suyum geldi ...hastaneye gidiyorum

hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkür ederim..bazı arkadaslar o telasla yazmıssın demişler:) telaşlı değildimki aksine çok sakindim sancım yoktu ve artık 41 hafta olmustum...kolay bir dogum oldu ama sonrası çok zordu...sezeryan çok zor:KK43: hep normal istedim ama sancım gelmedigi için sezeryana alındım ...baska bir konuda açıcam hikayemi..herkese ii dilekleri için tekrar teşekürler :)

dilek286 nasil olur ya sanci gelmesede sanci igneleriyle agriyi artirabiliyorlar .niye hemen sezeryan ettiler ki??? allah anali babali etsin yavrunu simdi misk gibi kokar o annesi kokusunu derinden derine icine cek canim.

dilek286 nasil olur ya sanci gelmesede sanci igneleriyle agriyi artirabiliyorlar .niye hemen sezeryan ettiler ki??? allah anali babali etsin yavrunu simdi misk gibi kokar o annesi kokusunu derinden derine icine cek canim.

feyzacım sbh 6 da suyum geldi ...saat 16 da sezeryana aldılar..ama hiç açılma yoktu..egerki suni sancı verirsek rahim patlayabilr dedi dr....hiç açılma olmadıgından...

X