Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Hayırlı olsun canım:KK19:
Amin canım:KK19:
Günaydın.:103:

Vuslat hoşgeldin.Gözlerimiz aradı seni.:KK16:Ev taşıyacakmışsın.Allah kolaylık versin canım.

Hoşbuldum canım:KK19: Ben de acaba beni özlediniz mi diye düşünüyordum:KK69:
Çok alışmışım buraya, uzun zaman gelemedim bir yanım eksik kaldı sanki:KK5:
Amin canım:KK16:

ben özledim :KK19::KK19::KK19:

vuslatim eline sütü sekeri aliyorsun,hemen bir tatli yapiyorsun resimleride bana gönder ben yaptim diye yarismaya katiliyim :KK1::KK1:

nevosum anlar gerci :KK30::KK1:

Hımm ne güzel mutlu aile tablosuu rabbim daim etsin :KK16:
Sağol canım:KK19:
İyiyim kızlar Sağolun.:KK16:

Nevoş annenlerdeymişsin.Senden mutlusu yoktur.:KK34:Burada neredeyse her akşam yağmur yağıyor.Dün bir fırtına çıktı etraf toz duman oldu.Ramazanda hareketlenir burası.Aç olanın işi nedir yemeklere bakmaktır.:KK9:
Evet canı keyfimiz yerinde geziyoruz:KK55:Ama hava çok sıcak:KK5:
Ohh ne güzel çok şanslısın:KK19:
Doğru Ramazanda hareketlniriz:KK55:Ben de perşembe döneceğim:KK55:

Canım biz seni merak ettik Adra ile konuştuk fikir yürüttük şöyle böyle diye:KK28:Bundan sonra birlikte oluruz inşaallah:KK52:

vuslatim eline sütü sekeri aliyorsun,hemen bir tatli yapiyorsun resimleride bana gönder ben yaptim diye yarismaya katiliyim :KK1::KK1:

Rabişim:KK19:Sen de biz güzel güzel tatlılar yaparsın:KK23:

Röportajda aklıma gelmedii ama bir sonraki konu şerbetli tatlılar olabilir ramazanda gelıyo :)

ölede olur canm fark etmez de o kadar tarifi nasıl bi araya getircez bakalım :)))

Canım Ramazanda illa masa kuruluyor.:KK31:Biri ile yarışmaya katılabilirsiniz:KK17:
Mesela 3 - 4 tarif ile sınırlı tutarız:KK28:
Özel bir çorba olabilir.
Et-sebze-tavuk ile bir ana yemek-pilav ve tatlı:KK56::KK52:

Canım Ramazanda illa masa kuruluyor.:KK31:Biri ile yarışmaya katılabilirsiniz:KK17:
Mesela 3 - 4 tarif ile sınırlı tutarız:KK28:
Özel bir çorba olabilir.
Et-sebze-tavuk ile bir ana yemek-pilav ve tatlı:KK56::KK52:

Hamileyim ya canm gözüm almıyoo valla benimki ne bulursa yicek artık :))) yinede katılmaya calıscamm misafirimde pek olmaz sanmıyrum uzagım cunku akrabalarıma felan :)

Hamileyim ya canm gözüm almıyoo valla benimki ne bulursa yicek artık :))) yinede katılmaya calıscamm misafirimde pek olmaz sanmıyrum uzagım cunku akrabalarıma felan :)

Allah kolaylık versin canım:KK19:Ben de Ramazanı ailemden uzakta geçiriyorum seni çok iyi anlıyorum:KK19:Hayırlısı olsun:KK16:Ben fikrimi söyledim belki kabul edilmez başka bir kategori seçeriz:KK34:

Allah kolaylık versin canım:KK19:Ben de Ramazanı ailemden uzakta geçiriyorum seni çok iyi anlıyorum:KK19:Hayırlısı olsun:KK16:Ben fikrimi söyledim belki kabul edilmez başka bir kategori seçeriz:KK34:

gerçekden çok zorr ama allahdan bayrama bi kaç gün kala geliceklerde içimm biraz da olsa rahat :))) aynen canım ne olursa kabul fark etmez :)

Rabişim ben de özledim sizi:KK19::KK19: Uzun zaman oldu canım ya seninle sohbet etmeyeli:KK5:
Bu ara yoğunum yoksa bir kazandibi yapar resimleri postalardım sana rabişim:KK23:
Ama dediğin gibi anında enselerdi nevoş:KK9:

Canım biz seni merak ettik Adra ile konuştuk fikir yürüttük şöyle böyle diye:KK28:Bundan sonra birlikte oluruz inşaallah:KK52:

Hımm unutulmadım yani:KK12: İnşaAllah canım, evi yerleştirdikten sonra burdayım:KK19:
Şu an pek oturamıyorum, çay molası verdim bir bakayım dedim size:KK16:

X