Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
3kelebek3, bibiskremversem, Esmila, fndkfndk, lamar, Margarikotin, Nevreste, polisesi
Tekrardan tesekkür ederim oylarınız için hanımlar, sağolun
Olamadık birinci, bi dahakine daha pratik bisey yapacam bende

3kelebek3, bibiskremversem, Esmila, fndkfndk, lamar, Margarikotin, Nevreste, polisesi
Tekrardan tesekkür ederim oylarınız için hanımlar, sağolun
Olamadık birinci, bi dahakine daha pratik bisey yapacam bende

Olsun canim bir dahaki yarışmaya katil hic belli olmaz.Sen arkadaş edin.Arkadaş arkadaşa veriyor nasilsa.

açıkçası pek portakal seven biri değilim
magnolia daha çekici geldi gözüme ama portakallı ve çikolatalı parfede daha çok emek ve daha yaratıcı gibi gördüm o yüzden oyum adra'ya gitti
çok heycanlı olmuş bu yarışma bu arada kazanana şimdiden tebrikler herkesin eline sağlık hepsi birbirinden güzel gözüküyor

Olsun canim bir dahaki yarışmaya katil hic belli olmaz.Sen arkadaş edin.Arkadaş arkadaşa veriyor nasilsa.
Bakayım emin değilim, oy alamayınca üzülüyorum çünkü İşte onu istemedim ben de :) arkadaslarım vermesin oy bana

Tesekkur ederim oy için.Aslında portakal orada dekor.Daha çok çikolatalı.Evet bu sefer baya heyecanlı oldu yarısma.

Bakayım emin değilim, oy alamayınca üzülüyorum çünkü İşte onu istemedim ben de :) arkadaslarım vermesin oy bana

Alısirsın merak etme.Benim kaç kere katıldıgımı tahmin bile edemezsin.Evet bende istemedim.Bu arkadaşlık değil yemek yarışması.

Alısirsın merak etme.Benim kaç kere katıldıgımı tahmin bile edemezsin.Evet bende istemedim.Bu arkadaşlık değil yemek yarışması.
Aynen.Aynen.
En azından tesselli ikramiyesi var
Tatlılı, pastalı bi kategori çıkarsa damlarım ben aslında laz böreği yapacaktım ben ama aksilik oldu gerçi yine alamazdım oy ama neyse

Pro oldun dimi.Ben de yarismadan kazanmistim.Lazboregi yapsaydin super olurdu bak.Ramazan yarismasina yap.

evetttt kıpkırmızı oldum
bakıyım ilham gelsin önce
heyyy eşit oy var nolacakkkkkk

Son düzenleme:
Oylar eşit ne olacak simdi.Süre doldu dimi.

Adra kaldık berabere :) düşündüğüm başıma geldi oyumu sana verdim berabere kalırız yada 1 oyla yener dediydim😆😆

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ikinize de hediye verecekler bence
tabi ikiniz arasına tekrardan oylama da yapılabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…