Sürtünmeye ilişki

bende saçma gözüktüğünün farkındayım durumun ama insan içince olunca böle düşünceelere giriyor zevk suyundan şüphelendim bilmiyorum:KK43:
Tatlım bunun için iki seçeneğin var ya sürtünmiceksin yada önceden önlemini alcaksınız burda bu ladar boş konu olması şaşırtıcı

2. Nasıl oldu anlayamadik ama 3. Olmaması için akşam kocama bundan sonra sürtünme bile olmayacak diye söylemek şart oldu

Ne konu başlığında, ne konunun içeriğinde "acaba ben ne yazıyorum" diye hiç kontrol etmek yok. Anca zevk suyundan korkun.
Adı üzerinde zevk suyu. Fakat hiçbirinize zevk vermiyor, hep bir telaş, hep bir endişe. Sonra eliniz ayağınıza dolaşıyor. Düzeltin şu paragrafı çok rica ediyorum. Alt tarafı paragraf yazıyı bu kadar çok hata ile yazmak gerçekten emek istiyor.
Bir sorunu anlatıyor ama yazmayı bile beceremiyorsunuz. Tüp bebek başlığında sürtünme katsayısı hesaplamak da ne bileyim.
Ne Türkçe var, ne matematik, ne biyoloji, ne psikoloji. Delirttiniz bizi.
Ne üreme hakkında bilginiz var, ne korunma yöntemleri hakkında. Hiçbir şeyi öğrenmeden sadece güdüleriyle hareket eden tuhaf bir nesil var karşımızda. Sonra vay ben gebe miyim?
İnşaallah değilsindir, inşallah.
Sürtünmeye ilişki nedir allasen?
merhaba brn 23 temmuzda sürtünerek ilişki yaşadım adetimin son günüydü ilk başta brnde iç çamaşırı vardı sonra çıkardom üzerime vrya içimr boşalma olmadı erkek arkadaşkm boşalacağı zaman lavaboya gitti ilişkin in üstğndrn 14 gün gibi bi zaman geçti geçen ay 19 unda adet olmuştum hu ayınkini bekliyorum kasıklarımda ağrı var sizcr psikolojik midir

merhaba brn 23 temmuzda sürtünerek ilişki yaşadım adetimin son günüydü ilk başta brnde iç çamaşırı vardı sonra çıkardom üzerime vrya içimr boşalma olmadı erkek arkadaşkm boşalacağı zaman lavaboya gitti ilişkin in üstğndrn 14 gün gibi bi zaman geçti geçen ay 19 unda adet olmuştum hu ayınkini bekliyorum kasıklarımda ağrı var sizcr psikolojik midir
Sürtünmeyle ilişki nasıl oluyor pardon 🤣

Mamudom biz gidek gel hadi 🤣🤣
images (11).jpeg

Taktım altinimi geldim

kesinlikle hamilesin.

:mad::mad::mad:

X