Sürtünmeye ilişki

selenn33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
2
-2
21
merhaba brn 23 temmuzda sürtünerek ilişki yaşadım adetimin son günüydü ilk başta brnde iç çamaşırı vardı sonra çıkardom üzerime vrya içimr boşalma olmadı erkek arkadaşkm boşalacağı zaman lavaboya gitti ilişkin in üstğndrn 14 gün gibi bi zaman geçti geçen ay 19 unda adet olmuştum hu ayınkini bekliyorum kasıklarımda ağrı var sizcr psikolojik midir

Yok csnım kesin hamilesin

bende saçma gözüktüğünün farkındayım durumun ama insan içince olunca böle düşünceelere giriyor zevk suyundan şüphelendim bilmiyorum

Laaaaaa yeteeerrrrrrr. YETOOOOO. Alla alla noluyoruz bugün arkadaşlar. Sıcak başınıza mı vurdu ya

Ya nasıl sürtünüyorsunuz ben hala anlamıyorum. Nasıl yani yarım saat boyunca sürtünüp duruyor musunuz?
Gebelik imkansız ve lütfen nasıl gebelik olur, kadın ve erkek anatomisi üzerine biraz araştırma yapın.

bende saçma gözüktüğünün farkındayım durumun ama insan içince olunca böle düşünceelere giriyor zevk suyundan şüphelendim bilmiyorum
Yoo hic de saçma değil. Hayirli uğurlu olsun sevgilinle aynı wc yi kullandın mı peki. Spermler pire gibi sicrayip yumurtaya ulaşabiliyor. Ama bebek haberi de çok muazzam ya

Bir güruh var sürtünerek hava sıcaklığını yükseltiyor bence. Sıcak hava dalgası değil bu
Ay herkeste bir sürtünme sevdası. Alev alacaklar bu sıcakta. Yahu bu sıcakta nasıl nasılllll? Ben kocama sarılırken terliyorum nasıl sürtüneniliyosunuz nasıl hamile kalcağınıza inanıyorsunuz yahu kafayı yedim resmenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…