Sushi denemesi faciayla sonuçlandı..

Sushi sever misiniz ?

• Evet

• Hayır

• Denemedim

• Çiğ balık mı yenir yahu ??

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

sepetteki_son_curuk_elma

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
596
534
29
Merhabalar hanımlar , uzuuun uzuuun zamandır uzak doğu filmlerine animelerine dizilerine hayranım.. Orada löp löp tüketilen sushileri denemeyi uzun zamandır istiyordum , lakin herkesten duyduğum önyargılar çiğbalık yenir mi yahular beni bir adım geride tutuyordu. Tadını sevmeme ihtimalime karşı dışarıda değil de evde denemek istedim. Denemez olaydım midem alt üst.. Bana uzak doğu yemeklerini cazip gösteren kore dizilerine buradan selamlarımı iletiyorum. Neden bu kadar küçük porsiyonlarda servis ediyorlar diye düşünür dururdum meğersem yenecek tarafı olmadığındanmış.. Bir de eve serviste 50 liranın altında getirmiyorlarmış 56 lira ödedim içim cız etti ona verdiğim parayla gider güzel bi lokantada et yemeği yerdim gerçekten sinir oldum şu merakıma.. bir de californian roll öneriyorlar her yerde en çok ondan iğrendim :oops: Şu sushi'yi seven var mıdır nasıl yiyorsunuz Allah aşkına ya :KK57: Kediler köpekler yesin bari deyip de çöpün yanına koydum.. Sushico'dan sushi king menü almıştım.. Ben yandım siz yanmayın.. :KK14:

ben severim ama bir tek california roll çünkü diğerlerinin içindeki o yosun mu ne bilmiyorum çok keskin geliyor ağzımı yakıyor
ama gerçekten güzel california roll yahu hele de üzerinde havyar olacak :KK37:

ben severim ama bir tek california roll çünkü diğerlerinin içindeki o yosun mu ne bilmiyorum çok keskin geliyor ağzımı yakıyor
ama gerçekten güzel california roll yahu hele de üzerinde havyar olacak :KK37:

Vallahi california roll denediğimde bi midem kalktı tuvalete koşturdum :KK61: bende mi sorun var acaba

Ben hiç denemedim,çiğ balıktan ziyade lapa gibi pirinç itici geliyor.
Noodle iyidir noodle :) Sushi ye geçmeyi hiç düşünmüyorum.

Noodle ben de seviyorum evde de yapıyorum ama dışarıda yenen noodle'ın üstüne de yine bu çiğ balıkları serpiştiriyorlarsa eğer denemeyi düşünmüyorum dışarıda hazır noodle'a devam

Eh, ben suşimi ton balığından kendim yapıyorum, kavun balık topları hazırlayıp şişe dizerenkten. Çok daha katlanılır ve lezzetli oluyor.

Yemedim, yiyebileceğimi sanmıyorum.
Pişmişini bile sevmem ki çiğini seveyim :KK35:

Kırmızı Et :rolleyes:
Keşke ben de denemeseydim

diğerlerini denediniz mi? onlar asıl feciii:KK70: buna dayanamadıysanız hiç boşverin
aslında gerçekten noodle lar biraz daha bizim damak tadımıza uygun
aslında yenilebilecek düzeydeydi sake roll ve kani roll denedim yedim bir sorun yaşamadım ama california rollu dener denemez içim kalktı bildiğin almadı için.. Ne bileyim.. ( Maguro 1, White Fish 1, Sake 1, Ebi 1, Saba 1, Crab 1 ) Bunların da ucundan tattım ama hiç gideri yok yani.. Ben anladım ki bana göre değil bu çiğbalık :KK51:

Keşke ben de denemeseydim
aslında yenilebilecek düzeydeydi sake roll ve kani roll denedim yedim bir sorun yaşamadım ama california rollu dener denemez içim kalktı bildiğin almadı için.. Ne bileyim.. ( Maguro 1, White Fish 1, Sake 1, Ebi 1, Saba 1, Crab 1 ) Bunların da ucundan tattım ama hiç gideri yok yani.. Ben anladım ki bana göre değil bu çiğbalık :KK51:
hehehe boşver gitsin
kebap döner yiyor musun yiyorsun :KK53::KK53:
suşiler onların yanında halt etmiş :p

Eh, ben suşimi ton balığından kendim yapıyorum, kavun balık topları hazırlayıp şişe dizerenkten. Çok daha katlanılır ve lezzetli oluyor.
Nasıl yapıyorsunuz kendiniz ay merak ettim şimdi..

Mantısı noodle ı ve böreğini tek geçerim :KK48::kk77: tabi şimdi yiyemiyorum off offf doğumdan sonra artık
Bebeğe zararı mı var neden yiyemiyorsunuz ki ?

Suphi ? Hani şu yakışıklı olan mı
Otomatik düzeltmenin azizliğine uğradım.
xenforo-smilies-kk70.gif

X