zayıfladım.tabi dediğim gibi 1 kilo yağ değil; yağ+ödem.
Tabiki iştahımı kestiği için yediklerime de dikkat ettim. Yani normal yedim az da değil çok da değil... ortalama 1500 kalori civarında beslendim diyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…