Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Suda çıkmayan çatlakları kapatan kapatıcı istiyorum

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2006
360
1
Slm.Benim sorunum da karnımdaki çatlaklarım.Ve buna rağmen hala bikini giymek için özlem duyuyorum.True coveri araştırdım, iyi olmadığını düşüüyorum.Hem çatlaklarımı kapatacak hem de suda çıkmayacak bi kapatıcı istiyorum.Önerebileceğiniz bir marka var mı ?

sprey çoraplar var canım internetten araştır istersen onlar suya dayanıklı hemde bacakları
pürüzsüz gösteriyor.

sprey çoraplar var canım internetten araştır istersen onlar suya dayanıklı hemde bacakları
pürüzsüz gösteriyor.

Bu sprey çoraplar çatlakları daha belirgin hale getiriyormuş,çatlakları kapatma özelliği yokmuş canım.Sen kullandınmı yoksa sadece bir duyum mu?

canım bence kaliteli bir markanın suya dayanıklı fondotenini al en güzeli fondoten bence en çok o kapatıyor çünkü

arkadaşlar benim de kolumda küçük bi dövme var onu kapatmak istiyorum 2 haftalığına tatilde görünmemesi lazım kına düşündüm ama denizde 3 günde çıkar dediler suda çıkmayan siyah dövme kapatıcak çok dayanıklı bişeye ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden bu konuyla en alakalı bu başlığı bulabildim dövme ne alaka demeyin şimdi :):)

Son düzenleme:
X