Sürpriz yapmak istiyorum ama nasil yardim edin kizlarrr !

merve200

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2008
680
0
kizlar ben almanyada yasiyorum sevgilimde istanbulda yaz tatili icin ucak biletlerini aldik cok sükür safak sayiyorum yanikaydirigubbakcemile2 ucus tarihimiz 29 temmuz ama ben sevgilime agostosta gelicegimi söylicem geldigimi haber vermicem sizce nasil bi sekilde karsisina cikabilirim nasil bir sürpriz yapsam hic beklemedigi bi anda beni karsisinda görünce sok olucak ama neyapmaliyim nerde nasil fikirlerinize ihtiyacim varrra.s.a.s.

Allah kavuştursun öncelıkle.şöyle yapabilirsin mesela napıyosun nerdesin falan diye ara.nerde olduğunu öğren.yanı normal günlük konuşma gibi sonra oraya git ve bir anda karşısında senı bulsun.eşimde askerden izine gelırken telefonla aramıştı napıyosun falan diye.zil çaldı aç bak bakalım dedi bende camdan aşağıya bakıyodum kım o diye karşıma çıkınca şok olmuşum.çok mutlu olmuştum böyle bişey yapabilirsin canım....

tsk ederim canim evt öyle bisey yapabilirim bende öyle düsünmüstüm aslinda ama bana nerde oldugunu söylese oldugu yeri bulamam istanbulu pek iyi bilmiyorum haliyle sabahlari ise gidiyor acaba isyerinin önündemi beklesem sok olsa kaydirigubbakcemile2

arkadaslar siz eslerinize veya sevgililerinize simdiye kadar nasil sürprizler yapdiniz biraz tiyoya ihtiyacim var süprizzzzzsüprizzzzz

:dance:

İstanbul'a gittiğin zaman ara sana bi hediye gönderdim arkadaşımla onunla buluşur musun hediyeni almak için de. bi yer ayarlayın, hem senin de bildiğin bi yer olur. o arkadaşını beklerken sen çıkarsın karşısına. kaydirigubbakcemile5

evt kuzenimle hediye yolladim bulus onunla diyebilirimmm sositososito

tsk ederim fikrin icin cnm :) simdiden cok sabirsizlaniyorum nasil gecicek bu 7 ay yaa

ne harika bi heyecan mervecim yaww :asigim:
bu heyecan varya ömre bedeL ömreee :asigim:
evtt bakk kuzeninLe hedie işi güzeL,oLe organize oLabiLirsinn..
ahh tatLım ben de pek heyecanLandımm sositososito

işe yaradığına sevindim, sayılı gün çabuk geçer, bende gün sayardım buluşmak için, 4 seneyi ayrı geçirdik ooo geçtide evlendik bile hihoyyyt

konunuzu Bir Önerim Var bölümüne taşıyorum...
lütfen oradan devam edelim...
sevgiler...

evinin yerini öğren ki biliyorsundur muhakkak.sabah işe gitmek için evden çıkmadan evvel kapısının önüne bir kutu bırak birde not mesela elbet bir gün karşılacağız..bir telaşlansın afallasın:)evden çıkmadan ya durağın oraya git onu bekle tabi tanınmamak için birşeyler yap..yada binasının bulunduğu bir yerde saklan çıkınca süpriz..nasıl fikirler bak çok orjinaldir dene bir bakalım:)

ne harika bi heyecan mervecim yaww :asigim:
bu heyecan varya ömre bedeL ömreee :asigim:
evtt bakk kuzeninLe hedie işi güzeL,oLe organize oLabiLirsinn..
ahh tatLım ben de pek heyecanLandımm sositososito

melikecimm valla haklisin bu heyecan ömre bedel yaa:asigim:
ucak biletleri aldigimiz günden beri bunun hayalini kuruyorum :)
cok heyecanliyim yaa daha cok var gerci ama yinede sayili gün ins.
cabuk gecer sizin desteginizle beraber cnm :1hug:

işe yaradığına sevindim, sayılı gün çabuk geçer, bende gün sayardım buluşmak için, 4 seneyi ayrı geçirdik ooo geçtide evlendik bile hihoyyyt

biz simdilik daha yaklasik 1 yil ayri gecirdik bizimde daha 3 yilimiz var :çok üzgünüm:
ama haklisin sayili gün cabuk gecer bi bakmisim bizde evlenmisiz hihoyyyt
:)

valla harika fikirlerrr bunlar yaa kaydirigubbakcemile3 cok tsk ederim cok heyecanlandim yaa :))

:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…