Sürekli açlık hissi

emreaydinfan

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
570
23
32
Kizlar çok büyük bir problem bu insanin. Sağlık problemi. Yemek yiyorum. Yarim saat geçiyor ve sanki ben hicbir şey yememisim gibi. Bunun sebebi ne olabilir lütfen bilen varsa destek olsun ona gore doktora gideceğim boyuma gore kilolu sayilirim 23 yasindayim bu arada

Psikolojik bir sorunda olabilir ama ciddi bir sağlık problemide olabilir. Bence bir doktora gidin

Kizlar çok büyük bir problem bu insanin. Sağlık problemi. Yemek yiyorum. Yarim saat geçiyor ve sanki ben hicbir şey yememisim gibi. Bunun sebebi ne olabilir lütfen bilen varsa destek olsun ona gore doktora gideceğim boyuma gore kilolu sayilirim 23 yasindayim bu arada
Şeker belirtisi olabilir ayrıca kilo probleminiz varmış tiroitlerinizede baktırın ama şekeride unutmayın.

Belli dönemlerde bende de oluyor adet sonrasında özellikle de. Dönem dönem olabilir ama sürekli böyleyseniz doktora görünmekte fayda var

Be
benim bunalım zamanlarımda olur tok ta olsam içimde kocaman bir boşluk vardır son zamanlarda olduğu gibi

aciktikca su ic,benimde bu aralar istahim acildi.
acikinca su iciyorum,kesiyor beni :KK45:

Doktora görün en iyisi.Bende de öyle oluyordu arkadaşım belki kurt vardır demişti çok korkmuştum tabi sonra bir şey çıkmadı ama sen yine bir görün :KK17:

Rahatsızlığınız yok denilirse eğer yemeklerden önce su içmeyi alışkanlık edinin ve hızlı yemek yemeyin.Mümkünse masadan 20 dakikadan önce kalkmaya çalışmayın. Bilimsel açıklamalara göre yavaş yavaş çiğneyerek 20 dakikada yemek yemek beyni tatmin edeceği için mide -tabak bitmese bile- tok hissedermiş.

Tamda benim sorunum( du).
Du diye biliyorum cok sukur.
Cok pis bi his, ben sinifa girdigimde yarim saat snra kivranmaya baslardim.
Iki buklum otururdum dizlerimi masaya yaslardim karnim isinsinda gecsin diye.
Gecmezdi.
Canim kesinlikle doktora git.
Migdende bakteri var buyuk ihtimal.
Kan alicaktir orda gorur bakteri varmi diye.
Disarlardanda musluk suyu icme kolay kolay.
Antibiotik veriyor ilk 3 gun migden alt ust oluyor tuvalete kosuyosun ama sonra rahtliyosun.

Tamda benim sorunum( du).
Du diye biliyorum cok sukur.
Cok pis bi his, ben sinifa girdigimde yarim saat snra kivranmaya baslardim.
Iki buklum otururdum dizlerimi masaya yaslardim karnim isinsinda gecsin diye.
Gecmezdi.
Canim kesinlikle doktora git.
Migdende bakteri var buyuk ihtimal.
Kan alicaktir orda gorur bakteri varmi diye.
Disarlardanda musluk suyu icme kolay kolay.
Antibiotik veriyor ilk 3 gun migden alt ust oluyor tuvalete kosuyosun ama sonra rahtliyosun.

Peki dahiliyeye mi gitmeliyim canim?

Ben hamileyken olmustu cünkü midem cok yaniyordu, sürekli sanki acmisim ve sadece yemek yerken tok hissediyordum, biraktigim anda yine acikma hissi oluyordu. Bence bir midenize baktirin.

bende sızın gıbıyım hıc tok kalkmıyom desem yerıdır ıstahım sadece streslı oldugum zamanlarda kesılıyor o da gastrıtten dolayı mıdem bulanıyor da ondan...

valla benım tum degerlerım normal, kılom asırı degıl normal ama bende sızın gıbıyım..

X