Tahıllı kaşık mamaları

WaterLilly

Rüya'm benim
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2007
490
3
Arkadaşlar kızıma süt içermeyen devam sütüyle hazırlanan kaşık mamaları almam lazım. Devam sütü de soya bazlı oalacak maalesef süt alerjisi tekrarladı, artık kesin. Kullanıyorsanız hangi mamaları tavsiye edersiniz. Araştırdım, milupa, hero baby ve bebelac da var. Lezzetli birşeyler olmalı ki lezzetsiz soya mamasının tadını kapatsın. Sanırım 2 ay daha diyete devam ediyoruz, halbu ki kızım sütlü pirinçlimuhallebiyi çok sevmişti senağlama

ben bütün mamalarda muhallebi,devam maması,organik mamalar yani mama olarak ne veriyorsan milupa alıyorum.tabi sadece bunları vermiyorum evdede yapıyorum ama verecek olduğum zaman sadece o.aptamilde milupanın biliyorsundur onuda kullanıyorum çokta memnunum.bu arada ağustos annesiyim.sütüm kesildi o yüzden.bu markayıda doktorumuz önerdi.ayrıcada en çok tercih edilen marka eczaneden biliyorum milupadır.

Waterlillycim,eger soya mamsinin tadi cok kotuyse,Golden Goad,keci mamasi var onu denesene

Waterlillycim,eger soya mamsinin tadi cok kotuyse,Golden Goad,keci mamasi var onu denesene

onu da duymuştum, öncelikle Aptamil HA aldım şimdi. hipoallerjikmiş bakalım deneyeceğim. soya maması alacaktım içinde laktoz bile yok acayip tatsızdır gibi geldi almadım.golden goat sadece internetten mi alınıyor acaba.

ben internetten aldim.başka satış noktaları var mı bilmiyorum.
ben tadını beğendim,ama benimki biberon almadiği için veremedim.ondan yogurt yapip vericem artik.

ben internetten aldim.başka satış noktaları var mı bilmiyorum.
ben tadını beğendim,ama benimki biberon almadiği için veremedim.ondan yogurt yapip vericem artik.

Benimki de biberon almıyor ne olacak böyle bilmiyorum, dışarı çıktığımızda biberon büyük rahatlık. Sen niye almıştım keçi mamasını sizde de inek sütü alerjisi var mı. Daha önce bahsi geçtiyse özür dilerim hatırlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…