Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

gönüllüler performansı kötü olanı değil,sevmediklerini elemeye çalışmasalardı belki şimdi daha iyi olabilirlerdi.En kötüsü enbaştan beri Müge.Orda kalmayı hiç haketmiyor hiçç.. :KK47:

oovv fena kavga var sahra ile müge arasında bu arada müge nıye akını yazdı ne hakla sahrayı yazsa neyse kendi aklınca oyunlar yapıyor bu hafta turabi birinci olursa sahra gidici kesin....:KK9:

oovv fena kavga var sahra ile müge arasında bu arada müge nıye akını yazdı ne hakla sahrayı yazsa neyse kendi aklınca oyunlar yapıyor bu hafta turabi birinci olursa sahra gidici kesin....:KK9:

sahrada giderse gönüllüler iyice çatırdar kesin:KK19::KK19:

Ünlülerin tarafındayım ben ama Sahra'nın gitmesi gönüllülerin kızlardan hiç puan alamaması demektir kızlar puan alamayınca ne oluyor görmüş olduk bu haftada.Duygu'nun smste ne durumda olduğunu bilmiyoruz ünlülerden de son sıralarda diye hatırlıyorum :)

valla ben artık kimi tutacagımı şaşırdım:KK50::KK50::KK50:

aynen bu sezon ben de şaşırdım artık,hepsi kurnaz :KK53:,birine tam iyi diyorken ya bencil bir tarafını görüyoruz,ya dedikodu,yalan ama gönüllüler zavallılar açlar ya,sürekli kaybedince takım olarak bi kazansınlar istiyorum.Müge'nin Akın'ı yazmasını da şuan Duygu'yla kurduğu dostluğa bağlıyorum..:KK47: :KK47:

sahrada giderse gönüllüler iyice çatırdar kesin:KK19::KK19:

adada huzuru bozdugu için gitmesi gerektiğini düşünüyorum, aynı yerde bıle kalmıyo ada arkadaşalarıyla bu neyın öfkesi anlamadım, zaten performans olarakta iyi degil okadar merveden korkuyo oyunlarda secmiyo serenayı seçiyo bitik durumda suan gitsin artık hayırlısıyla...

X