Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

muge sus bebek sanki cok ise yariyoda

oh iyi oldu turabiyle sahraya kaldilar oyle

en azından başkalarına saygısızlık yapmıyo ayrıca her oyunda ben yaparım ben yaparım diyip oyunda sakatlandım dıyıp yerlerde sürünmüyo tivitü

en azından başkalarına saygısızlık yapmıyo ayrıca her oyunda ben yaparım ben yaparım diyip oyunda sakatlandım dıyıp yerlerde sürünmüyo tivitü

en azindan kendini gosteriyor muge de aktif olsun ben yaparim desin
orda bi suru saygisiz var sementami rahatsiz ediyo
seninle catisamiyacam site cok yavas kaynana dusmani

Yiğit neden Turabi dediğini açıkladı, gitmeyeceğini bildiği için, oylamanın Müge ve Samanta arasında olması için söyledi. Ama Turabi uyuzunda onu kavrayacak zeka olmadığı için kişisel algıladı, keser döner sap döner gün gelir hesap döner atasözüyle hicvetti olayı...

turabinin sozleri ve hareketleri bayiyor zaten insani..
dun samantanin adini yazdiginda sacmaladi da sacmaladi..
ne hikmetse bunlar kimi istemiosa o gidio ekremi istemediler o gitti,
samantadan kaptilar o gitti bide sahrayla birbirlerine dusseler tam super olacak

gönüllülerden en büyük favorim berna niyeyse bana cok dürüst ve harbi bi kizmis gibi geliyo ünlülerdende gökhan gayet efendi biri bence yanliz su serenay a gicik oluyorum nekadar yapmacik ve itici ya hele mervenin tuhaf tuhaf hareketleri

en azindan kendini gosteriyor muge de aktif olsun ben yaparim desin
orda bi suru saygisiz var sementami rahatsiz ediyo
seninle catisamiyacam site cok yavas kaynana dusmani

kızaaam ben kaç gündür seninle çatışmak için beklıyom nerdesin sen?konuyu açıp neden başında durmuyosun cadoloz kaynana
sementa saygısız kendısı yiyo yiyo oyunlara gelince fısssss müge o kadar yeseydi ortalıgın tozunu attırırdı
ayrıca o fare sementa yüzünden girdi bademleri sakladı oraya sonra fare geldi allahım ya kadın yatarken bile tıkınıyo ne doymak bilmeyen biriymiş ya ohhhhh biletini kestiler sende çatla tivitüüüü

Müge'nin de son demleri,o da kalamaz zati... Bence yarışmayı birisi alırsa bu Yiğit olacak gibi görünüyor gönüllülerde bence,çünkü Sahra ve Turabi'yi seviyorum ben ama tavırları çok sert. Ölçüyü kaçırdığı için de Turabi oy kaybetti.

Merve bu akşam tuhaflığın dibine dibine vurdu vallahi. Son oyunu kazandığında öyle saçma hareketlerde bulundu ki bakakaldım..

Hatun 3. oldu. ((
Elenmeyecek vallahi bu müge kaldı başımıza. ((

berna surekli agliyor herseye ilginc bi kiz benim bu sene aman aman tuttugum biri yok niyeyse

Bak tölüncügüm cok komüksün muge dunyayi yese o kizda o potansiyel yok yemek memek bahane,
tamam samanta yiyo evette gorende kebap filan yiyo sanar alti ustu findikmi ne evet surekli yiyor onda hem fikiriz..
mugede toplasin yesin tutanmi var
ne alaka sementa orda herkes yiyormus sanki kiz fareyle kankada ozellile cagri sacmalik..
gitti giden kaynana dusmani tölüüüün

Ayrica imzanda cok kotu tolun hic sevmem o cocugu koymussun kocaman bide ekrani kaplasaydin

yigitte sanki sessiz davranip halka oynuyor gibi surekli ben birinci olursam filan yani ne bileyim kimse ben birinci olurum diye dusunmez ki
Merve bu akşam tuhaflığın dibine dibine vurdu vallahi. Son oyunu kazandığında öyle saçma hareketlerde bulundu ki bakakaldım..

Hatun 3. oldu. ((
Elenmeyecek vallahi bu müge kaldı başımıza. ((

cok cirliyo ne bagrion o kadar duyguda gicik bi tip ay bu seni aman aman sevdigim kimse yok bari gokhan kazansin diyelim..

Aynen tivitim. Duyguya kıl kaptım, Merve -Serenay - Baki- AHmet zaten bunlara hepten kılım.
Gönüllüler de pek saftirik.

Hem yakışıklı hem iyi koşuyor hem efendi Gökhan eyidir.

ya tamam potansiyel olmasada sinsi degıl sementa gibi sementa sinsiydi yiğit bile söyledi onlarla inatlaştın kendı kuyunu kazdın dedi
fareyi cagırman için fareyle knka olmana gerek yok canikom fare nerde bagdem fıstık ceviz var ona gelir zaten çalıştır saksını

Ayrica imzanda cok kotu tolun hic sevmem o cocugu koymussun kocaman bide ekrani kaplasaydin
napsaydım ayu resmimi koysaydım tivitüüükıskanç tivitüüüü

Son düzenleme:
Aynen tivitim. Duyguya kıl kaptım, Merve -Serenay - Baki- AHmet zaten bunlara hepten kılım.
Gönüllüler de pek saftirik.

Hem yakışıklı hem iyi koşuyor hem efendi Gökhan eyidir.
evet gokhan iyi elenirse dusunuruz
daha kucuk olabilir bide siritiyo
digerleride yiyo findik fistik..
sirf digerlerine boyun eymedi diye sindi oldu kizcagiz ayyyy
Kesinlikle zengin bebesi.
popiymiş nette onun eseridir hee.

tolganin surekli duyguya sarilio gibi gelio banami oyle geliyi gecen bi sap sup optuydu bugunde kazaninca sariliodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…