Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Günaydın kızlar.

Son kahvaltılarınızı yaptınız mı?Hani Kemal Sunal bir filminde simit bitmesin diye tadına vara vara yerdi ya ben de öyle yaptım.

Ne güzel tarifler bunlar, insan şaşırıyor hangisine oy vereceğini ..

Günaydın kızlar.

Son kahvaltılarınızı yaptınız mı?Hani Kemal Sunal bir filminde simit bitmesin diye tadına vara vara yerdi ya ben de öyle yaptım.

Yaptım yaptım son sularımı içiyorum günde 2-3 LT bitiyordu hasret kalacağım bende kana kana içeyim bari

Yaptım yaptım son sularımı içiyorum günde 2-3 LT bitiyordu hasret kalacağım bende kana kana içeyim bari

Ben su içemeyeceğime seviniyorum.Çünkü hiç sevmiyorum içmeyi.Ama mecbur içeceğim iftardan sonra da.Bir de sabah ne yiyeceğim derdi yok.O da güzel.Öğlen son kez ne yesem acaba.

Son düzenleme:
sonraki konu belli mi, ramazana yakışır şekilde full iftar sofrası mı olsa acaba, çok mu ağır olur

Ben su içemeyeceğime seviniyorum.Çünkü hiç sevmiyorum içmeyi.Ama mecbur içeceğim iftardan sonra da.Bir de sabah ne yiyeceğim derdi yok.O da güzel.Öğlen son kez ne yesem acaba.

Bizim işyerinde tavuk döner falan varmış akşam eve gittiğimde çok sevdiğim tostumu yemek istiyorum anneme yemek yapma diyeceğim kahvaltı hastasıyım ben kahvaltı yapalım karışık tost yaparım full hala zayıflamayı düşünüyorum

Ramazanda rejim olmaz.Bol su içersen dengelersin zaten.Biz hamurcuyuz biraz.Börek ya da gözleme olur büyük ihtimalle bu akşam.

Eylül nerelerde görünmüyor.

Ramazanda rejim olmaz.Bol su içersen dengelersin zaten.Biz hamurcuyuz biraz.Börek ya da gözleme olur büyük ihtimalle bu akşam.
İftarla sahur arası çok içilmiyor işte 1 LT bile içemem bizde hamur işçiyiz geceye çıtır böreğimden yapacağım ki
Eylül nerelerde görünmüyor.

Evet bugün yok Eylül :44:

anatkh018, biryahcanya1952, edaa91, elam88, ESAT, eylul05, Filozof_Prenses, gltnmhmt, hm22, Üyelemonade123, masal2014, morincim, mutluhatun, nazarboncugu05, Ozgee_34, PembeLokum, Soleil
arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum beğenmeniz çok mutlu etti

Telefondan girildiginde nasil oy kullaniliyor bilen bi el edebilirmi acaba kizlarrrr ?

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

Telefondan girildiginde nasil oy kullaniliyor bilen bi el edebilirmi acaba kizlarrrr ?

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

Canım keşke yardımcı olabilsem ama bir bilen arkadaşımız çıkar inşallahNevreste biliyordur sayfaya geldiğinde cevaplar kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…