Süper annelersiniz

ayyy hosgeldin degil gecmis olsun demek lazim...o ne oyle yaw...
dogru diyorsun kalabalik guzel ama sen tam deplasmana cikmissin be tatlim yerimseniben
neyse eglenmissinizdir ama kalabalik olunca..

orkidem hayırlı ugurlu olsun....kızını gule gule buyut.2. bebeişin erkek olur insallah..ilk cocuk kız guzel dusunsene arkadas gibi olucaksınız hem senın yasında cok kucuk...sende mi babychoicedan takvim almıstın cnm...birde bu ultrason resminde soldamıydı bebegin.

Orkidem canım, bebişinin sağlıklı olmasına çok sevindim.
Kızın hayırlı olsun bitanem, hihoyyyt
Canım benim bak daha 19 yaşındasın dolu oğlun olacak senin.
Allah kızına hayırlı baht eylesin güzelim.:Saruboceq:

kızlar selam.ben doğurdum.hihoyyytdünya tatllısı bi kızım oldu.kaydirigubbakcemile3inşallah resimlerinide koyacak zamanım olur.fiziken biraz toparlanayım sizlere daha fazla zaman ayırcam inşallah...
bu arada orkidem allah kızını hayırlı etsin.onu kollarına alınca hiç birşey aklına gelmicek..
onu kucaklayıp koklayınca dünyaynın en mutlu insanı olcaksın.o kokusunu içine bi çek ne demek istediğimi anlıcaksın.ben o kadar duygulandımki onu kucaklayınca inan hüngür hüngür ağladım.şükrettim.sağlıkla verdiği için rabbime:Saruboceq:
isminide hala koyamadık çok zormuş yawwwkafamçokkarıştı
neyse herkesi öptüm.inşallah dediğim gibi toparlanır toparlanmaz tanıştırcam sizi kuzuşumla...

maşallah Allah nazarlardan korusun sizi canım,
Tahmin edebiliyorum sanki bende doğurduğumu hayal ettim birden ,
mis gibi kokusunu çekiverdim içime,
Allah bizlerede bu mutlu günü nasip etsin hayırlısıyla ve sağlıkla inşallah,
Allah uzun ömür versin kızına Mimoza ' cım,
Allah analı babalı büyütsün canım.:1hug:

Ayy canım benin nasıl sevindim anlatamam, Allah bize de nasip eder o günleri inşaallah sağ salim doğururuz, artık kendine gelince doğumunu anlatırsın, öptük anne ve kızını :1hug:

Orkidem bebişinin sağlıklı olmasına çok sevindim canım, erkek istiyodun diye biz de senin için erkek istedik ama daha ilk canım yaa, yaşında küçük beraber büyüyeceğiniz bir kıza ihtiyacın vardı senin, doğur biraz büyüsün ne demek istediğimi anlarsın canım, erkeklerin kız evlatla beraber kadına bakış açıları o kadar çok değişiyorki evlerine daha çok bağlanıp eşlerini daha iyi anlıyorlar, neyse sağlıcakla doğur büyüt dediklerimi yaşayacaksın canım...

mimozaciimm, hayirli olsun bebegin canim. cok sukur ki sag salim kurtuldunuz ikinizde.
hemen toparlan uzun uzun anlat bize nasil oldu
ne zaman dogdu bebisin?
bebegin nasil, kime benziyor sengözlerimebaksanab :roflol:
ay minicik kimseye benzemez daha o be
ama dedigin gibi misler gibi kokuyordur.

neyse su ilk iki haftanin tadini cikar ve dinlenmeye bak
simdi misil misil uyur ama iki hafta sonra gor sen viyaklamalari
ay canim benim yaa..:1hug:

Canım çok teşekkür ederim, Allah razı olsun,
Amin inşallah bekliyoruz sonucu Allah büyüktür

ooooo hayirli olsun bitanemmmm
cooook sevindimm kiz ne arada dogurdun zilliii:sm_cool::sm_cool:
en guzel teselli senin bebisin olduu
canim bu arada bendee dogumdan cook korkuyorum insallah guzel biseyler anlatirsinn sik sik gel tamamm kizinida getirr
onu benim icin op annesiiiŞenizŞeniz

Son düzenleyen: Moderatör:

sagol canim benimm
ama kendime hakim olamadim bastim gozyaslariniii
esim cok uzuldduu bu durumumaa
kiz oldugu icin degill
kendime kizdigim icinnn suan ne soylesem sacmaliycam en iyisi biraz toparlanayim sonra bol bol dertlesirizz
rabbime sukurler olsunn kizim saglikli en buyuk tesellillerimden biride buuhihoyyyt

sagol aregonumm
aklima siz geldinizz
ben boylee ilk bebektee bu sekildeyimm
rabbim bana akil fikir versin
oncelikle bana bunun icin dua edin
deliyim demiyorum ama bazi seyleri olgun dusunemiyorumm
rabbim beni affetsinn daha ne diyimm dualarimin yeri zamani vardirr insallah hayrini goruruz hep birliktea.s.

orkidemmm canim bebeginin saglikli olmasina cok sevindim prensesin oluyormus hayirlisi olsun canim inan bana kucagina aldiktan sonra kiz erkek farketmiyor bak benim iki kizim var genede kiz cocuk hastasiyim insan arkadas gibi oluyor kiz cocuklarla hem bide babalarini da herseyde kandiriyor lar cok cilveliler daha da zaten ilk bebegin canim aslinda ben senide anliyorum kendini erkege hazirladigindan üzülmüssün yoksa kizin olacagindan degil bu hep takvimlerin yok baska yöntemlerin insanlarin kafasini karistirmaktan baska seyi yok canim prensesin hayirli olsun

sagolasin senurcumm dedigin gibi hayal kirikligii bi umut dunyasiydi benim icinn
takvim falan neysede daha cokk dualarim kabul olacak diyee seviniyordum
ama herseyde bi hayir vardirr
nasipten otesi yokmus bunu anladim rabbim olmayanlarada versin insallah

:roflol::roflol::roflol::roflol:
aksam aksam guldurdun benii delii karuu seniii

evet canim diyorum ya sirf sen degil bizler bile göbek resmini görünce yada ne bileyim sende ki belirtilere oglun olacak diye yorum yapmistik insanin otamatikman kendini kaptiriyor iste hayal kirikligin ugruyor ama dedigin gibi hayirlisi buymus bak kizlar büyüyünce göreceksin cok hayirli oluyorlar

Arkadaşlarrr merhaba ,nasılsınızzz ben geldimm sizleriii çok özledimmm inanınnn aklım hep sizdeydiii ben halenn geziyorumm hergün biryerlerdeyizzz
ensonunda bilgisayar kurulduuu ama gezmektenn ayarlarını yapamadıkk bir türlüüü ,akşam eşim ayarladı en sonundaaa şimdi o damda uyuyorrr bende hemen aşağıya indim yazılanları okumayaaa
ama sadece bu sayfayı okuduğum kadarıylaaa orkideciğimin kızı olacakmışşş üzülmedim desem yalan söylerimmm ama orkidecimmm böyle hayırlıymışş canımmmm bak bir yüzünü gör dünyalar senin seninn olacak arkadaşımmm ,
gülnisa naptıııı onuda çok merak ediyorummm diğer kızlarda naptı aklım hep sizdee
helecimde izne ayrılmışşş bebeğini kaybetmişş bana özel mesaj çekmişşş
şurayııı okurkenn güzel haberler duymak isterdimmm ama hayırlısı arkadaşlarrrr
şimdi biraz kaldığım yerden okumaya başlıyayım canlarımmmm sizleriiii
buralar çok sıcakkk artık evden çıkmak istemiyorum bileeee polonyayıı özledimm bu konudaa

arkadaşlarrr bir ordan bir burdan okudumm dayanamayıpp gülnisanınn kızımı oluyorrrrr
canım arkadaşımmm inan sizlere ne yazacağımı bilmiyorummm ,orkidemin yine ilk bebeğide senin 3 ncü senin bebeğinin erkek olmasını çok istemiştimmm şuan nasılsınnn bilmiyorummm arkadaşımmm
inan ne diyeceğimide bilmiyorum

orkidem canım benimmm annen benim eşimdende küçükmüşşş
benim eşim 72lii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…