Sürtünme ile hamilelik olur mu

Arres123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
17
3
Merhaba ben sürtünme ile bir ilişki yaşadım. O gün kanama yaşadım 2 gün sürdü. Daha sonra 1 martta regl oldum ama normalde 7 gün sürerdi 5 günde bitti(3 gün çok oldu). Sonra üşüttüm galiba kasıklarim daha çok sol kasığım ağrımaya başladı. ben korktum ve 17 martta gebelik testi aldım negatif çıktı. 20 mart gibi göğüslerimin uçları ağrımaya başladı hâlâ kasık ağrım devam ediyor hamile olabilir miyim? Üstüne görme olabilir mi diye araştırdım ama benimki regl ye daha uydundu. Doktora gidemiyorum ailemin yanındayım ve doktorlar tanıdığı için bu durumu rahatça anlatamıyorum ne yapmalıyım

Hamile değilsin. İçin rahat etsin istiyosan git bi test daha al sabah ilk idrarda yap. Aylarca uğraştım zor hamile kaldım sürtünmeyle hamile kaldıysan tebrik ederim seni😂
Bende öyle yapmayı düşünüyorum evden cikabilirsem bugün. Teşekkür ederim icim biraz olsun rahatladı

Şimdi buralalar alev alacak. Ama doğru cevabı ben vereyim öncesinde. Korkma bir şey olmaz. Bu yasadığın her şey psikolojik. Ben 15 aydır deniyorum her pozisyonda ama olmadı henüz bebe filan. 🤷🏻‍♀️
Haklısındır valla ilk defa yaşadım böyle biseyi galiba bu da sondu. Kasıklarımın neden agridigini bulursam rahatlayacam😂

Ünlü yazar Adamlar der ki:
Çamaşır telinde sen ve ben,
Sürtünme kuvvetinden mandallar yandı
Aramızdaki elektrik aklını kaçırdı,
Hamilesin galiba dünyalar güzeli,

buraya da bıraktım şunu:
:halay::KK75::KK8:

Şimdi buralalar alev alacak. Ama doğru cevabı ben vereyim öncesinde. Korkma bir şey olmaz. Bu yasadığın her şey psikolojik. Ben 15 aydır deniyorum her pozisyonda ama olmadı henüz bebe filan. 🤷🏻‍♀️
Bugün test yaptım negatif çıktı çok şükür ama sabah idrarıyla yapmadım bisey olmaz demi .bu ağrılar enfeksiyondan olabilir mi

Bütün mesajları okudum istemsiz güldüm ya alemsiniz kızlar 😂 hamileysen haber ver önümüzdeki ay sürtünme deniyim ben de bari ilişkiyle olmuyor 😂
Inşallah değilimdir ama sen hamile kalırsın yani 😄 böyle bir ihtimal var ben hemşirelik okuyorum insan bilince daha çok korkuyor. Size komik geliyor belki ama bu durum kolay bişey değil

Inşallah değilimdir ama sen hamile kalırsın yani 😄 böyle bir ihtimal var ben hemşirelik okuyorum insan bilince daha çok korkuyor. Size komik geliyor belki ama bu durum kolay bişey değil
Hamile kalmanın çok zor olduğunu biliyorum evet😂

X