Süper annelersiniz

kiz valla seninkide benimki gibiymis,benim degil onun cani cekti ama gercekten beylerde biz hamileyken aserme olurmus.bende hic naz etmedim ya canimda hic birsey cekmedi.
bende diyom 3 de adami bezdircen tadini cikaracagim hamileligin son yakaydirigubbakcemile3

evet canim dr.demisti tv.de bu yöntemi.regl bitiminde iliski olcak üst üste 3,4 gün yap
beyin ama baska bir yöntemle bosalmamis olacak bu zarf icinde bir hafata falan kendini oda tutcak.kaydirigubbakcemile3
hadi hayirlisi kiz.

srdalcim nasilsin cok gelmiyorsun artik tekrar ne zaman ultrasona gidiceksin
bugun kizlardan gelen yok bazanda yazdikca yaziyoruz sayfalar ucuyor

İyi sayılırım Ablacım sen nasılsın ???havalar çok sıcak keşke senin yanında olsaydım güneşi özleseydim biraz.

İş yoğunluğundan yazamıyorum sizlere Cuma günü işe gitmedim zaten o yüzden ,ayrılığımız 3 gün oldu.

Aslında yarın gidecektim doktora 16. haftada gel demişti aradım randevü almak için ama
doktor 18 Ağustosta dönecekmiş bir Orkidem bir de ben kaldık.

Artık ben de sizler gibi neye inanacağımı bilmiyorum .Bana da 13. haftada cinsiyet için bişey demedi ama gördüm ki söyleyenlerde de yanılma oluyor.Allah hayırlısından nasip etsin inşallah.

Çok sağol Gülnisa Ablam ;
İnşallah senin de 7. ayda oğlan haberiyle müjdelendiğini görürüz.

Orkidem kız inşallah Allah gönlüne göre verir.

Orkidem gııııı ;
saat kaç olmuş anam sen ne uyuşuk bir gebesin kız!!!! bu saatte insan evlerini süpürür mü ???
Sabahlar torbaya mı girdi.
Yav gece kuşusunuz siz valla ,gündüz kalkmıyon gece de yatmıyon herhal..

serdalll anam senin gobusu goremiycez heralde
gulnisa ablamdaa avatarina koyacakk
sagol tatli o senin guzelliginn yaa hamile oldum olalii daha bi guzel hissediyom ama
arada bana geliyolarrr

En kısa zamanda ben de eklemeye çalışacam .
Hoşgeldin Nuraycım nasılsın?

Kızlar ya tam siz geldiniz ben çıkmak zorundayım.
Öpüyorum sizi..hihoyyythihoyyythihoyyyt

bence inanmak istedigimiz için inandık kızlar ya....gerci shettles a gore yumurtlama gununde kız olmuyor...yani ben anlamıyorum bu kadar bilimsel yol denedikten sonra erkek diilde kız olması cok kucuk bir ihtimal belkide kız diildir......pipisini kordon gibi gormustur doktor...2li testide denediniz mi?hani 50 nın altı erkek 50 nın ustu kız...

ben simdi senin varya....Çok üzgünüm çoook
actirma benim agzimi
ne kolayi len....
kolay olsa bi senedir doguruduk herhalde.
bak deniyorum deniyorum yumurtlamdan cok once birakiyorum herhalde bir turlu tutmadi
sabrim kalmadi artik Allah ne verdiyse diycem bundan sonra, cikip gelcek benim ikinci oglan buyuk ihtimalle.

biliyodum bana kizacaginiikaydirigubbakcemile3
ben senden oncee bulamda kiz gor bakk
sen en iyisi erkek bebek yontemlerini dene sana kiz nasil geliyo bak gorursunn
hamile kalmasi var demii
insallah enn kisa zamanda ablacimm ama sen onemli gunleri kaciriyosun heralde
dur bakalim eltimede dedimm 14.gun iliskiye gir diyee bu hafta regl olcakmi onu bekliyozzkafamçokkarıştı

hosgeldin elif ablacimm nasilsinn

iyiyim tatlim
Orkidecim umit vermek gibi olamsin ama bence SENINKI KESIN ERKEEEEKKK
ay gobusun ayni benimki gibi kiz. benimde boyle findik kadardi ve disa dogru
popomda ayni seninki gibi duzdu
hadi hayirlisi canim ama insallah Allah gonlunun diledigini vermistir sana.

kiz sen eltine taktikmi vermeye basladin artik...
14. gun iliskiye girdiyse o da mi erkek istiyor.

ayyy yaaaa demee
ben yinde umutlanmayayimm
cunku ablacim varya inankii oyle gebeler gordum ki benimkii onlarin yanindaa yassiki ne yassi
ama onlarinda kizdii
amaan saglikli olsunn suan tek derdim o emin olun cinsiyetten cokk saglikli haberinee bayilip gidiceemmm
cok zormuss bu testleri yaptirmamakk
kizlarr bu arda gobuslere bebislere maasallah diyinn
ben samiraninkinee
tukur tukur
ekrani yikadimm :roflol:

isimler belli mi isimler???
Samira'cim sen kakar verdinmi meleginin ismi ne olacak?
GulNisa ya sen?

Ben deli ne yapiyorum ya, buradaki forumlarda kiz isimleri begeniyorum kendime. Sanki kizim oldu da ismi kaldi. Ama hic de erkek isimlerine bakaasim gelmiyor nedense...

Belki sizin kizlardan birinin ismini calarim belli olmaz, adas olurlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…