Sutten nasil kesecegim?

2bebeli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2016
2
0
34
Merhaba kizlar
Benim hali hazirda 14 aylik bir oglum var
2. Gebeligimin de 8. Haftasindayim
Sikintim su ki bebegim meme duskunu ve uyurken meme disinda birsey almiyor sute alistiramiyorum
Sutten kesenler bana yardimci olursa cok sevinirim
Hazir el atmisken beslenme duzeni bile yazabilirsiniz :KK200:
Simdiden tesekkurler

kırmı8zı biber sürmüştüm. benim kız bıraktıysa herkes bırakır herhalde. meme bağımlısıydı çünkü. sabaha kadar ağzındaydı emzik gibi kullanıyordu.kırmızı biberi görür görmez memeyi ağzına bile sürmedi.bak uff olmuş falan dediim.ama çok zordu gerçekten. memeyi bıraktırmak çok zor. gece ağlamalarında hele anneeeeee memeeee diye ağlarken bende ağlıyordum.geceleri de biber sür ama uyanıp isteyince görsün. kararlı davran.

Siyah ayakkabi boyasi sürdüm. Agzina amayi birak korkusundan memeye bakamadi kizim. Ilk gününde birakti hic istemedi

bazıları kuru çay sürüyor memeyi öyle görünce korkup bırakıyorlar bak meme ufff olmuş falan de denemekte fayda var

Aktarlarda satılıyor sabır taşı diye bir şey var. Bu amaçla kullanılıyor. ağızda kötü bir tat bırakıyor ve çocuk emmek istemiyor. Ben oğluma bununla bıraktırmıştım. Her istediğinde verdim ama meme kötü olmuş diye kendi almadı. İlk gece biraz ağladı, sonraki gün alıştı. Süreç gözümüzde büyüyor aslında ama başlayınca çok zor olmayabiliyor. Allah kolaylıklar versin, bebeğine de sağlık sıhhat inşallah...

X