sütünüzün olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz??

minikpatik

yerim ben seni
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2008
278
2
kızlar ya benim oğlum beni durmadan emiyor artık göğüslerim pörsüdü acaba süt varmı yokmu anlayamıyorum sıkınca akıyo ama sünger gibiler:bbo: acaba süt yetiyomo yetmiyomu bilmiyorum

Canım sıkınca akıyosa süt vardır sütün olmasının göğüslerin sertliği yada yumuşaklığıyla ilgisi yokmuş ayrıca bebeğini çişi ve kakasından da anlarsın doyup doymadığını gün içinde..

evet geceleri özellikle benimde yumuşak oluyolar ve sıkınca süt akıyo,bende aynı endişeye kapılıyorum ama kaka ve çiş yapımı iyi,uykumu aldığımda ozaman sert oluyolar ve göğüs pedi doluyo demekki uyumakta sütü arrtrıyo gerçi uykuyu unutalı uzun zaman oldu amaaa,yinede fırsat buldukça uyuyorum bebek uyurken..endişe edilcek bi durum değil arkdaşım,demekki tüm annelerin ortak özelliği.. boll sütlü ve boll uykulu günler bizlerin olsun inşallah....

Kızlar sutunuzun doyurduğunu çişinden anlarsınız dolu dolu gunde 5 kere çişini beze dolduruyorsa bebiş doyuyor demektır

benımde bazen çok yumuşak bazen ıse cok sis oluyor.ama sıktığımda sut gelıor.çısını ve kakasını da guzel yapıyor..boyle anlıyorum ben..ac coucuk ağlar uyumaz.guzel emıp uyuyorsa doyuyordur..

ya benım oglum 5 -6-7 gundede kaka yapıyor çişini anlamıyorum cunku her 2 saattebır degışıyorum hazır bez olunca anlamıyorum ne yapmalıyım

X