Mutfak Dekorasyonu Tabak Takımı Hakkında

Canım aldıkların çok güzel ben de karacadan çeyiz seti alırken görmüştüm beğenmiştim 6kişilik takımları. Ama 12kişiliği karaca alınca 6kişilik farklı olsun dedim ve pink&more markasını tercih ettim. Keramikadan kahvaltı takımı bende aldım kırmızı olanlardan iyiki almışım diyorum hatta herkes cok begendi. Şimdi sana sorum. Keramikadan 1 tane 6kisilik takımın kalmıstı. Sonra 2takım 6kişilik karaca ve 2takım 6kişilik misafirlik almışsın. Toplam 5 takımın mı var yani? Benim suan 12 kisilik misafirlik ve 6 kisilik günlük var. Bi cok kişi yeter daha fazla alma dedi. Ben bir tane daha 6kisilik alsam mı diyorum kararsızım. 5takım fazla degilmi yaa :KK17::KK53:

Canım aldıkların çok güzel ben de karacadan çeyiz seti alırken görmüştüm beğenmiştim 6kişilik takımları. Ama 12kişiliği karaca alınca 6kişilik farklı olsun dedim ve pink&more markasını tercih ettim. Keramikadan kahvaltı takımı bende aldım kırmızı olanlardan iyiki almışım diyorum hatta herkes cok begendi. Şimdi sana sorum. Keramikadan 1 tane 6kisilik takımın kalmıstı. Sonra 2takım 6kişilik karaca ve 2takım 6kişilik misafirlik almışsın. Toplam 5 takımın mı var yani? Benim suan 12 kisilik misafirlik ve 6 kisilik günlük var. Bi cok kişi yeter daha fazla alma dedi. Ben bir tane daha 6kisilik alsam mı diyorum kararsızım. 5takım fazla degilmi yaa :KK17::KK53:

Yok canım onu şu anda ailemle birlikte kullanıyorum. :) Pink&more lar da çok sevimli ya, çatal kaşıkları falan da süper.
Ben 12 kişilik misafir, 12 kişilik günlük takım yapmış oldum ama seninki yeterli bence. Çünkü çok güzel farklı tabaklar oluyor, zamanla bir iki bir iki alırken bir sürü olurlar yine :)

Boşver zaten zamanla alınıyor yine bir şeyler onun yerine başka bir şey alırsın şimdilik :)

Gelişmeleri paylaşmayı boynumun borcu bildim. :KK53: Belki bir kişiye bile olsa yardımım dokunur diye.

Öncelikle günlük takım için düşündüğüm Keramika Retro setinden 2 adet sipariş vermiştim. Bir takımda kasenin biri kırık çıktı, tutanak ile geri gönderdim. Para iadesi yapıldı. Elimde kaldı 6 kişilik bir takım. Onu da geri gönderebilirdim ama riske girmedim. Takımı tamamlamak için ikinci kez sipariş vermek de istemedim, sütten ağzı yanan misali.. :)

Kahvaltı takımında da fincanın bir kulbu kırık geldi, aynı şekilde onu da kargocu ile tutanak tutarak geri yolladım firmaya. Onun da parası iade oldu. Yalnız bu kahvaltı takımı çok güzel olduğundan bir daha sipariş vereceğim. :)

Misafir yemek takımı için düşündüğüm setten de iki adet sipariş verdim, gelin görün ki sitede stokta diye belirtilen ürün stokta olmadığı için iptal oldu sipariş. Bunun ücret iadesini bekliyorum.

Tüm bu gelişmelerden sonra Tepehome'da Karaca'nın ürünlerinin satıldığı kısımda günlük ve misafirlik olabilecek yemek takımlarımı uygun bir fiyata buldum ve aldım. :)
Eki Görüntüle 1609557 İnternet sitesinde rengi bu şekilde gözükse de daha tatlı bir pembe. Şöyle ki;

Eki Görüntüle 1609558

Bir takım bundan aldım, bir takım da mor rengi. Onun da internet sitesindeki ve gerçekteki görüntülerini yüklüyorum.

Eki Görüntüle 1609559

Eki Görüntüle 1609560

Bu 6 kişilik takımların tanesi 139 TL, ancak nakit veya tek çekim aldığınızda 125 TL'ye geliyor bilginize.

Misafir için ise,
Eki Görüntüle 1609561 Eki Görüntüle 1609562

Bu altı kişilik tabak setinden 2 tane alarak 12 kişiliğe tamamladım ve tabak faslını bitirdim. :) Bunların fiyatı 222 TL, yine nakit veya tek çekimde 199 TL'ye geliyor.

Evet arkadaşlar, ihtiyacı olan ve beğenenlere önerebilirim gönül rahatlığıyla. :)

Merhaba, üstündne baya zaman geçmiş ama sorayım dedim :) Karaca'nın mor ve pembe günlük yemek takımından memnun musunuz? Makinede yıkadıkça renk solması vs oldu mu ?

X