Şüphe..

son regl tarihin ve ilişki tarihin neydi canım.. bana kalırsa anlattığın kadarıyla kaldıysa ilişki, hamilelik imkansız gibi birşey. şu anda da regl olmuşsun sanıyorum..

son regl tarihim 24 aralık. 30-35 günde bir adet görürüm. ilişki tarihim de 7 ocak. ilişki denemez gerçi.. işte olayın olduğu zaman. ara kanamalarım oluyor benim hep böyle, doktora gitmiştim, metabolizmandan dolayı, jinekolojik bir sorunun yok demişti. ben de adet gördüğümü düşünüyorum, yerleşme kanaması tipine uymuyor çünkü.. yani umarım öyledir :/

yerleşme kanamasını yaşayanlardan cevap alabilirsem çok mutlu olacağım..:KK43:

olmuşta olabilir olmamışta olabilir her ihtimali gözönünde bulundurmak gerekir...
korktuğun için psikolojik olma ihtimalide var tabii....
sürtünme yoluyla hamiş kalmak zor....
içim rahat olsun diyorsan kan testi yaptır kurtul kaygıdan...
bu korkuda aklını başına getirmiştir
sürtmede olsa korunman gerektiğini unutma..:KK68:

slm kızlar bende 4 aydır korunmuyorum bu ay adet tarihim 20 yada 22 ocak ama ben 10 gündür kasık bel ve göğüs ağrısı çekiyorum 6 gündürde bulantı ve hep uyuma isteği var sizce bunlar gebelik belirtisi mi yoksa pisikolojik mi? :2::2: çok merak ediyorum

canım hırpalama kendini bukadar hamile olduğunu sanmıyorum okadar uğraşan insan var o halde olmuyor hasret içinde herkes .....:26:sürtünmeyle hamile kalman imkansız gibi birşey...çok huzursuz oluyorsan bir dr a görün yada kan testi yaptır için rahat etsin ama bence yoktur bişey :KK71:bundan sonra önlemini al ki bu eziyeti yapma kendine

bunu bir gün söleyecegim hiç aklıma gelmezdi ama umarım hamile degilsindir her ne kadar düşük bir ihtimal olsada:KK34:

Son düzenleme:
her iki ihtimalin de olması çok yıpratıcı.. umarım hamile değilimdir. çok düşük bir ihtimal olduğunu biliyorum, ara kanamalar da sık sık olur bana zaten. umuyorum ki onlardan biridir, perşembe günü kan testi yaptıracağım.. çok teşekkürler hepinize.

bugün şüpheli ilişkiden sonraki 13. gündü, kan tahlili yaptırdım ve 0.1, hamile değilim :KK64:

slm kızlar bende 4 aydır korunmuyorum bu ay adet tarihim 20 yada 22 ocak ama ben 10 gündür kasık bel ve göğüs ağrısı çekiyorum 6 gündürde bulantı ve hep uyuma isteği var sizce bunlar gebelik belirtisi mi yoksa pisikolojik mi? :2::2: çok merak ediyorum

inşallah pskolojik değildirde hamilesindir canım benim ama bana kalırsa hamile gibi duruyorsun:KK1:

13. gün erken mi olmuş sizce? normal şartlara göre adet görmeme bir haftadan az zaman olması lazım.

canım bence sen hamile falan değilsin,erkek arkadaşının spermleri vajinana bile temas etmemiş,hamile kalman imkansız gibi birşey,bence korkma ama birdahaki sefere daha dikkatli ol

X