Süper annelersiniz

elif ablamm daha yeni girebildimm
esimle sorunum yok allaha sukur ama bilirsinn ailee si canim sikkin buraya yazamiycam suann ama tahmin edebildigin seylerr
birde oyle sinirli ve duygusalim kii
dokunsalar agliyorumm
annemi ozledimm ona sarilip koynunda uyumak istiyorum
bda hamileligin getirdigi bi sorunn sanirim
gulhanoss cnmm benim agustosun 13 u buyuk gunn siz guzel haberler getiririm insallah
bu arada bidisimin hareketlerini net bi sekilde alabiliyorumm
hadi eliffciim sende biran oncee hamilee kall bak sende once ikinciyi ben kiz yapcam ona gore :roflol:
yaa samirayi bende merak ettimm msn de yazdim daha bi cevap yok hayir olsuninsallah
gulnisamda gelmedi bugun hayirdir insallah

Selam Canlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar,

Valla sırf size bakmak için sitedeki çocukları da toplayıp internet cafeye geldim.
Yazlıktayım.Harika geciyo gunler serin en azından.Kız orkidem dun yatamadım meraktan bu kız salı gunu gitcekti dedim.Ne oldu anacım gitmedinmi naptın.Biraz okiyim ben sayfaları.

ayy kiyamam kizz
bende mi az surundum sizin icin int cafelerdee:roflol:
sorma canim benim salak kafa yanlis okumusumm esimde aksam eve gelincee
benim aptal karim didi:çok üzgünüm:
3 euroya ne veriyolarki eko yapsinlar didi:lepi:

iyi geceler yeni hamisimiz nasilsinn
bak bakalimk kizlar benim bebegin gicinda cikinti var diyodum ya sizde goorecekmisiniz bakalimm

iyi geceler yeni hamisimiz nasilsinn
bak bakalimk kizlar benim bebegin gicinda cikinti var diyodum ya sizde goorecekmisiniz bakalimm

sağol canım ben aslında halen şoktayım inananasım gelmiyor hala!bhcg çıkınca tamam dedim ama bir hoşum aklıma geldikçe çok mutlu oluyorum ben bebişine baktım ama çok net değil biiraz flue görünüyor usg den iyi anlarım ama görüntü net değil canım sendeki daha nettir sanki bir çıkıntı olmuş gibi inşallah rabbim kalbine göre verir

valla canim skaner yoktuu neleri denedim net cikmasi icin ama
enn neti buyduu
tabii elimdeki tam goruntu
ama iste sanal alemdede bu kadarini gosterebildimm
ama mimozanin koydugu resimlerden sonra bi anlami kalmadii
yaa artik kipirtilarini hissettikce ve karnim buyudukce pekte cinsiyet olayini takmamaya basladimm
allahin bi hikmeti isteee
sen oyle bi onemli bisey yaptinmi yoksa rastgelemii
sanirim seninki beklenmedik bi anda oldu saglikli olsunda gerisi bos cnm a.s.

ya aslında ben istiyordumda bu kadar çabuk olacağını düşünmemiştim sürpriz gibi oldu bundada vardır bir hayır özel hiç birşey yapmadım sadece 1 korunmasızla hamile kalmışım kızımda 26 ay uğraşmıştım

Gül nisacım böyle olmuyor ama canım alışmışız seni hergün okumaya bak herkezi merakta bıraktınnn
ben yazmasam da okuyorum sizleriiii
baby nursecimm hamile olduğuna inan çok seviniyorummm bu kızımız kadar uğraştırmadııı maşallah
elifnazın adını babası boşunamı koydu nazz,nazlı nazlı geldiği içinn
demekki her hamilelik aynı değilll
inşallah bir oğluşunuz olur canım çok istiyorum oğlunun olmasınııı
valla gülnisa ne derse desinn içime oğlan doğuyor onunnn bide orkideciminde öyleeee
ALLAHIM herkeze gönlündekini verrr
baby nurse hatırlıyormusun canım kızına hamileyken cinsiyetini bilmeden öncee sen izmirlisin diye ege ,yok eşin adanalı diye ceyhan kurarız diye şakalaşıyordukkk
Annenlere söyledinmiii, kesin belli olunca söylicem diyordunnn
Eltin içinde birşeyler yazacaktım unuttummm ALLAHIM inşallah sağlıklı bir bebek nasip eder canımmm ,biliyorum ordayken de uğraşıyordu bebek içinnn
senin hamile olmana üzülmezdee ama içi burkulurrr benimki neden düştüüü diyeee
inşallah ikinci denemesindeee yine sorun olmadan bebeğine kavuşurrr
halen aynı yerdemii oturuyorsun yoksa taşındınmııı

kızlar aregon ne zamöan gidecekti samira nerde ay valla yeter ya.nolur kesin öğrenin artık.orkidem rüyamda seninle yazışıyordum.bana kızım olacakmış mimozam yazmıştın.artık bakalım tersimi çıkar düzümüCADIARZU

günaydın kızlar nasılsınız pek giremiyorum nete.eşimin abisi hastanede.kendine gelmesini bekliyoruz.mr çekilecekti sonuç için bekliyoruz.sizde dualarınızı esirgemeyin canlarım.
mimoza canım sen hamilemiydin.
gülnisa nerdesin kız valla sen yoksun site çökmüş sahipsizlikten.
elifcim inşallah en kısa zamanda hamile olduğun haberini duyarız.
özlem iyi tatiller canım sanada.oh oh eğlen biraz bizim içinde yüz olurmu.:))
baby nurse seni çok iyi anlıyorum canım bende kızıma hamileyken inanamıyordum gerçi halada öyle bazen bu bıcırık benim kızım mı diyorum kendi kendime.allahım sağlık versin yavrularımıza uzun ömürler versin.kötülerin şerrinden korusun iyilerle karşılaştırsın.
hepinizi öpüyorum.

kızlar aregon ne zamöan gidecekti samira nerde ay valla yeter ya.nolur kesin öğrenin artık.orkidem rüyamda seninle yazışıyordum.bana kızım olacakmış mimozam yazmıştın.artık bakalım tersimi çıkar düzümüCADIARZU

:roflol::roflol::roflol:
ilahii mimozammm kiz ben zatenn hep kiz goruyomm bu sanada yansimis demek
sen nasil yordun
ben sana mujdeyi oglum olacak diye verecek bak gorrrsırnaşık şey
canim resimde benim bebe ayaklarini dikmiss altinda dumduz degilde ufak bi cikinti var onu gostermek istedimmŞeniz

civsivimmmimozaa doguracakk kiz bugun yarinn :roflol:
GULNISAAAAAAAAAAAAAAAAA
canim yaa sensiz olmuyorr gelsenee hayirmi sermi nerdesin yawww :mymeka:

allah seni naapmasın.valla rüyalara pek tamah etmem bilirsin.ama işte yazışıyoruz ya o girmiş rüyama:roflol::roflol:
amaaan valla insanın sabrı tükeniyor biliyorsun.meraktan çatlıcam.ay ben doğurana kadar kimse neyi olacak öğrenemicek galiba:mymeka:..
civcivim 1,5 ay sora ben doğuma gircem allah nasip ederse.
şu takvim işe yararsa bende denicem ama kimseden ses çıkmıyo çatlıcammmmlaelaelaelaelae
neyse hayırlısı
:lepi::lepi:

kız orkidem bayağı büyümüş seninki.ben 16da kesin öğrendim.kız kalk git öğrende gel:mymeka:...:roflol:ayy offf valla trde olsa çoktan öğrenmiştin.gözünü seveyim memleketin.elin fransızları ammada uzattılar:1closedeyes:

kizlar nerdesiniz yaaa
agac oldum burda herkes ayni anda gitmis

geldinmi canim yaa??/hepimizi merakta koydun valla dun oyle habersiz cekip gidince. nasil alismisiz biz birbirimize yaa...ne kadar ilginc degilmi daha kac ay oldu, hic birimiz neye benzedigimizi bilmiyoruz ama o kadar cok sey paylastikki ayri yapamiyoruz artik..ay kendi yazdiklarimdan cok duygulandim...senağlama
birde Samiramdan alsaydik sag salim oldugunun haberlerini...

X