Şükürler olsun Nihayet Ben de Hamileyiiiiiiiiiimmmm!!!

Ardacığım tebrik ederim çok sevindim inan...Boşuna dememişler Allah tan ümit kesilmez diye...
Allah tamamına erdirsin..

Tebrikler,canım.
Allah tüm anne olmak isteyenlere yardım etsin,bu arada bende bu ay yumurtlama günlerine göre hareket ettim.İnşallah bu ay Allah 'ın izni ile hamile kalırım,çok istiyorum,anne olmak istiyorum ve de tüm bu ay hamile kalmak isteyenler de Allah ın izni ile muradlarına ererler inşallah.
Hamile olan arkadaşım yumurtlama döneminde çatlama olduğunda belirtiler hissettinmi acaba,yardımılarınızı bekliyorum.Adetime 2 hafta var,erken hamilelik belirttileri yanabilir mi?
Görüşmek üzere.

tebrik ederim canım,hayırlı olsunhihoyyyt
sağlıklı bir ahmilelik geçirmen dileğiyle.:CüvCüv:

canım tebrikler rabbim kucağına almayı onun o cennet kokusunu içine çekmeyide nasip etsin inşallah sağ salim dünyaya gelsin hayırlısıylaa
darısı inşallah bizlere olsun dualarını üstümüzden eksik etmee canım ilk önce rabbim sonra sizlerin dualarıyla inşallah bizlerde annelik duygusunu tadacağız hayırlı olsun bebişinnn

Canımmmmmmmmm. Ardacımmmmmmm. :sm_cool: Yeni görüyorum bu mesajı. Bizim topic başka yere taşındığı için gelmiyordum ben gebelik sayfasına. Bir bakayım dedim yeni hamileler kimler. Tanıdık var mı diye.. Gözlerime inanamadım canım. O kadar sevindimki senin adına. :teytey: Ağlattı beni bu haberin mutluluktan. senağlama senağlama Şükürler olsun sen de hamilesin demek. :Saruboceq: Seni ve eşini çok tebrik ediyorum. :hooray: Allah sorunsuz bir hamilelik geçirmeni , sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: Bayrama da yeni yıla da göbüşünde bebeğinle giriyorsun. En güzel öğretmenler günü hediyeni bu sene aldın. Varmıdır böyle başka bir güzellik. Allah sizi nazarlardan saklasın. Allaha emanet olun bitanem. Şeniz :asigim:

6006_buyuk.jpg

arda hayırlı olsun canım rabbim sagsalim kucagına almayı nasip eder insallah bende uzun zamandır bu siteyi takip ediyodum ama üye degildim bütün yazıları okuyodum bazen cok üzülüyodum bazende sizlerin mutluluguyla seviniyodum ama hiç bizaman elim bişeyler yazmaya gitmiyodu cok umutsuzdum acaba bende bigun burda hamileyim yazabilecekmiyim diyodum sonra belirtilerim basladı ve dedim kendi kendime eger hamileysem ilk k.k de paylasıcam belirtilerimide yazıcamki faydası olur birilerine diye ve en sonunda bende yazabildim hamileyim diye 5 hafta 4 günlük hamileyim okadar mutluyumki rabbim herkese nasip eder insallah

rabbım saglıkla kucagın almayı ve bu duyguyu yasamk ısteyen tum anne adaylarına yasatsın yrabbım

ne guzel kelımelere dokmussun ıcını allahım ol derse oluyo hıcbısey manı olamıyo tebrıkler canım ıns saglıcakla kucagınada alırsın dualarını eksık etme bızden olurmu...

Yüce Rabbim çok büyük 11 ayın sonunda benim de yüzümü güldürdü.Şükürler Olsun sana Allahım.:Saruboceq:
Hamileyyiiiimmmm:teytey::sm_cool::dance:
belki hatırlıcaksınız bana da endometriozist yani bi tür kısırlık teşhisi konmuştu ismi lazım değil bir doktor tarafından.umutlarımın tükenişini yine burda sizlerle paylaşmıştım.o büyük yüreğinizle bana destek olmuştunuz güç vermiştiniz.eşimden ayrılıp atandığım yerde bir başıma hayat mücadelesi verirken yumurtlama günü hesaplama ya da yumurtlama gününde bi araya gelme gibi bi kolaylığım da olmadı.çünkü biz sadece ayda bir veya iki kez bir araya gelebildik.geçtiğimiz yaz sonunda doktorumun dediğinne göre olmazsa tedaviye başlıcaktık.ama ben tekrar doktora gitmedim.artık ümitlerimin tükendiği kolumun kırıldığı bir anda Rabbim karşıma Kayramı çıkardı.dert ortağım oldu.beraber dualarımızda gözyaşlarımızı yüreğimize akıttık.uzaktan sıcak bir el yüreğime taaa derinliklerine kadar dokundu.birbirimize ettiğimizdualara sizlerde ortak oldunuz.muhteşem bir duygu yoğunluğu içinde çok dua ettim çok dua aldım.ve Rabbim nihayet dualarımızı kabul etti ve bebişimi içime kondurdu.Allahım hala inanamıyorum sen çok büyüksün.adetime henüz 3 gün var ben hamileyim kan değeri sonucum 135 çıktı.sonucu öğrenir öğrenmez ilk yaptığım şey sizler için dua etmek oldu.Allahım inşallah burda benim gibi bebek hasretiyle yanan siz güzel yürekleri de hiç ummadığınız bir anda sevindiricek.Ben artık ne yalan söyliyim ümidimi kesmiştim. tek yaptığım siteye yeni hamileleri ya da muhtemel adet tarihleri yazmaktı.ve şimdi büyük bir zevkle kendimi eklicem.sonra da inşalla Kayramı.biz hep karşılıklı dua ettik o bana ben ona.arka arkaya hamiş olalım, göbişlerimizi tokuşturalım dedik.
Allahım en güzeli de öğretmenler günü öncesinde en güzel hediyemi almış oldum.çok mutluyum dostlar Allahım bu duyguyu tatmak isteyen herkese tattırsın inşallah.ve ben burdan emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum.Başta Allahım bana da nasip ettiğin için şükürler olsun.sonra da büyük gayretlerinden ötürü Kocama:eek:elimden tutup sımsıkı sarılan KayramaŞeniz ve burda bana desteğini esirgemeyen dostalarıma teşekkürler:1hug:
iyiki varsınnızzza.s.

canım çok sevindim çok bebişini kucağına aldığında hayatın en güzel duygusunu yaşıyacaksın:teytey:

canım nasıl duygulandım anlatamam ben de senin gibi 11 aydır istiyorum bizlere de dua et olur mu Allah sağlıcakla kucağına lmayı nasip etsin
saol canım haberi aldığım günden beri dualarımdasınız.Allahım bu muhteşem duyguyu yaşamayı isteyen ve sabırla bekleyen herkese nasip etsin inşallah.

canım tebrikler rabbim kucağına almayı onun o cennet kokusunu içine çekmeyide nasip etsin inşallah sağ salim dünyaya gelsin hayırlısıylaa
darısı inşallah bizlere olsun dualarını üstümüzden eksik etmee canım ilk önce rabbim sonra sizlerin dualarıyla inşallah bizlerde annelik duygusunu tadacağız hayırlı olsun bebişinnn
son bir ayda burda çok dua aldım çok dua ettim.gerçekten birbirimiize ettiğimiz dualarla olduğuna inanıyorum.ben arkadaşım kayraya o bana dua etti.Rabbim ikimizi de boş çevirmedi çok şükür.Allahım sizleri de en kısa zamanda meleklerinize kavuşturur inşallah.

Canımmmmmmmmm. Ardacımmmmmmm. :sm_cool: Yeni görüyorum bu mesajı. Bizim topic başka yere taşındığı için gelmiyordum ben gebelik sayfasına. Bir bakayım dedim yeni hamileler kimler. Tanıdık var mı diye.. Gözlerime inanamadım canım. O kadar sevindimki senin adına. :teytey: Ağlattı beni bu haberin mutluluktan. senağlama senağlama Şükürler olsun sen de hamilesin demek. :Saruboceq: Seni ve eşini çok tebrik ediyorum. :hooray: Allah sorunsuz bir hamilelik geçirmeni , sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: Bayrama da yeni yıla da göbüşünde bebeğinle giriyorsun. En güzel öğretmenler günü hediyeni bu sene aldın. Varmıdır böyle başka bir güzellik. Allah sizi nazarlardan saklasın. Allaha emanet olun bitanem. Şeniz :asigim:

6006_buyuk.jpg
canım arkadaşım benim.burdan birgün ben de hamileyim diyebilmeyi hep hayal ettim.Raabim o kadar büyük ki çok şükür bizlere de nasip etti.ümitlerim tükenmişti artık herşeyi oluruna bırakmıştım.ne de olsa olmuyodu ve olmıcak artık diye düşnürken Allahım beni mahcup etti.hiç yumurtlama günümü bile bilmiyorum çünkü sadece bir kez beraber olma şansımız vardı malum ayrı yerlerdeyiz eşimle.ama işte Rabbim ol desin yeter ki ve oldu.Allahım büyük hep dualarımdasınız inşallah senin de haberlerini burdan alıcaz.iyi dileklerin için çok sağol.Allahım hakkımızda hayırlıları versin.

canım tebrik ederim...ne mutlu sana.. rabbim hayırlısıyla kucaklamayıda nasib eder inşallah...

canim hayirli ugurlu olsun.rabbim ins kucagina almayi nasip etsin.darisi hepimizin basina

başka topiklerde tebrik ettim ama kendi topiğindede etmek istedim çok mutlu oldum ve çok sevindim senle kayranın yazılarını devamlı takip ediyordum ne mutluki ikinizede Mevlam aynı anda hamişliği nasip etti dilerim tamamına ermenizide nasip eder darısı bizlere inşallah

X