Süleymaniye Hastanesinde Dış Heyeti Raporu

Âmiiiiiiinnnnn inşaAllah canım. Bir sorum olacak rapor çıkarırken en sinson dahiliye psikoloji vs yolluyorlar ya orda ne yapıyorlar muayene mi?
Canm süleymaniyenin yakınında avrasya hastanesi vardı. Bize istersek oraya gidip 2 saatte alabişeceğimizi söylediler. Yada 1 buçuk hafta daha beklersiniz dediler. Bizde gittik. Muayne falan yok. Sadece bir doktor karnımı açıp bakmıştı ameliyat izi var mı yok mu diye o kadar. 110 tl ücret ödedik ayrıca buda aklında olsun

Benim karnımda ameliyat izi var çikolata kistinden ameliyat oldum 5 ay önce İnşaAllah sorun çıkarmazlar.
Çıkarmazlar canım heralde. Sen yinede raporun ameliyatla ilgili belge vs. Bişey varsa götür yanında isterse gösterirsin hemen. İlk bakmıycaktı geçirdiğin bi ameliyat varmı diye sordu yok dedim. Sonra başka odaya hemşire aldı yatırdı beni doktorda geldi baktı gitti.

Çok dağ sağ olasın bilgi içim canım çok iyi oldu bunu söylemen. Peki bunu da verdikten sonra ne kadar sürdü raporu alman?

Çok dağ sağ olasın bilgi içim canım çok iyi oldu bunu söylemen. Peki bunu da verdikten sonra ne kadar sürdü raporu alman?
1 hafta sonra aldık canım. Eğer onu yaptırmasaydık artı 1 buçuk hafta daha beklicektik. Zaten 2 buçuk ay bekledik çıkması için 100 lira için daha beklemeyelim dedik.

mrb canim peki dis heyet raporu icin oncelikle 2.kez ilacli asilama istemiyormu bu hastahane.benim ozelde 2 tup bebek denemem oldu.rapor cikartcam ins hastane arastiryorum z.kamil 2 igneli asi olman gerek oncesinde dedi

Merhaba cnm. Hamileyim. Cuma nasipse keseyi görmeye gideceğim.

Hayırlı olsun şimdiden
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Ben de daha yeni Aret hoca ya başladım.
Rapor çıkarmak içinde senin yazdıkların sayesinde suleymaniye ye gittim bugün ilk defa.
Bakalım inşallah hepimiz sorunsuz bir şekilde alırız

mrb canim peki dis heyet raporu icin oncelikle 2.kez ilacli asilama istemiyormu bu hastahane.benim ozelde 2 tup bebek denemem oldu.rapor cikartcam ins hastane arastiryorum z.kamil 2 igneli asi olman gerek oncesinde dedi
O konu ile alakalı bilgim yok ama zannedersem oyle bir şart yok

Canm eşimin sperm sayısı 5 milyonun altındaydı. Bu yüzden aşılama şartı istenmiyor. Direkt çıkardık biz. Bunun haricindeki sorunlarda aşılama şartı aranıyor diye biliyorum.

Aa çok sevindim. Ben o bebeğimi kaybettim maalesefki gelişmemişti ama şimdi tekrar hamileyim çok şükür. Başka hastanede denemiştim aret hocanın merkezi kapanınca. İnşallah sonu mutlu son olur. Aret hoca mükemmel bir insan.

Canm birde sen 2 defa tüp bebek denedim dediğinde mi aşılama olması gerekiyor dedi. Tüp bebek yaptırdığına dair hastanenden belge alıp götürürsen kabul olması lazım. Mantıken tüp olmadıysa aşılamada olmaz. Birde aklımda kalan bayanın yumurtalarında da ciddi sorun varsa mesela rezerv azlığı menopoz başlangıcı gibi şeylerde de aşılama şartı aranmıyordu.

evet yinede asilama gerekiyor dedi.cok sacma tup bebekte basari eld edilmediyse asilama bi adim geri atmak olcak.

evet yinede asilama gerekiyor dedi.cok sacma tup bebekte basari eld edilmediyse asilama bi adim geri atmak olcak.

sperm azlığı ,
erken menopoz, amh düşüklüğü , yumurta azlığı , tüplerde tıkanıklık

vs var ise direk dış heyet raporunu veriyorlar.

bende amh düşük , eşimde sperm sayısı az ... ben temmuzda direk aldım raporumu ...
dışarda yaptırdım tutmadı..
şimdi ikinci için başvurduk ... eşimden kan aldılar
bende adetliyken gidip kan vericem
vukuatlı nufus örneklerini tekrar aldık
birde tekrar sağlık kurulu raporu hazırlıcam ( süleymaniyeden çıkarılıyor dahiliye, genel cerrah , jinekoloji doktorlarından kaşe imza alıyorsun uygundur diye )
birde 4 resim vericem
kısmetse ay sonuna hazır olur raporum nisandaki adetimle başlarım diye tahmin ediyorum

Mrb artemiz_
Mrb artemiz_artemiz öncelikle kendi adıma çok teşekkür ederim.detaylı bil yazdığınız için.zatn sonucunu da çok güzel bir şekilde almışsın tebrik ederim.allah tüm isteyene nasip etsin.
Cnm bu arada bende aret beyde yaptıracam inşallah tup bebek raporsüz sadece tup bebek ilaçlar hariç 6 bin raporsüz ne kadar acaba?

Cnm mrb artemiz_artemiz raporlu olarak tup bebek ilaçlar dahil ne kadar fiyat gidiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…