Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar 6 bin konuk ve 8 kişinin şahitliğinde evlendi

Mune capsler konusunda defalarca uyarmıştı.

İnsanlara "kötü, ikiyüzlü, kıskanç ve insani adaptan mahrum" demek caps in içine saklanınca hakaret sayılmıyor mu?

Alakaya maydanoz,bu ne biçim lacivert ben annemi özledim yaşasın cumhuriyet

Neresinden başlasam bilemedim, dağınık olursa affola.

Birincisi benim nikah törenine atfettigim ya da atfetmediğim önemin konumuzla bi alakası yok, nikahın önemi nikahlanmak isteyen iki kişiyi bağlar. Sümeyye Erdoğan'da bu konuda her normal vatandaş kadar özgürdür. İstedigi zaman nikah törenini gerçekleştirebilir. Nikahını ertelememesi de normaldir, zira ülkenin düze çıkmasını bekleyecek olursa korkarım daha uzuuun bi süre bekar kalması gerekecekti.

Sümeyye'nin nikahını yanlış kılan böyle bi zamanda içinde boguldugu gösteriştir. Sade bi törenle amacına ulaşabilecekken (eger amaç evlenmekse) binleri bulan davetlileri, geceden kapatılan yollarıyla yarattıgı magduriyetlerdir, tüm devlet erkanını dünyanın en dertsiz en refah icindeki Iskandinav ülkesinde yasıyormusuzcasına şık elbiseleri, lüks aracları ve tarifsiz gülümsemeleriyle oraya dikmesidir. Gazeteleri çarşaf çarşaf kaplayan haberleridir.

Şehitleri gerekçe göstererek ülkenin birliginin ve bütünlügünün hem içerideki hem dısarıdaki tehditlere karşı gösterilmesi için fırsat yaratacak her türlü milli bayram, resepsiyon, etkinlik birbiri ardına iptal edilirken işine gelmeyince bırakın kızının şaşalı nikahını muhtar bulusmasını bile iptal etmeyen cumhurbaşkanının akıllarda soru isareti bırakan tavırlarıdır o nikahı yanlıs kılan.

Ogullarının asla evlendigini göremeyecek anaların, gelinligini giyeli daha birkaç ay olmuş elleri yüreklerinde asker yolu bekleyen kadınların oldugu bi ülkede haftalardır hatta aylardır bizim hayatlarımızla hicbi iliskisi olmaması gereken genc bi kızın nikahının konusulması ayıptır.

Bu nikah için yapılan masrafların ne kadarının halkın ve devletin sırtında oldugu merak konusudur mesela. Ama bunu soramazsınız. Bana birini hatırlatıyor biliyor musunuz, benzer babalar, benzer kız evlatlar, benzer sorular. Birbirinden bu kadar haz etmeyen insanların benzerligini çok ironik buluyorum.

Terör konusunda hainlerden temizlenmek kolay degil demissiniz. Çok doğru. Ama hiç aklınıza geliyor mu bi hain nasıl kök salar? Siz yanınıza yörenize sokmadıkça, onun kirli oyunlarını onunla beraber oynamaya çalışmadıkça, her zaman aynı netlikle ona karşı koydukça, belki rüzgar benim lehime de döner koparabildigimi koparayım diye onunla dans etmedikçe tüm damarlarını kestiginiz bi hain size ne kadar zarar verebilir? Bi de tam tersi, her koldan beslediginiz bi hain icin sonra canımı yaktı diye aglamak neyi kurtarır?

Son olarak cumhurbaşkanı benim herhangi bi duygu besledigim bi insan degil. Zira kendisi benim babam, amcam, arkadaşım ya da yan komşum degil. Bir siyasiye kör kütük hayran olup tapacak ya da ölesiye nefret edecek kadar delirmedim zira.

Yaptıklarıyla ve söyledikleriyle hayatımın fazlaca icinde olsa da her davranısını ülkemin maddi, siyasi ve askeri gelecegi, hak ve özgürlüklere etkisi, dünyanın kalanıyla kıyasla bizi hangi seviyeye koydugu cercevesinde degerlendiriyorum.

Son düzenleme:
Sayelerinde kuzenimin avcılardaki düğününe gelen misafirler perperişan oldu. Kızcağızın dış çekimi iptal oldu çünkü kapalı yollar yüzünden bir türlü gidemediler. Akşam 21:30 da hala davetliler geliyordu düğüne. Ancak yetişebildiler. Fotoğrafları Gördükçe sinir oluyorum

Mune capsler konusunda defalarca uyarmıştı.

İnsanlara "kötü, ikiyüzlü, kıskanç ve insani adaptan mahrum" demek caps in içine saklanınca hakaret sayılmıyor mu?
Siz yazınca ilgimi çekti kırmızı kısım ben siyah yazılara odaklanmışim inanır misiniz bilmem :)
Alakaya maydanoz,bu ne biçim lacivert ben annemi özledim yaşasın cumhuriyet
Çokta pekte alakali direndiren neyse bani yedik bu da benden

Ya burda konu nasıl aciyoruz bide bu haberleri nasil.kopyaliyoruz bilen varmi

Nasıl bir bakıs acısı ve kıyastır bu yahu? Kenandan bana ne, millete ne? İsterse uzayda dugun yapsın..cok ta fifi..

Ama digeri, ota b...a milli bayramları iptal eden, sehitler ve patlamalarda olen siviller icin bir defa olsun ulusal yas ilan etmeyen, maalesef ulkenin su andaki yoneticisi..kimle kimi kıyasladıgının farkında mısın sen? kenanın bu ulkenin gelecegi ile alakası ya da bu millete karsı sorumlulugu yok yani..ama sizin reisin var..

Neymis kuran okutulmus ta, alkol yokmus ta, bıdı bıdı..allahım goren duyan da kendisini on numaralı mumin sanacak.. uzerinde zibilyon insanın hakkı ve kanı varken iseterse saatte bir hatim indirsin..

yavru ceylanının o dugunu nasıl yapıldı haberin var mı senin? Hangi kaynaklar kullanıldı maddi olarak? Ne kadar alısmıssınız siz cebinize ellerin sokulmasına, pes..

Kıyas yapacaksan iki yonetici hakkında yapacaksın.. ve biraz "mantık" olacak tabi.. al bu caps te benden olsun..

Son düzenleme:
Dugune gelince, dun ve bugunku haberleri izlerken, o insanlar kan kusarken, dalga gecer gibi milletin gozune sokulan bu dugun icin ne yazabilirim bilemiyorum..yazıklar olsun..

Bu cifte mutluluk dileyecek halim yok tabi ki

reisin ceylanı cok cirkin olmus bence, karedeki her sey gozume cok kötü gorundu

Ancak bu kadar güzel ifade edilebilirdi

Ankara'da bir sürü masum insan öldü ertesi gün Cumhurbaşkanı kızının nişanını yaptı...
Askerler polisler şehit oldu elinde mikrofon parti propagandası yaptı...
Askerler daha geçtiğimiz gün şehit oldu tuttu kızının düğününü yaptı.
Yapsın yapsın bakalım.
Bizim insanımız kafasına kuş mıçmasını şans olarak algılayıp şans oyunu oynamaya koşarken, bunca lakaytlığa oy verip savunmasını hatta ayakta alkışlamasını çok görmemeli.
Bir de Kenan imirzalıoğlu ve Sinem kobal'ın düğünü ile kıyaslanmış bu düğün.
Kenan kim Allah aşkına? Cumhurbaşkanının oğlu mu? Sinem kim? Başbakan mı? Ülkenin hangi siyasi ibaresinde söz sahibi bu insanlar?
Kendi paralarıyla kendi görgüsüzlüklerini ifşa mı etmişler? İçki mi içmişler, halay çekip Eğlencenin dibine mi vurmuşlar? Yapsınlar banane?!
Sümeyye Erdoğan da Kuran mı okutmuş düğününde, sadelik mi akıyormuş nikahından? Umurumda değil.
Bu kısım değil ki mesele.
Dış basında bu olayın haber olduğunu düşünün:
Ülkede patlamalar ölümler terör had safhadayken Cumhurbaşkanı kızını evlendiriyor hem de son derece umarsız ve bu olayları hiç önemsemeden pervasızca gülerek.
Bu mu haber olur yoksa Kenan imirzalıoğlu'nun düğünü mü?
Anlıyoruz kiminiz takım tutar gibi parti ve kişi destekliyor fakat yanlışları da eleştirin ki bir yerlere gelelim ülke olarak.
Bu kadar da kör olmaya gerek yok yahu!

Çok pis kıskaniyorsun,Bide arada su iç hazimsizliga iyi gelir

Bide Necdet ile bir tutmuş.reis candır bir bardak su iç sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…