Süper annelersiniz

ya hakikatten..biz hep kendi yapmamiz gereken diyetleri biliyoruz. ya bu kocalarin yapmasi gereken diyet yokmu yani su x yada y spermleri cogaltmak canlandirmak icin. sakin iliskiden once kahve demeyin bana valla bak o erkek icin onu biliyroum. kiz icin diyet bilen varmi??

mimozacimm
su oglu olan kadin ucuncu nasil bilmiyom diyen
nasil kazayla olmus kacamak yani anlayamadimm
o benim yontemlemii

meraba kızlar.elifcim tekrar başlıyomusun denemeye.
size bugün kadınlardan topladığım haberleri vereyim.dün bir akrabamın evinde bayağı kadın vardı.hepsi deneyimli kadınlar.birinin üç tane oğlu var. dediğine göre ilkinden sonraki ikiside kaçamak olmuş:1shok:.hatta sonki nasıl oldu hala bilmiyorum diyo...kocası çok turşu acı ve tuzlu yermiş.kendide çok et ağırlıklı beslenirmiş.yorumları siz yapın.kadını biriki hepsi tanıdık 4 kızı 1 oğlu var dediğine göre sık ilişki olurmuş ve onunkilerde kazara olmuş.:1shok:...
akşam çarkıfeleği izledinizmi ordaki kadının kaynanası 13 tane oğlan doğurmuş.tek tip spermi var yorumu yaptım ama adamın başka kadındanda 6 kızı varmış 5 oğlu.yani bilemiycem kızlar.kadının yumurtası belirliyo gerçektendekafamçokkarıştı

mimoza'cim merhaba canim. yok ben ara vermedim zaten. her ay denemeye devam. bu ayda herhalde 2'sinde olur yumurtlama ona gore iliskiyide ayarliycam iste. yani yumurtlama testi pozitif cikamdan bir gun once son iliski gunu olacak.

ya senin hamilelik ne kadarlik simdi? hic takvimin falan yok ya, yap soyle guzel bir takvim kizinin sanina yakisan. isim konusunda kakar verdinizmi?

ya hakikatten..biz hep kendi yapmamiz gereken diyetleri biliyoruz. ya bu kocalarin yapmasi gereken diyet yokmu yani su x yada y spermleri cogaltmak canlandirmak icin. sakin iliskiden once kahve demeyin bana valla bak o erkek icin onu biliyroum. kiz icin diyet bilen varmi??

bencede ya.erkeklerin nasıl eşit sayıda kız yada erkek spermi olduğunu anlamışlar.milyonlarca var diyolar saymışlarmı:mymeka:
bence erkek spermi yada kız spermini artırmak içinbde diyet olması lazımKötü Kazen
kızlar bide herifler için takvim çıkarmışsırnaşık şey
daha kolay olurduuuuu

mimozacimm
su oglu olan kadin ucuncu nasil bilmiyom diyen
nasil kazayla olmus kacamak yani anlayamadimm
o benim yontemlemii

asyacım kadın dediki ilkine hiç korunmadım.sık ilişkide olmuş.yeni evli çünkü.hemen hamile kaldı oğlu oldu.ikinciye geri çekme olayından olmuş.üçüncüyede aynı.üçüncüde çok çok dikkat ettik dedi.hatta yıkıyomuş bile vajinasını.ama olmuş.sonkinden sonra spral taktırdı.ve şimdi bile korkuyokafamçokkarıştı

himmmm yani bu geri cekmeyle kiz olayi
palavra ve asparagasmiss:teytey:eek:ylemi
benimde oyle bir ihtimalim olsa uzulmiyim yani
yaa cok uzulmustum o yontemle kaldim diyee iyi yaa allah hayirlisini versin

mimoza'cim merhaba canim. yok ben ara vermedim zaten. her ay denemeye devam. bu ayda herhalde 2'sinde olur yumurtlama ona gore iliskiyide ayarliycam iste. yani yumurtlama testi pozitif cikamdan bir gun once son iliski gunu olacak.

ya senin hamilelik ne kadarlik simdi? hic takvimin falan yok ya, yap soyle guzel bir takvim kizinin sanina yakisan. isim konusunda kakar verdinizmi?

elifcim 6 ayı geçti.kızımın odasını süsledim.teyzeleri.pembiş şeyler aldım.kaynanam elbiseler örüyo.bende yapıyorum bişiler.ciciler biciler..
odasını yavaş yavaş bitirmeye çalışıyorum.şu büyük bebeklerden falan aldım.babası ismini ben koycam dedi.bakalım ne koycak.ama öneriniz olursa sölerimm.sırnaşık şey

ooooohhhne guzel canimm
sim falan onerme adamin icindeki heves neyse onu koysun
saglikla gelir insallah :nazar:

.......................................................................................................................

Son düzenleme:
Günaydın Canlar,

Gulnisacım inşallah bir oğlun olur cnm.Elif senide heycanla bekliyorum.Hepinizin Allah gönlüne göre verir inşallah.Kalbinizden hep olucak diye geçirin.Olumsuz düşünmeyin dua yerine geçermiş.
Benimde inşallah tutmustur.Hiçbir belirtim yok gibi bişey ama diğer hamileliklerimdede günüm gecene kadar hiçbir değişiklik olmamıştı vücudumda.Kan testini perşembe yapmaya kara verdim.Nuraycımda çarşamba erken olur dedi.Dr un dediğide 9.gunde kan testi yap dedi o yüzden persembe yaptırcam.
Çalıştığım yerden çok memnun değilim.Ama borçlarımız var mecburen çalışıyorum.Hamileysem biraz daha devam edicem ama yazın en azından agustos ayını yazlıkta geçirmek istiyorum.İnşallah tutmusturda borclarımıda ödeyip bir sürede olsa ev hanımı lurum.Çok yoruldum iş hayatından.

Günaydın Canlar,

Gulnisacım inşallah bir oğlun olur cnm.Elif senide heycanla bekliyorum.Hepinizin Allah gönlüne göre verir inşallah.Kalbinizden hep olucak diye geçirin.Olumsuz düşünmeyin dua yerine geçermiş.
Benimde inşallah tutmustur.Hiçbir belirtim yok gibi bişey ama diğer hamileliklerimdede günüm gecene kadar hiçbir değişiklik olmamıştı vücudumda.Kan testini perşembe yapmaya kara verdim.Nuraycımda çarşamba erken olur dedi.Dr un dediğide 9.gunde kan testi yap dedi o yüzden persembe yaptırcam.
Çalıştığım yerden çok memnun değilim.Ama borçlarımız var mecburen çalışıyorum.Hamileysem biraz daha devam edicem ama yazın en azından agustos ayını yazlıkta geçirmek istiyorum.İnşallah tutmusturda borclarımıda ödeyip bir sürede olsa ev hanımı lurum.Çok yoruldum iş hayatından.

Al ben den de okadar ben de sıkıldım işten ve her ay acaba hamile miyim demekten,kendimi dinlemekten ve adet olmaktan ya ne zaman olacak bu ya...ne yapmam lazım bilmiyorum..

herkese gunaydin arkadaslar
elifnazcim ben dr demistidiye esimede yaptirmistim onun bol bol cola ve asitli icecekler icmesi gerekiyormus sut ve urunlerini onada yedirmedim eger benden gizli yediyse bilemem kizim olursa ondan bilirim:mymeka::mymeka:
ama kiz bebek icin bilemiyorum ki bir burdan tekrar gozden gecireyim soylerim sana

Gulnisa sanırım hamilesin kutlarım canım darısı olmayanlara olsun inşallah.Hamilelerin duası tutarmış bize bol bol dua edin olur mu???

ya canlarım nasılsınız bende aranızdayım ama her zaman yazamıyorum sadece sizin yazılarınızı takip edebiliyorum. ya şu takvim işi nsl bişey pek anlamadım ama nuray cığim sana çok güveniyorum bana da bakarsan çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim canım benim 7 yaşında bi oğlum var bende öncelikle tabiki sağlıklı olması herşey den önce ama kızım olmasını çok istiyorum. nuray cığım banada bakarsan sevinir ne olur canım doğum tarihim 01.11.1977 son adet tarihim
23.04.2008 öpüyorum seni sağol canım

ya canlarım nasılsınız bende aranızdayım ama her zaman yazamıyorum sadece sizin yazılarınızı takip edebiliyorum. ya şu takvim işi nsl bişey pek anlamadım ama nuray cığim sana çok güveniyorum bana da bakarsan çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim canım benim 7 yaşında bi oğlum var bende öncelikle tabiki sağlıklı olması herşey den önce ama kızım olmasını çok istiyorum. nuray cığım banada bakarsan sevinir ne olur canım doğum tarihim 01.11.1977 son adet tarihim
23.04.2008 öpüyorum seni sağol canım

Elifnaz müjde senin gibi kızı olmasını isteyen bir arkadaş katıldı.....Hoşgeldin Neşe...

Merhaba kızlar,
hepinizi çok seviyorum ve sizleri 3 aydır izliyorum sohbetlerinizi okuyorum ve konularınızın içinde kendimden çok şey buluyorum.sabah ilk işim forumu açıp neler konuştuklarınızı okumak oluyor.Bu inanılmaz bişey tiryakiniz oldum. Benimde iki kızım var 3. olarak erkek çocuğumun olmasını çok istiyorum.Tabiki geç kalmamışsam .Allah hepinizin dileklerini gerçekleştirsin.öpüyorum hepinizi

Özlembay, senin herşeyi harfiyen uygulaman ve bu işi çok ciddi bir şekilde yerine getirmenden etkilendim gerçekten.Benim de ankarada o şekilde yardımcı olabilecek bir doktorum olsa hemen çalışmalara başlıycam, arkadaşlar bu konuda ankarada erkek çocuk yapmak için yardımcı olacak bir doktor tanıyan varmı lütfen cevaplarınızı bekliyorum.

yeni katılan arkadaşlar;
kızınızın veya oğlunuzun olması için önce allaha dua edin.sonra sağlıkla isteyin aramıza hoşgeldiniz ama nolur takvim olayı konusunda kendinizi çok kaptırmayın çünkü garanti bir şey değil.ve çok zor denk geliyor.ayrıca bakalım arkadaşlardan tutturan olacakmı.allah kolayllık versin.takvim nasıl alınıyo konusuda çok konuşuluyo.arkadaşlar bakalım bu yöntemle hamile kalan arkadaşlar tutturacakmı.önce onları takip edin.çünkü bu adamlar bu olaydan milyonlar kazanıyor.paranıza yazık olmasın.bekleyelim.her isteyene reklam yapar gibi adamların site adresini yazıyoruz.resmen reklamlarını yapıyoruz:mymeka:inşallah tutarda gönül rahatlığıyla alır uygularsınız..nasıl alındığını falan takip ediyorsanız biliyorsunuz demektir.

herkese gunaydin arkadaslar
elifnazcim ben dr demistidiye esimede yaptirmistim onun bol bol cola ve asitli icecekler icmesi gerekiyormus sut ve urunlerini onada yedirmedim eger benden gizli yediyse bilemem kizim olursa ondan bilirim:mymeka::mymeka:
ama kiz bebek icin bilemiyorum ki bir burdan tekrar gozden gecireyim soylerim sana

gülnisacım kaç haftalık şimdi seninki..canım öle bi süt içmeyle kızın olmaz merak etmee:bbo:benim koca ağzına süt sürmez ve bende içmezdim.ama hamileyim diye içiyorum sütü.hem kocalardamı yapıyomuş bu diyeti.senin alkali olman gerekiyo kocayı senden duydum:bbo:
çok merak etmeye başladım.en yakın aregon sonra sen inşallah istediğiniz tutmuştur

yeni katılan arkadaşlar;
kızınızın veya oğlunuzun olması için önce allaha dua edin.sonra sağlıkla isteyin aramıza hoşgeldiniz ama nolur takvim olayı konusunda kendinizi çok kaptırmayın çünkü garanti bir şey değil.ve çok zor denk geliyor.ayrıca bakalım arkadaşlardan tutturan olacakmı.allah kolayllık versin.takvim nasıl alınıyo konusuda çok konuşuluyo.arkadaşlar bakalım bu yöntemle hamile kalan arkadaşlar tutturacakmı.önce onları takip edin.çünkü bu adamlar bu olaydan milyonlar kazanıyor.paranıza yazık olmasın.bekleyelim.her isteyene reklam yapar gibi adamların site adresini yazıyoruz.resmen reklamlarını yapıyoruz:mymeka:inşallah tutarda gönül rahatlığıyla alır uygularsınız..nasıl alındığını falan takip ediyorsanız biliyorsunuz demektir.

Valla MİMOZA ben yazacaktım ,sen daha hızlı davrandın resmen reklam yaptık valla...

yeni katılan arkadaşlar;

Mimoza, tabiki önce allaha dua ediyoruz.kız veya oğlan olsunu bırak öncelikle sağlıklı hayırlı olması için . Kendimizi çok kaptırmış felan değiliz.Ssdece aynı cinsiyetten 2 çocuğun olduğunda 3. istiyorsun farklı cinsiyette. eminim kızım olmasa idi onun içinde çok uğraşırdım 2 kızım var ikisi için canımı veririm saçlarının teline kıyamam onlar benim herşeyim yaşam amacım gibi bişey.

X