Suslenme diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilemedim şimdi, bazı erkekler bu lafı sırf kıskandığından söylüyor da o sebepten onu sizin anlamanız lazım.
İnsan kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle olmalı bence, tabi eşine güzel görünmek,özenmek, isteklerini değerlendirmek önemli ama hafif makyajdan kimseye zarar gelmez bence. Valla ben bazen salıyorumda eşim kalk iki haylaytır neyim sür de kendine gel diyor ahaha

Paylaştığınız fotoğraf size benziyor olabilir ama makyaj konusunda önce/sonra tercihi yapmak için baya yanlış olmuş çünkü kızın makyajlı hali ankara pavyonlarinda sahne alacak gibi :KK53: o fotoğrafa bakınca insan soldaki daha iyi diyor belki ama kıza şöyle güzel bir "yok gibi" makyajı yapılsa efsane olur kesinlikle.

Siz kendinizi nasıl güzel ve iyi hissediyorsaniz öyle olmaya devam edin bence. Erkeklerin kadınları önce bakımlı halini beğenip sonra sirf kıskançlıklari yüzünden oz güvenleri artmasın diye bakımsız olmalarını istemeleri kabul edilir bir şey değil. Bana sizi kıskandığı için makyaj yapmanizi istemiyor gibi geldi. Bazı erkekler evlendikten sonra iyice kendilerini sahip gibi gördükleri için bekarlikta karışmadiklari şeylere karışıyorlar, kabul etmeyin bence

Gerçekten sevmiyor demek ki evde yapmanızı istemiyorsa, olabilir ama benim de öyle aynı yapsam niye makyaj yaptın niye ruj sürdün ne gerek var diyor. Ben dısarıda yapıyorum ama ondan da pek hoşlanmıyor evdeyken de neden sürüyorsun bötle seyler boya zararlı gerek yok diyor

6 yıllık evli eşim benim doğal halimi daha çok beğendiğini söylüyor.
Ama ben suslenmeyi çok seviyorum abartısız .
Hafif allık çok az rimel ve pembe dudak parlatıcisi

bazen onun yerine de sadece mat dudak kalemi kullanıyorum daha doğal duruyor diye.

Çok özel günlerimizde goz kalemi kullanıyorum.
Dışarıda zaten hiç makyaj yapmıyorum sadece nemlendirici uyguluyorum yüzüme. ama evde suslenmeyi çok seviyorum.
İçimden geliyor . Evin içinde Dikkat çekici Giyinmeyi de seviyorum güzel kokular illa ki olacak.

Ben bu kadar ozenliyken eşim
Yüzüne hic bir şey sürme diyor neden dedim doğal daha güzelsin diyor.
Bekarken Dışarıda da biraz suslenirdim beni makyajlı gördü sevdi hic doğal halimi görmemişti.
Yeni evliyken kirpiklerimi severdi rimel surerdim o zaman çok güzelsin derdi onu hatırlattım doğal halini görünce daha çok beğendim dedi.

Benim gözüm mü kör onun ki mi anlamış değilim kendi fotoğrafımı atamam ama temsili fotoğraf bulup aticam .

Benim adam mi değişik anlamiyorum.

benim bildiğim erkekler bakımlı kadınlardan daha çok hoşlanmaz mıydı?

Esimi kenara birakim ben kendimi bakımlı daha çok beğeniyorum. Sizce insanin kendi beğenisi mi daha önemli yoksa kocasının beğenisi mi ?
Kadınların makyajına ,kıyafetıne karısılmasından nefret edıorum.Açık bırı deılım aöabe ce cok sacma

Hepimiz aynı şeyi sevmedigimize göre erkekler için de durum geçerli..
Kimi makyaj sever kimi doğal.

Siz bu konuda çatışıyorsunuz.
Doğal gibi duran makyaj hilelerinde kendinizi geliştirin.

Bu resmi gördükten sonra ben de sizin doğal halinizi sevmeye başladım. Bu ne ya? Hafif ve doğal dediğiniz Buysa. Daha ağırını Bülent Ersoy 4-5 saatte yapıyor ondan dedim

Hepimiz aynı şeyi sevmedigimize göre erkekler için de durum geçerli..
Kimi makyaj sever kimi doğal.

Siz bu konuda çatışıyorsunuz.
Doğal gibi duran makyaj hilelerinde kendinizi geliştirin.

Doğal olani kendime daha çok benzettim açıklama da yapmıştım bir sonraki mesajda ama okumamissınız..
2. Fotoğraftaki kadar makyaj zaten yapmıyorum gözlerim o kadar makyajlı değil zaten rimel ya da hafif ayliner kullanıyorum .
O kadar yapsam ne der kimbilir🤣

Detaylara girme dostum bazen bende anlamıyorum 🤣🤣😅

Ortak dert derken zaten kısım kısım yazıyorum hepsini nasıl alıntı yapayım 🙈🙈🙈
Hayir arkadas konu aciyorsun sonra terkediyorsun konunu cevap yazip ilgilenmiyorsun demek istemis sitede baya aktifsin profil msjlarnda hep goruyorum seni de konuna niye yazmiyorsun onu anlamadjm benm dikkatmi cekmedi zaten arkadas soyledi okumussundur

Demek ki yaptigin makyajla guzel görünmüyorsun adama art niyet aramaya gerel yok sanki. Cildin alt tonlarina dikkat etmek lazım. Her renk herkese olmuyor maalesef.

Benim eşimde dediğin gibi hoşlanmıyo öyle şeylerden ben yaparım arada ama o salaş halimi daha çok sever. Salaş dediğim bakımsızlık değil tabiki temiz mis gibi kokan gayet şık ama ev de rahat giymelik kıyafetler saçımı biraz dağınık üstten toplamam falan ona daha çekici gelir hep.

O tesım dızın ysptınız makyaj tarzımı.O resme göre bencede doğalı guzel

6 yıllık evli eşim benim doğal halimi daha çok beğendiğini söylüyor.
Ama ben suslenmeyi çok seviyorum abartısız .
Hafif allık çok az rimel ve pembe dudak parlatıcisi

bazen onun yerine de sadece mat dudak kalemi kullanıyorum daha doğal duruyor diye.

Çok özel günlerimizde goz kalemi kullanıyorum.
Dışarıda zaten hiç makyaj yapmıyorum sadece nemlendirici uyguluyorum yüzüme. ama evde suslenmeyi çok seviyorum.
İçimden geliyor . Evin içinde Dikkat çekici Giyinmeyi de seviyorum güzel kokular illa ki olacak.

Ben bu kadar ozenliyken eşim
Yüzüne hic bir şey sürme diyor neden dedim doğal daha güzelsin diyor.
Bekarken Dışarıda da biraz suslenirdim beni makyajlı gördü sevdi hic doğal halimi görmemişti.
Yeni evliyken kirpiklerimi severdi rimel surerdim o zaman çok güzelsin derdi onu hatırlattım doğal halini görünce daha çok beğendim dedi.

Benim gözüm mü kör onun ki mi anlamış değilim kendi fotoğrafımı atamam ama temsili fotoğraf bulup aticam .

Benim adam mi değişik anlamiyorum.

benim bildiğim erkekler bakımlı kadınlardan daha çok hoşlanmaz mıydı?

Esimi kenara birakim ben kendimi bakımlı daha çok beğeniyorum. Sizce insanin kendi beğenisi mi daha önemli yoksa kocasının beğenisi mi ?
Makyajsız olmak bakımsız olmak demek değildir.
Bir kadın ormana dönüşmüş kaşını bıyığını almaz, sürmesi gereken kremleri sürmez, cildine ve kendine bakmaz ise bakımsızdır.
Makyaj eşittir bakım değildir yani.
İnsan nasıl mutluysa öyle davranmalı

Benimde makyaj malzemem pek yoktur ruj kalem rimel bu kadar çok hafif yaparim yapinca ama cok nadir . Dun ilk kez bi yapayim dedim . Esim bakti bakti sen dogal daha guzelsin sana yakismiyor dedi . Niye dedim . Cirkinler makyaj yapinca yakisiyor dedi aradaki farki gorince guzel olmus diyorsun dedi ama sen guzelken makyaj yapiyorsun guzelligini yok ediyor dedi 🤔 illa yapacam diyen biri degilim de . Makyajli insanlar hep erkeklerin dikkatini cekiyor nedense 🤔😓

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X