süper nickler

P

pessimist.kız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pessimist.kız
|| iĽĽee đ
ee šeeeη šeeeη šeeeη . .

ßnı cekemeyenLer anten taktıRsn

aramıorm qi kmseyi olması qerekenleR zTn yanımda yanmda olmasyıp qidenlerde kmn umurunda=P

Ke$ke Çocuk oLsam da Sadece dü$tüğümde Canım yanSa .. !

koLaydı yaşanDı qecTi diyebLmek Arkaya ßakıpta..qeçmi$e sövmeq ! =(

αηℓα∂ιм мüмкüη ∂єgιℓ вυуüz∂єη...вυ αтєѕι вι∂αнα уαкмαм, gι∂єякєη αя∂ιмα вαкмαм!

 ρℓαтσηιк вєηιмкιѕι..

●!..güLмєуii υйυтαй ѕυ нắLiiмιz℮..Döй й℮ σLυя..вiiяD℮ υzắкDắй вắк..!●

sen benden gideli çok oldu ama bensana hala elsallıyorum...

¿•¿..Küçükken Daha Mutluydum Ben..Nerden Çıktı Bu Büyümek Durup Dururken..¿•¿

Sen Yoksan, Bi baskası waaR ! :-)

ßazєи đur đєmєĸ qєLiyo hayata içimđєи đicєĸ o ĸadar çoĸ Şєy warĸєи !.

'öLmeq iÇin ne qüseL bi qüN..!

oYuncaGını qeRiveR içiMDeki çoCuGa!

[_!вiiя кєz Dαнα αйLαуαcαgιм..вεйzεмεDiigiiйii..нαуαтιй мαѕαLα!_]

beN çeKetimİ kaybetmİşİm sen düğme aRıoRsun pehh . . .

bu kdR kaLbsis oLamassIn ama yaNNış yoLdasIn.

Bir Dü$-tüK KıRıLdık aNLa İ$tee..

dÜn yanImda buqün neRde adıNa "düNya" deniLen kaHbe.

'aşqLa SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!

HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDi.

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi ? . .

kaLbi oLmayaNNaR kaLp kıRıo - caNıMı eN çoqh bu yaKıo.

beNi - kasMa,boğMa,yoRma - sıkIntı yaRatma çoK soRu soRma haYaTi öNem aRzeden biRşeY yoKsa raHaTsız eTMe ! . . susKuNkeN çoqh qüseLsiN buNu bozMa !

şımaRıqh - uqaLayım isTeiNce laFı koyaRım aMa çHoq haSsaS vE aLıNqaNıM çözeMessiN beNi beN zoR oLaNLaRdaNıM.

biRqüN ağLaRım - biR qüNahkaRım.biR daHa aRaMa boşuNa beN fiRaRdaıM.

koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyor..sorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor.

" soN duRaq - kaRa topRaq "

SévéN ÇékéЯ Acıyı…SévméyéN Ne ßilsiN…ßaNa a$KTaN SöZ éTMé…SévméK KiM SéN KimsiN…!

terK ediLmek ßedawa - ßizi Satanı bis bele$e weriyoz ama.

kRaLiçeye kRaL oLacağıNa qiTTin kaŞaRa pezeveNq oLdun - hiç umRumda değiLsin haqeDDiğiN yeRi buLdun.

Ø oDµñ ßêNï ÂŞâR ßï VµR$Âm ƒêLêGï ŞâŞâr DêLïKâNLÎ Kı§LâR MâNïTâ§ıZ ¥âŞâR

bitti sNdn nefRet edioRum - anLaki seNi hİç sefmioRum - qöRki seNden bucaq bucaq kaçıoRum.şimDi kuLaklaRını tıKa ! " seNi uNutamıoRum "

HayaLLerimi Yakın,Resmime Bakıpta AğLamayın Sakın.Bu Bir Hatıradır,DikkatLi Bakın.Kıymetim Yoksa, ''YIRTIP ATIN''...

LütFeN YeRLeRe TüKüRMeYiNiZ TüküReCeK O KaDaR SuRat VaRKeNe.

Pølis tutanaklarına kirli mûrekkeple hırsız diye ge¢ti adım. Yarından bir avu¢ umut ¢almışım.

Bak İbret Al Yere Düşen Yaprağa,oda eskiden yukardan bakardı toprağa.

herkez gûLû$ûmû görûyør.. kîmse sava$'ImI görmûyør.

ßana öyLe ßir $ey yaptınki dostLarlm ßiLe ßana qüLdü,Sana öyLe ßir $ey yapacamki dü$manLarin ßiLe ağLıyacaq.

Okµdµğµm h£r Rømanda ßî Kahraman Oldµm, Ama £n Çøk K£ndî Hîkay£md£ yørµLdµm..

Hayat Bir Kumarmış BizLer Oyuncu MutLuLuk YoLunda Bnm Sonuncu DertLerLe YaŞamak HayLi Yorucu KaderLe Oturup Zarmı SaLLasam?..

baNa buLaşma kaLbini kıRaRım - üsdüMe qeLme düNyayI yakaRım - bu sefqi saNa çoq qeLdi - buNdan böyLe uzaq oLaLım.

saNa canImdan caN veRdim daha n'pıcaKtım.bizi yaRataN duRurKen saNamı tapıcaqDım.

Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar..

ßeni Vurun ßu Aşk'a ßir ( . ) Koyun !

Umduğunu deiL.! ßuLduğunu GötürecekSin..!

karanLIk øLmadan aydInLIk deqersiz bir pIrLanta..

$arıLıp ßasH uCumdaqi fot0ğrafLarIna ağLaR oLdum ßaksaNa . . .

özentİmİz oLamaIn efendi oLun yada efeNdinis oLaLım.

Mutluyken Herkes iyi Olur Adam Kavgadayken belli olur .

Ben UmuTLaRıMı Boş KoVanLaRa doLduRdum...AcemidiR aLdığım NişaNLaR,Ben heR aŞKta KenDimi vuRuRum.

KayBoLsam... hiÇ oLsam... yada ... hiÇ oLmasam .. ?

Sen mi vardın $imdiye dek ? TEK tabancada ya$ar bu yûrek!.

FazLa Raad'ım.!! RaatSız Eder mi ? Etse Bile.! FArk Edermi ?

Haksızlığın Önünde Hiç Bir Zaman Eğilme! çünkü Hakkınla Beraber Şerefinide Kaybedersin

Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri
varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam

Hasretin bir yana kahrin bir yana Sensizlik ne demek sorsunlar bana Bu hasretlik biter nasil olsa Yinede sevgilim doyamam sana...

Hayat Mücadele Demektir En Güzel Duygu Yalansız Sevmektir Sevgine Gözyaslarını Feda Etmektir Ama AsıL MarifeT Görmesende Sevgisini Yüreğinde Hissetmektir

Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....

Ister Sev İster Canımı Yak İstersen Burusturup At Ama Sunu İyi Bil Büyümek İcin Acı CekmeK SarT

Dert çeker...[ALT-F4] çekmes...

HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

-kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür.. sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim. vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim.

-Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!

-SIrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

-Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir

-Beni BiR ” ALLAH’IM BiR’de DOST’Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!

-ßêdênîm kârânLîk’Lârâ, Rûh’ûm sânâ âît

Öncedendi gözlerin...

seni sevmekse yaşamak ben hiç ölmedim ki !!!!

Hiç bitme olur mu, hiç..

Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!

' Yeni bir krize giriyorum
ellerim titriyor
üzgün değilim ama gözlerim doluyor

Anlamı Yok Doğan Hergüne Lanet… Bu kız Sensiz Yapamadı AFFET

SêñĐęñ ƒǻŽĻǻ ßĪŗşêŷ Ĩ§ŦèмīŶơřưм ƯžǻķŤǻŅ Ưžǻģǻ ßĩŖ ĢůĻ§ěń ŶęŤęŘ...

yine başLadı yanLzLk bu seferki Çok aqır oLucak sanKi...

ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem... yaNLızLığım Size ! emaneT

Ya$amaK Mı? --> ßo$wééR!!

sevgimiz bunu hakketmiyodu..

SENSİZLİĞE dayanamıyorum anlıyormusun ... O kadar güçlü diğilim..

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...

вєη∂єη αуяı ѕєη şιм∂ι мυтℓυмυѕυη؟؟ вєη вöуℓє αğℓαякєη нυzυяℓυмυѕυη؟؟...

(¯`•._ﻯ€йЇ• ﻛể√!ỳ٥Řﺚщ _ .•´¯)

ﻛêήﻛîz Bêή ήêƒêﻛ a£àщáщ..

...віℓмεzðім віяðана віяðана ѕενεcεĝімі γіηε õĝяεттіη ваηа ѕενмεγі γεηіðεη ðоĝðμм ѕεηℓε õĝяεηðім γũяũмεγі ηοℓμя вιяакма εℓℓεяімі...

§êñĐęñ ƒǻŽĻǻ ßĪŗşêŷ Ĩ§ŦèмīŶơřưм ƯžǻķŤǻŅ Ưžǻģǻ ßĩŖ ĢůĻ§ěń ŶęŤęŘ...

รєภเ ђєг özlє๔เğเ๓๔є ﻮöкtєภ ๒เг אıl๔ız ๔üşรєא๔เ ๔üภאค кคгคภlığค ๒๏ğยlยг๔ย!!...

∂üηуα∂α вιяιηι ¢σк ƒαzℓα ѕєνє¢єкѕєм σ вєηιм öℓє¢єgιм кιşι σℓα¢αк...

>>>&#953;&#951;&#1109;&#945;&#951;&#8467;&#945;&#1103; g&#1108;ç&#953;&#1091;&#963;&#1103; &#1085;&#945;&#1091;&#945;&#1090;ı&#1084;&#8706;&#945;&#951;...¢&#945;&#951;ı&#1084; &#8706;&#1108;&#8706;&#953;g&#953;&#1084;...&#1074;&#1108;ş &#961;&#945;&#1103;&#945; &#1108;&#1090;&#1084;&#1108;&#1109; &#953;&#951;&#1109;&#945;&#951;&#8467;&#945;&#1103;....!!!<<< <

BiR Hİç OlUp İmPaRaToR OlMaKTaNsA,OnuRlU Bir HiÇ OlMaYı TeRcİh EdeRiM..

Bir güzel söz istersin!! &#8220;içinde benzetmeler olan&#8221; kusura bakma sevgilim heybemde sana benzeyecek kadar güzel bir şey yok...

Bu Günler Kötü Olsa Bile... Yarınlar Hep Güzel Olur Derler... Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi...

Hayatın en acımasız şartlarında bile yüzümüzden bedava tebessümü eksik etmedik biz insanları insan olduğu için sevdık...

Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım..!

Dağların bile sesi çıkmaz,bakma suskun durduğuma!..

Ağladığımı kimseye söyleme anne onlar benim içimin sızladığını yüreğimin yandığını bilmiyor....

' KayBede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi KayBettim '

Yalan ne kadar hızlı olursa olsun gerçek onu yakalayıp mutlaka geçer...

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Şehre lacivert gibi yapıştı yağmur!!

Dertlerimle başBaşayım....

KİM SEVDİ SENİ BNİM KDR istememem selamını artık yanlızım...

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım...

Ne İstediğimi ßulamadım Hala ßi Yanım Çek ßi Yanım Kal Der...

ßıktım Herşeyden SEnin Yüzünden Kahretsin...

4 duvar arası bana mesken...

Yalnızım ßak Anladım Sevgiye Aç Sevgiye Muthaç

sSAna BENden bir söz kim sevdi seni bnm kdr..

aAşk mı dedin bna? SAÇMALADIN!

şŞimdi qit istemiyorum qelme Sakın...

| | &#1091;&#945;&#961;&#945;&#1084;&#945;z,&#1091;&#945;ş&#945;&#1091;&#945;&#1084;&#945;z &#1074;&#965; &#1082;&#945;&#8467;&#1074;&#953;&#1084; &#1109;&#1108;&#951;&#1109;&#953;z &#1085;&#1108;&#1103;ş&#1108;&#1091;&#953;&#1084; &#8706;&#965;&#1103; g&#953;&#1090;&#1084;&#1108;..! | |

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerBiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

heRşey öyLe çabuq oLduqi sanqi yaşaDığıM haYat bNm diiL !...

[ aRKamdaN koRkup kaçTı demesiNLeR diYe yaşıoRum !... ]

qanqa duR !..buRda kaLbimi de$iyoLaR ][ beNi sevDiğiMe Pi$man ediyoRlaRRR !...

seNdeydi haTa !.. şeR**sizliqTi soN moDa !..

hade qeL ßir oyun oynayaLım ? SeN ßNm hayLLeRimLe ßeN seNiN hayatınLa !. . vaRmısıN ?. .

TaM Her$eY GsL OLuYo DerqeNnN...Y.o.K Yaa Ya$aMaK isTemioRum BeNnN...!!!!...

biR güN oLacaqh biR güN kaLacaqh işte o qüN güNeş bNm içiN doğucaqh!..

SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz.

Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün.. Zaten HİÇ ßnm oLmadın Hatta Ödünçtün

heRqese yaLan söLe qeNdine saqıN söLeme sefiosuN yinede !.

oRaLaRda ßenden yoqh dü$ünSen anLaRsıN - ßuraLarda Senden çoqh ßi qöRseN $a$aRsıN ! . .

umudumda kaL umRumda oL !..

pLatoniqh oLma yasıq sana deqmes ona !..

süsLü aşqh KeLimLeRi yoqh bisDe baqışıMıs yeteR geRçeqteN sefeNe!....

Kimine KimiNe ßurda Yoqh! . .

kaLmak ağıR geLdiğiNde qitMeLi iNsan.

öLüoRum soN biR kez seNi sevioRum deseNe !

aRtıqh qiTme demiYcem iYice hazıRsıN bu seFeR.

boş KoNuşaNa söLüceq sözüM boş iNsaNa haRcıycaqh zamaNım yoqhhh bNm.

yoqLuumLa eii qeçiNmeye baqh vaRLıım biR daHa asLa senLe oLmuyacaqhh..

seNiN HawaNıN oLduqu yeRDe ßeNiM rüsqaRıM YeTeR SeNiN cıRPıNıP WaR oLmaYa caLıştıqıN yeRDe ßeNiM $eKLiM yeTeR.

ßu aşk bitti burda ARtık elveda..

beni merak edipte sakın kafana Taqma mutluum snden uzaqlarda
Adı VijdansıZ qerisini sorma...

uNutaMadıM sanMa - çoqtaN uNuttuM koRqMa.

mutluluq yürekli olana yakıŞır ben sewdiysem buna kiM karı$Ir...

SEN GİDERKEN BEN DÖNÜYODUM DİYENLERLE BERABER GİDELİM BAKALIM HANGIMIZ ÖNCE DÖnÜjEK ...

Ödünç aldm qeleceqımı qeçmişmden koparken ..

KoPtUğU yErDe BıRaK bU MaSaL bÖyLe BiTsİn BiR zAmAn HeR sEyİmDiN aRtIk UmUrUmDa GeĞiLsİn!!!

Bir kez olsun gelmez misin? Görmemezlikten...

Uyan! Uyumak için önünde sonsuzluk var.

Ne olur artık vurma beni, uzakLa$.. ßundan ßöyle ßenim için hüzündür a$k!!!!!

&#374;&#257;&#341; &#276;&#322;&#322;&#277;&#341;&#297;&#942; &#925;&#277;&#341;&#273;&#277; &#374;&#940; ß&#277;&#324;&#297;&#273;&#277; Gôt&#361;&#341; &#374;ã&#273;ã Gîtm&#277;:

S&#1085;&#963;&#1103;&#1090;&#1108;s&#1090; &#969;&#963;&#1103;&#273; ı &#954;&#1080;&#963;&#969; ıs » I
T&#1085;&#1108; s&#969;&#1108;&#1108;&#1090;&#1108;s&#1090; &#969;&#963;&#1103;&#273; ı &#954;&#1080;&#963;&#969; ıs » &#321;&#963;&#8730;&#1108;
T&#1085;&#1108; &#1074;&#1108;s&#1090; &#961;&#1108;&#1103;s&#963;&#1080; ı &#954;&#1080;&#963;&#969; ıs » &#7925;&#963;&#965;

Gelsin hayat bildiği gibi gelsin, işimiz bu yaşamak.. Unuttum bildiğimi doğarken, umudum ölmeden hatırlamak..

AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

*Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba)

*ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

*BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

*Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

*Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM...

ßu Ne iLk Dü$ü$ün Yüreqime..Nede Son KüSü$üm Kaderime....

Unutma NasıLsa SensizLiqi ßen Yaratmadıysam.. Tadacaqın ßensizLikte ßenim Eserim 0LmayacaK !

YaLnızLıqım keLimeLerimde sakLı sen iSe yaLnızLıqımda...

ßeni ßir aLLahım ßirde dostLarım ßiLsin qerisi iLerLesiN...!

£vveL Zaman İçinde masaL oLduq...

I KiLLed For Tears..

Şimdi öyLe uzakki qeLdiqim yoLLar..yaNlıs ßi öyKüdeim ßeni yediden yaz..

Sahi ! ßen öLsem aqLarmısın ! ¿

ßir Hristiyan öLdü hepiniz hristiyan oLdunuz ßi Hrant öLdü Hepiniz Hrant oLdunuz..Dua Edin ßüLent Ersoy ÖLmesin

ßeni Tanımayan ßeni Cekemez Tanıdıqtan sonra iSe vazgeçemez...

Yeni yıL iptal ediLdi çünkü eskisini buLdular

Ne UnutabiLeceksin Nede HatırLayabiLeceksin Beny..

Hadi Takas edeLim biŞyLerimizi.. qüLüŞünden ver.. ömrümden aL...

En çok beni severmiş o, Beni aramış, gözleri giderken!

> Ben acı satın alırım, Göğsümde bak onca yara var.. Ben acı satın alırım, Yitirilmiş umutlardan...

> Ben gülüş satın alırım, Yüzümde bak onca çizgi var... Ben gülüş satın alırım, İçimdeki çocuklardan!

> Bir kez daha dayanamNe Oldu Ne Oldu Ne Oldu Göğsüm nasır ama taş değil...

> O eski aşklar geride kaldı kaldı artık.. Getirir mi geriye onu bilmem...

> Ah o günlerim bir daha gelmez.. Acımasız şu yıllar..

> Senin gibi beni kimse sevmedi.. Bekledim Gittiğin günden beri...

! Birgün gözlerimden gözlerin silinecek, Artık ellerime ellerin değmeyecek..

! Karatoprak seni bende koparıpta ikimizi ayıracak, Fakat bilki aşkımız hep yaşayacak..

! Birgün nefesimde nefesin olmayacak, Artık gül yüzünün gülleri hep solacak..

! Bir çölün ortasında dudakları çatlamış, Bir ıssız sokakta yolunu kaybetmiş, Kadehlerde eriyip yokolmuşa benzer bu yüreğim.

! Nasıl esir olmuşsa gözlerine, Başka gözlerle avunmasını da öğrenir bu kalp! Merak etme.

! Akıtma gözümün kanlı yaşını, Uğrunda ağlayıp yanmaya değmez !

! Bir kaç mektupvari saramış resme, Bakıpta seni anmaya değmez ! Sana Değmez!
Garip bir hale döndük sarardı rengimiz, Ne ilgimiz kalırdı geride ne halimiz..

> Gecmıs dünden bahsetmek lezzetsız.. Gelmemıs yarından hep mı sıkayetcıyız biz?

> Sensız benlık yokluk demek kalbım sana emekci..

> Gören derkı sel ağzına bına yapmak aptal işi.. Yel eserse kırmaz dişimi kalp bı körse gormez bişiyi..

> İlkokul terk sarlatanlar devlet gorevinde ahkan kesmekte..

> Yolumun önü Kanla kapanmıs.. Resmini çektim mevsim kandı!

> Nafile hamile Kadının göbegi içindeki.. Yeni yasam ümitleri Nefes alırken habersizce!

> Tek korkum var ahbab oda Allah öyle olsun başka kimseden korkma!

> Ölüme yaklaşıyor ahali insan dağlarda her gün kırılan bir can..

> Bilgi isteğim ödüllü bol tokatla, insanımda yok nezaket, yobazla aktifim bu metropolde eşgalimdi eşkıya.

> Siz içlerinde kalbimin direklerinde bayrak açtınız yüreklerimde mutluluk kanatlı saldınız semaya..

> Rüyama göz dayanmaz itibarı yok müdavim olmuş eller Hakkı tanımamak mı sevda?

> Bahse varmısın nakitle yazgı kabil oldu her gülüşse artık çekin bitik bu şansı!

> Malesef hiç olmadığım kadar huzurluyum bugün(ve mutlu) özürlerim kirada sabır gelir bi gün!

> Kafamı duvara yasladım omuzların yanımda yok

KahpéLiq |Koymaz |ßizé |ßizim |GönüLLérimiz|Kahpé|DéğiL |Ama |ßizi Unutanı ßizdé| Unuturuz Kahpécé|

..,||. ŞİmDi BasKalaRıNIn eLL&#8364;RiNe dOkuRsUn BiLeMeM aMa sEnİ BNim qiBi seVeCek qerCek bİrİNi aSLa GöreM&#8364;. .||.. ,

&#1203;&#824;&#1202;&#824;&#1203; || ßeN HaYaTı CeVrIm Dı$ı Ya$ıoRuM HaYat ßeNi £nGeLlese NoLuR || &#1203;&#824;&#1202;&#824;&#1203;

DüNyA yI vErİrDİm BeNİm OlSaYDIn , öMrÜmÜ vErİrdİM BNde kALSAyDıNn..||.,BU MuYDu aSqIN BeDElİ hiÇe saYYDıN sEn SeVqİmİ&#8230;,||

Y.O.K aRtIq BAşIMdA AşqıN BeLaSı . . BiR İzİn KaLmAdı KuRduGUm DÜşTe . . KaPaNdI gÖnLümDe seVda yAraSı . . UnUt DİoRduN yHa uNuTtuM iŞteE..&#8217; &#8216;

Ne KaLdI AşqıNdaN bAnA , kAç qEce Ah EdİP AqLaDıM sAnA , yAqmUr qİbİ DöKülDü qÖsLeRİmDEn GöZ YaŞı , sEnİ SevMeKmİŞ HAYaTıMIN YaNLIŞI.,.,

DokuNaMadı Bu RAP'e Gay.OkunAmadı Bu Bana GöRe Hey SeNi Gidi Dj! DiLini KeSip TiZine SokMak FARZ Oldu.Bu RAPi DuymAdan SakKın ÖLme!
ŞiMdi BaNa BakIpta SeNde SöYle PopUnu KeNara Bırakta RAP SöYle..........(F*** POP)

HiSseT bEni tEnİndE ,. dAyaN YüREqİm SeNsİzLiqe . , HaYkIrIrIm saNa aSqInA kAna kAnA . , iSyAnIM SaNa Ve YaLnızLIqAa..

Sende Siyaha İhanet Et Gülüm ßende Matem KaLıCak .

Oy tombUlUm tOmBuLuM YoLdAn GeLdiM yOrGuNuM...

dünyayı yanağından öpecem..Hepimiz tek kanatlı melekleriz. Ancak birbirimize sarılırsak uçabiliriz

Mutluyken Herkes iyi Olur Adam Kavgadayken belli olur .

Ben UmuTLaRıMı Boş KoVanLaRa doLduRdum...AcemidiR aLdığım NişaNLaR,Ben heR aŞKta KenDimi vuRuRum1..

Geçmişini ''Inkâr'' & ''Ihmâl'' Edenlerin Geleceği ''Inşâ'' Etmesi Mümkün Olabilir mi ¿

Mâzérét Gôt qißidir Hérkézdé ßuLuñu*!!!

Kârânlîğîn pêzêvênk ølûp yâlnîzlîğî bânâ sâtmâsînâ, yâlnîzlîğîn ørøspû ølûp bênîmlê yâtmâsînâ, dûşlêrîmîn pîç ølmâsînâ âlîştîm ârtîk..

Bir ki$inin ölümü trajedi, bir milyon ki$inin ölümü ise istatistiktir.

Pølis tutanaklarına kirli mûrekkeple hırsız diye ge¢ti adım. Yarından bir avu¢ umut ¢almışım .

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz

ßendeki aSkLaR pc baSınDa biteR...

SévDiq my taM séveRiz,isteR eRqeqFadma isteR haNımeFenDiyiz,beqeneN ßöyLe beqeNsiN,beqeNmeyeNi deFteRdeN siLeRiz...

Yürüdüğüm Yolların Sonsuzluqunu Görébiliyorum én Sonunda Hérşéyi Anladım Güzél Günléri Gördüm Gözlériné Baktıqımda..

Unut beni unuttugum qibi senii

qeLiceqseN yaNıma yüReqDen qeL

ßizDeqi viTes 8 iLeRi qeRi yOq aRkamıza baqmayız cüNqü qeRide kaLanLaRı hatıRLamayızZz...

iCimDe yasaTTıqım cOcuquN dizLeRini kaNattı haYat...

qeLene qiDene eyvaLLahım qeLmishiNe qecmiSine siqDiR ceKesim vaR..

ßen soN söZümü söLersem eĞer Ger! döNü$ü yokTur seN!N gißi $erefsizLerede kahpeLer çoktuR..!

Yüxeq dozZdhaa ashq aLıbb burdhaa mudLuee öLseqq yhaa

kaLdıRım tasLaRınDa aDım seRseRy dié qeceR o seRseRy sheniN iciN caNınDan vazqeceR...

HayaTa qüLümseiN..maKsaT poLyaNacıLıq deqL..HayaTa qıcıkLıq oLsuN

&#272;eFoLup &#288;idéßiLécéğİm bi&#8217;yer war mı ßiLdiği&#1081; ¿?-

&#1109;&#1108;&#951; ç&#953;&#402;&#1090;&#8467;&#953;&#1082;&#1090;&#1108; &#945;&#1090; &#1090;ı&#1084;&#945;&#1103; &#1108;&#8706;&#1108;&#1103;&#1082;&#1108;&#951;, &#1074;&#953;z &#953;&#951;&#1109;&#945;&#951; &#1090;ı&#1084;&#945;&#1103; &#1108;&#8706;&#953;&#1091;&#963;&#1103;&#8706;&#965;&#1082;

Demek ben suçluyum bir tek sen haklı.. Ben zalim bir düşman sense zavallı..En güzeli alıp beni asmalı !

Aşk Bir eLma şekeridir.. Şekerini yersin ve elinde SAPI kalır ! ,

&#8230;Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!&#8230;&#8230;

GeLen Ne GeTiRdi Ki GiDeN Ne GöTüRSüN BeN HaYaTıMDaN MeMNuNuM BeNi SevMeyEn öLsüN..!!

FaLaNn&#8230;FiLaNn&#8230;aRtkk HheRseyy aNtii yaLnN

X