Sürtünme ile hamile kalan varmı? Acil yardım.

telefondan yazdım yazım hataları olabilir. dedimya herşeyde bir açık aramaktan bıkmadınız. 15-16 yaşında evliliği savunmadığım için burdayım fakat. gençliği yadırgadığınız için 15-16 yaşında evliliği ortaya koydum.

Sadece ailene üzülüyorum. Git ne türde ilişki yaşamak istiyorsan yaşa.. Umarım senin karşına gerçek bir erkek çıkar da senin bu havanı foss diye söndürür sahte bakire seni

Hem suçlu hem güçlü hem de dil pabuç gibi maşallah. Ama öyle demeyin, o derslerine çalışan, zeki, akıllı bi kız!

Son düzenleme:
Onaylamadığınız konuları eleştirebilir, fikrinizi söyleyebilirsiniz ama konu sahibini aşağılama, hakaret etme hakkını kim veriyor sizlere.
Konu sahteyse, konu içeriği veya konuyu açanla ilgili şüpheleriniz varsa kötü içerik bildirimi yapmalısınız, bırakın hükmü Adminler versin.

Bildirim yaptık demeyin, bu konuyla ilgili bildirim yapan 2 kişi var, ikiside yazdığınız hakaretleri bildirmiş...

Yobaz? Kızım bak git. Gece gece tövbe ya... Bi laf ederdim ama banlanmak istemiyorum.

erken yaşta cinsel beraberlik yaşamayı yada sürtünme yoluyla tatmin olmayı onaylamıyoruz diye yobaz mı oluyoruz!!! nasıl bir gençlik yetişiyor önüne gelen hamilemiyim diye konu açıyor hem cinselliği her türlü yaşıyorlar hemde hamile kalmaktan korkuyorlar hemde kızlık zarımızı nasıl diktirebiliriz diye çareler arıyorlar yazık gerçekten yazık !!! bizler cinselliği erkek arkadaşlarımızla yaşamayıp kendimizi hayat arkadaşımıza eşimize sakladığımız için aptalmıydık acaba yada yobaz geri kafalı insanlardık bazılarının tabiriyle ama olsun en azından eşimizin yanında kıymetli ve değerliyiz ve vicdanımız rahat çok şükür

Konuyu geçtim de hala bakire bir bayan nasıl hamile kalabilir diyen var Yaptığının yanlış olduğunu bence artık biliyorsun. Soruna gelince sürtünme yoluyla çok güzel hamile kalabilirsin ki sıvıdan bahsediyorsun, çevremde en iyi doğum kontrol hapını kullanıp hamile kalan ve doktorun "şaşkınlık içerisindeyim 1000 de bir olur o da seni bulmuş" dediği kişiler bile var.

Yani bu hayatta imkansız diye bi'şey yok, olacağı varsa oluyor. Nerden biliyorsun diyene en yakın arkadaşlarımdan birisi şu an kadın doğum asistanı, öyle şeyler duyuyorum ki

pardon da bayanlar kimin ne soru sorucağını belirleyen otorite siz misiniz moderatörler mi? konu başlığını ayıp buluyorsunuz ama ilginizi çekip tıklamayı da ihmal etmiyorsunuz. 16 yaşında cinsel ilişki yaş itibariyle uygun olmayabilir ancak bunu ifade etme şeklinizle hiçbişeyi değiştirmezsiniz. insanları ötekileştirip egomuzu tatmin etmek yerine güzel bir üslupla cevap verirsek olumlu adımlar atmış oluruz.

Allah sizi de islah etsin

sürtünme yoluyla hamile kalınabilir bekaret hamile kalmak için engel değil çünkü vajina bakire olsan bile içine spermleri alıyormuş yani vajinana boşaldıysa partnerin tabi ki
ama diyorsun ki sadece zevk suyu geldi ama zevk suyunda da spermler var az miktaarda söyliyim de yani

Ben kaldım. Sen de muhtemelen hamilesin. Sürtünme deyip geçme, bir arkadaşım da alev alarak yandı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…