Sushi denemesi faciayla sonuçlandı..

Sushi sever misiniz ?

• Evet

• Hayır

• Denemedim

• Çiğ balık mı yenir yahu ??

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Bende gezerken restorant gozumecarpinca esime dedim bir girelim buradan yiyelim nerak ettim sushiyi dedim neyse uzatmayayim ağzıma attigim ilk parcayi caktirmadan ve hizlica peceteye cikarttim yutmadim bile :KK70: ama esim goturdu hepsini benimkileride yedi ne mide varmis adamda

Hayatta yiyemem. Hatta onlarin hicbir seyini yiyemem. Gecenlerde Çin restorantina gitmistim iyyyykhh midem altust oldu resmen yengec corbasindan tut tuhaf tuhaf hayvanlarin pismisine kadar her sey vardi.
Millet sadece salata yiyordu. :KK70::KK70:
Ben hicbir sey yemeden ciktim :KK70::KK70:

Japan, Kore, ve Cin mutfagina bayilirim. Sushi yi cok severim Her firsatta alirim kendim evde Philadelphia rol yapmistim. Cok Zor deil aslinda.

Sushi ilk yedigimde sizin kadar buyuk tepki vermesem de hic sevmemistim. Sonra sevmedigim o tadi ozledim. Ben de de boyle bir ozellik var, ilk seferinde tadini sevmedigim bir seyi sonradan durduk yere ozleyip tekrar yemek isteyebiliyorum ve sonradan sevebiliyorum. Neyse, sonra sushi cok sevdim. Hele California roll cok guzel gercekten, uzerine de soy sosu, super oluyor.

ahahahahshah :KK70: dogru ama korkuyorum, yemeginden kil cikti diye yemek yiyemeyen ve tum adalar gezisi boyunca o paraya sunu alirdim bunu alirdim diye gezinin tadina varamayan bir kadin ananem canim benim o :)
oy kıyamam evet biraz daha rahat olmak lazım, olsun farkındasın o kadarını aşmazsın kendinde kontrol edersin :)

Sushi ye bayılırım hele ki philadelphia roll a. Uzun zamandır yiyemiyorum bir gün çok canım çekmişti doktora sormuştum, yemesen iyi olur demişti :KK51:

Merhabalar hanımlar , uzuuun uzuuun zamandır uzak doğu filmlerine animelerine dizilerine hayranım.. Orada löp löp tüketilen sushileri denemeyi uzun zamandır istiyordum , lakin herkesten duyduğum önyargılar çiğbalık yenir mi yahular beni bir adım geride tutuyordu. Tadını sevmeme ihtimalime karşı dışarıda değil de evde denemek istedim. Denemez olaydım midem alt üst.. Bana uzak doğu yemeklerini cazip gösteren kore dizilerine buradan selamlarımı iletiyorum. Neden bu kadar küçük porsiyonlarda servis ediyorlar diye düşünür dururdum meğersem yenecek tarafı olmadığındanmış.. Bir de eve serviste 50 liranın altında getirmiyorlarmış 56 lira ödedim içim cız etti ona verdiğim parayla gider güzel bi lokantada et yemeği yerdim gerçekten sinir oldum şu merakıma.. bir de californian roll öneriyorlar her yerde en çok ondan iğrendim :oops: Şu sushi'yi seven var mıdır nasıl yiyorsunuz Allah aşkına ya :KK57: Kediler köpekler yesin bari deyip de çöpün yanına koydum.. Sushico'dan sushi king menü almıştım.. Ben yandım siz yanmayın.. :KK14:
ben seviyorum. evet. fiyatlar pahalı. ama biz arada mutlaka dışarda bir sushi ziyafeti yaparız kendimize.

X