Göz Makyajı Swiss o par kullanan varm?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

zelixsx06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
401
6
38
merhaba arkadaşlar geçenlerde swiss o par aldım(45 gün kalıcı kaş ve kirpik boyası)ilk uygulayışımda kaşlarıma 4 5 günde etkisi gitti....aradan 1 hafta sonra ikinci defa uyguladım jelini bolca sürdüm beklettim boyasınıda sürdüm onuda 15 dk falan beklettim yıkadım sonuç oldukca başarılıydı amaaa yine 1 hafta bile geçmeden boya siliniyor:çok üzgünüm:
aranızda kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum ben mi bi yerde yanlış yapıyorum? yada 2 defa kullandım diyemi böyle oluyor belki sürekli boyadıkca daha iyi boya nufuz eder diye düşünüyorum ama bilmiyorum lütfen yorum

ben kullandımmm ama bende hiç belli olmadı .ilkinde sorun olmadı ama ikincisinde nasıl oldu anlamadım göz kapagım da ufak yanık gibi oldu iz kalacak diye cok korktum. bidaha yapmadım hatta nereye koydum unuttum. verdigim paraya yazık oldu. ayrıca tehlikeli geldi bana tek basına yapılacak gibi degil tabi heryerıme bulastırmamda cabası. 2 gün cıkmadı göz altlarımda lekesi. kulaga hoş geliyor ama ben sevmedim canım. vaaddettigi gibi olsaydı vazgecılmezım olurdu aslında

bende kullandım ama istediğim sonucu alamadım. bide sanki kaşlarımı döktü gibi. bıraktım kullanmayı.

ya uff bende kullandim igrenc olduu kahverengi yaziodu kapkara bisey oldu kaslariim saclarimda sapsari igrenc olduu derimi boyadi sirf onun gecmesini bekliorum. igrenc bisey

ya uff bende kullandim igrenc olduu kahverengi yaziodu kapkara bisey oldu kaslariim saclarimda sapsari igrenc olduu derimi boyadi sirf onun gecmesini bekliorum. igrenc bisey

bende aldım üstüne siyah yazıyodı kahverengi çıktı çok iğrenç oldu hiçbişekilde tavsiye etmem.

bu konuda bir forum okudum ve ilgimi çekti ürün
ama bulamadım ben

iyiki bulamamıssın bende burda bi arkadasın tavsıyesı uzerıne aldım 45 gün kalıcılık diyor ama 3 4 gun sonra boyadan eser kalmıyor kirpiklerde belli bile degil uyduruk bişey yaa 25 ytl çöpe gitti

kızlar bende kullandım benim kirpiklerim zaten koyu renk dedim acaba biraz daha siyah lurmu rimel sürmüş gibi ben hiç bi fark göremedim.dedeğiniz gibi yazık oldu 25 ytl ye. tavsiye etmem yani

Göze kacinca acısı ve kanlı gözyaşı da cabası zararı olmadığına inanmıyorum resmen kanatiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…