Göz Makyajı Sürme şekline eyeliner arıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

office

Ben sizden değilim...
Pro Üye
9 Eylül 2007
21.434
66.518
evet kızlar aynen bunu arıyorum. bir arkadaşım rica etti, Guerlain'nin Kajal modeli var ama fiyat olarak da maşallahı var. siz başka markalar biliyor musunuz? çok acil fikir lazım..

Ofisim kajal sürmeler pek iyi değil, ben bir kaç tane edinmiştim çok siyah ve hemen bulaşıyor. En son Bim markete gelmişti ordan almıştım onu da sevmedim. Sheida sürme ve hashmi sürme daha güvenilir sanırım. Sheida toz şeklinde, hashmi nin kajal sürmesi de var, stick şeklinde internette bir kaç sitede satışı vardı, mağazalarda görseydim alırdım. Sheida Watsonslarda satılıyordu.

Bir de Flormar da kajal sürme çıkarmış ona da bir bak derim...

Son düzenleme:

hayatımı kurtardın diyebilirim depresifim bir de 2 tane yollar mısın dedi kız Guerlain, ben de yiğitlikten "tabisi de " dedim allahımmm sonra bir fiyatına baktım ki hehehe iyiymiş o zaman bir de söylediklerine bakayım ben süpersin

Guerlain hemde iki tane...

Bence bundan sonra fiyatına bakmadan "tabisi" deme...

Sonra senin bu eli açık gönlü zengin yanını keşfeden Parkonun dediği gibi panamera falan rica eder, maazallah...

Guerlain hemde iki tane...

Bence bundan sonra fiyatına bakmadan "tabisi" deme...

Sonra senin bu eli açık gönlü zengin yanını keşfeden Parkonun dediği gibi panamera falan rica eder, maazallah...

dedim ki içimden altı üstü bir sürme 100 tl olacak hali yok ya meğersem varmış zaten ben panamerayı çikileta sandım ona da olabiler diyebilirdim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…