Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Yok ya,yüzünü mü eskitti nedir...Sadece dokunulmazlığa çıkmaya başladı ama şu var mısın yok musun u çok uzatmıştı,ondan sonra izleyesim gelmedi hiç.

O da sonradan sıktı gerçekten sadece Survivor izleniyor

Aslında yarışmanın başında favorim Gökhan'dı ama son zamanlarda ünlülerdeki şu kendini beğenmişlik sinirimi bozdu.
'Başardık, yendik, final bizim'

Tamam yarışma içinde insan tabi kendi takımı kazansın ister, kendine güvenir ama çok fazla dile getirdiler. Gıcık olduğumdan Turabi kazansın istiyorum.

Ayrıca adamlar 100 günü tamamlamış, iyisiyle kötüsüyle emek sarfetmiş, hepsi de aslında Survavior'u tamamlayarak kazandılar.

Neye, kime kızdın bu kadar

Yok ya,kimseyle alıp veremediğim yok sitede ama,tek bir kişiye yüklenilmesine kızıyorum ben.Kazıksa,arkadan konuşmaksa,abartılı sevinmekse hepsini ünlüler de yaptı.Sevme adamı,zorlayan yok ama ben seviyorum mesela,gidip de senin favorine hakaret etmiyorum,yanlışı olsa da...

Demek istediğim buydu işte.Yarışma başından beri kaybetmeyi hiç hazmedemediler,son zamanlarda da iyice koptu film.

Ya yarışma heyecanından ya da kazanma hırsından herkes garip tavırlara bürünüyor olabilir canım :26:

Aynennnnnnn.. ilk başlarda ünlüleri tutuyodum fakat ben hiçbir sezonda bu kadar kendini begenmiş bi ünlü tayfası görmedim o yüzden turabi 1.olsun hele o merve resmen igreniyorum hareketlerine kendini begenmişligine

Aynennnnnnn.. ilk başlarda ünlüleri tutuyodum fakat ben hiçbir sezonda bu kadar kendini begenmiş bi ünlü tayfası görmedim o yüzden turabi 1.olsun hele o merve resmen igreniyorum hareketlerine kendini begenmişligine
Özellikle dün konseyde öyle bir zevkten dört köşe oturmuşlardı ki, uyuz oldum. Dediğim gibi tabii ki kazanınca insan sevinir ama bu kadarı da itici oluyor.

Yıkıldım Lavin,çok yaşa.

Ama benzemiyor mu

Özellikle dün konseyde öyle bir zevkten dört köşe oturmuşlardı ki, uyuz oldum. Dediğim gibi tabii ki kazanınca insan sevinir ama bu kadarı da itici oluyor.

Ama benzemiyor mu

Aynı aynı evet... Kesinlikle,aşırı kibir var hepsinde.Gökhan öyle değildi,onu da kendilerine benzettiler.

Ünlüler takımından yanayım.
Merve hırslı, profesyonel, güçlü bir yarışmacı, Ahmet Dursun da aynı şekilde.
Gökhan son derece efendi, beklenenden çok daha sportif, başarılı bir yarışmacı. Merve'yle de araları pek bir iyi
Tolga tam anlamıyla oyuncu ancak inandırıcılığı çok zayıf

Ünlüler kazandığı zaman agresif, kışkırtıcı değiller. Yerinde ve kararında, karşı tarafı kışkırtmadan sevinmeyi biliyorlar.

Gönüllülerse tam tersi. Her oyunda öne geçtiklerinde mutlaka iğneleme yapıyor, insanı çileden çıkartan lafları çok rahat edebiliyorlar. Bu yüzden Ünlülerin sabrına hayranım :)

Turabi aslında saf, feleğin sillesini yemiş, zor bir hayat geçirmiş ama hayatında hep kendi kendine birşeyler yaptığı ve kendi çapında bir yerlere geldiği için ne oldum delisi olmuş bir insan. Fazla ve rahatsız edici derecede özgüven sahibi. Öyle ki her oyun kazandığında rakibini, yerden yere çalıyor, kışkırtıyor, aşağılıyor. Kaslarına güvenerek habire konuşuyor. İnsanı sinir edici ve birinde de müstehcen sevinç gösterileri, Acun'dan bile uyarı almasına sebep oldu. Ve tabi konseyde oy verirken yaptığı hakaretvari konuşmalar..Bunun yanında Merve suda kaza geçirdiğinde yanına gidip onu havuzdan çıkartacak, şortu, tişörtü açılmasın diye düzeltecek kadar da insancıl..

Sahra son derece itici. Konuşması, sevinmesi, üzülmesi bile bana itici geliyor. İnsanları kışkırtarak diskalifiye etmeyi de iyi başarıyor. Berna'nın gitmesinin tek sebebi o. Yoksa Berna finale kadar gelebilirdi. Hatta konseyde Acun bile Berna'yı kışkırttığını ima etmişti. (Turabi de ne demişti, ben olsam kafa göz girerdim bana yapsa demişti) Sahra, Müge gibi bir kızı bile çıldırtmayı başardı. İlk günden beri Turabinin şakşakçısı oldu. Turabi ne zamanki ona dirsek gösterdi, feleği şaştı. Turabi'nin birazcık yüz vermesiyle yine koltuğunun dibine yanaştı. Sanki hayatının kahramanı Eee, gönüllüler takımının en başarılısı Turabi, Sahra da onun dibinden ayrılmak istemiyor.

Yiğit son derece efendi, olgun ve iyi bir yarışmacı. Ancak gönüllüler adasındaki herkes gibi Turabi tarafından bastırılmış durumda. Turabi'nin onca lafına, aşağılayıcı davranışlarına rağmen şu anda canciğer kuzu sarması..

Haa tabiki bu bir yarışma, açlık tavan yapmış, sinirler gergin. Akşam olup yattıklarında kafalarını koyabilecek bir yastıkları bile yok ve de ödüller gitgide mükemmelleşiyor. Sayıları azaldıkça birbirlerine muhtaç hale geliyorlar. Yarışmalarda da kenetlenmek zorundalar. Bunları da gözardı etmemek gerek...

Son zamanlarda okuduğum en iyi yorumlardan biri.Keyifle okudum.

Valla forumda polemik için tetikte bekleyenler var, geçen başka bir konuda gayet sakin beyan ettiğim bir fikre eksi rep verilmiş. Yazmadım ama bu konudaki yorumları takip ettim sürekli

Maşallah baya da eski bir üyesiniz.Ben de 2012'de geldim,sonra kapattırdım o hesabımı.

Aynı şeyi ben de yaşıyorum,gülüp geçmek lazım ama her zaman olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…