Sürekli tekrarlayan kabızlık lütfen yardımm lütfen 😔😔

Ben birde derin endometriozis diye bir rahatsız varmış bağırsak tutulumu olup bağırsak yapısiyormuş ondan da korkuyorum. Bütün belirtileri yaşıyorum resmen 😔
Yok internette bakarsaniz tum hastaliklar birbirinin ayni resmen bende adet donemlerimde sizin gibyim ene 6 cm myom var hatta

Yok internette bakarsaniz tum hastaliklar birbirinin ayni resmen bende adet donemlerimde sizin gibyim ene 6 cm myom var hatta
Adet öncesi kabızlık ve makat ağrısı var mı sizdede bende nişandan beri var ve her adette aynı döngü devam ediyor. O zaman başladı ve her adet döneminde bu sorunu yaşıyorum 😔😔

Evt bende de oluyordu ama benim aci esigimde cok yuksek o yuzden agri tam neredeydi hatirlamiyorum. Evt sabah gorusmen var bakalim ne diyeckler
İnşallah sağlığıniza kavuşursunuz Allah herkese şifa versin inşallah.
Evt bende de oluyordu ama benim aci esigimde cok yuksek o yuzden agri tam neredeydi hatirlamiyorum. Evt sabah gorusmen var bakalim ne diyeckler
Naptınız doktora gittiniz mi ne dedi doktor

İnşallah sağlığıniza kavuşursunuz Allah herkese şifa versin inşallah.

Naptınız doktora gittiniz mi ne dedi doktor
Evet bugün doktora gittim elle ve bir cihazla muayene etti hemoroidin var ama çok küçük dedi şüpheli birşey göremedim büyük ihtimalle antibiyotik kullanımına bağlı dedi eğer ağrı ve kanama tekrar ederse birdaha gel dedi yolladı 😞 çok sallamadı açıkcası devlette muayene oldm

Evet bugün doktora gittim elle ve bir cihazla muayene etti hemoroidin var ama çok küçük dedi şüpheli birşey göremedim büyük ihtimalle antibiyotik kullanımına bağlı dedi eğer ağrı ve kanama tekrar ederse birdaha gel dedi yolladı 😞 çok sallamadı açıkcası devlette muayene

Evet bugün doktora gittim elle ve bir cihazla muayene etti hemoroidin var ama çok küçük dedi şüpheli birşey göremedim büyük ihtimalle antibiyotik kullanımına bağlı dedi eğer ağrı ve kanama tekrar ederse birdaha gel dedi yolladı 😞 çok sallamadı açıkcası devlette muayene oldm
Yaa bende tekrar gidicem kusura bakmayın dertlerimiz benziyor diye yazıp duruyorum.Cok çok ayıp olacak ama peki makat kanaması tek peceteye mi geliyor. Yoksa dışkının üstünde de oluyor mu onunla beraber. kafayı yiyecegim ya. Bağırsaklarım çok düzenliydi aniden başladı ve bir ayın yarısı kabızlık yaşıyorum ve sürekli kan görüyorum bakalım yapacak mi kolonoskopiyi

Yaa bende tekrar gidicem kusura bakmayın dertlerimiz benziyor diye yazıp duruyorum.Cok çok ayıp olacak ama peki makat kanaması tek peceteye mi geliyor. Yoksa dışkının üstünde de oluyor mu onunla beraber. kafayı yiyecegim ya. Bağırsaklarım çok düzenliydi aniden başladı ve bir ayın yarısı kabızlık yaşıyorum ve sürekli kan görüyorum bakalım yapacak mi kolonoskopiyi
İkisindede oluyor bende. Est ne demek inş bir an önce şifamızı versin rabbim 🙏🏻

X