Suc Bana Kaldi

AlmanyaTreni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2014
2.971
2.972
Gunaydin papatyalar
Evettt konuya gelelim. Benim kardesimin esi kardesimi 1000 defa aldatmasina ragmen kardesim afetti. Bizde senin hayatin diye karismadik. Insallah artik mutlu olur dedik ailecek. Ama o gunden sonra gormek istemedik ne bayramda nede dugunde cenazede. Ama bir kac aydir kücük kardesim instagramda takip ediyor onu abla storylerinde bir anlam var gibi diyor misal yazi yaziyor ama bir harfi buyuk yaziyor ve hep ayni harf. Sarki paylasiyormus hep anlamlj tuaf. Bende kücük kardesime bosver herkes tercihini yapti soyleyipte ablanin kafasina Kurt düsürme dedim.

Dün bu kocasi olacak adam bana terbiyesizlik yapti söyleki ben kardesimle telefonda konusurken arkadan araya girdi ( konu uzun ve alakasiz anlatmiyorum o yuzden ) ay sizinde bu evhamlaariniz beni öldürüyor ailecek tuafsiniz diye. Kocana soyle beni sinirlendirmesin sana benzemem dedim. Ve WhatsApp den yazdi kardesim kusura bakma bu boyle dedi. Bende agzima geleni saydirdim kocasiina neler yazdiim neler. Tut sen butun yazismalari kocana okut sözde istemeyerek olmus telefonu kocasi karistirmis. Hangi hakla yazismalari okur.

En son da sende agir konustun abla bosansam ne olcak aramiz acilsa bu sebepten dedi ben sok oldum. Okadar sey oldu bosanmadida simdimi bosanacak. Kusura bakmayin uzun oldu icimi döküverdiim hakkinizi helal edin. Bir kusurum varsa afola

Gunaydin papatyalar
Evettt konuya gelelim. Benim kardesimin esi kardesimi 1000 defa aldatmasina ragmen kardesim afetti. Bizde senin hayatin diye karismadik. Insallah artik mutlu olur dedik ailecek. Ama o gunden sonra gormek istemedik ne bayramda nede dugunde cenazede. Ama bir kac aydir kücük kardesim instagramda takip ediyor onu abla storylerinde bir anlam var gibi diyor misal yazi yaziyor ama bir harfi buyuk yaziyor ve hep ayni harf. Sarki paylasiyormus hep anlamlj tuaf. Bende kücük kardesime bosver herkes tercihini yapti soyleyipte ablanin kafasina Kurt düsürme dedim.

Dün bu kocasi olacak adam bana terbiyesizlik yapti söyleki ben kardesimle telefonda konusurken arkadan araya girdi ( konu uzun ve alakasiz anlatmiyorum o yuzden ) ay sizinde bu evhamlaariniz beni öldürüyor ailecek tuafsiniz diye. Kocana soyle beni sinirlendirmesin sana benzemem dedim. Ve WhatsApp den yazdi kardesim kusura bakma bu boyle dedi. Bende agzima geleni saydirdim kocasiina neler yazdiim neler. Tut sen butun yazismalari kocana okut sözde istemeyerek olmus telefonu kocasi karistirmis. Hangi hakla yazismalari okur.

En son da sende agir konustun abla bosansam ne olcak aramiz acilsa bu sebepten dedi ben sok oldum. Okadar sey oldu bosanmadida simdimi bosanacak. Kusura bakmayin uzun oldu icimi döküverdiim hakkinizi helal edin. Bir kusurum varsa afola
Kocam da kocamcı hatun aldattığı halde devam ediyorsa boşa kendini yorma.
Boşver bir tur da senin yüzünden kavga etsinler.
Nasıl olsa barışırlar 🤷🏻‍♀️

Bdv kardeşin gibilerle dolu. Burda da kocası döven söven aldatanlara boşan diyoruz diye laf eden bir kitle var ya, hah onlardan. Görüşme, sen yuvamı yıktın der. Teyzemi kocası 3-5 kişiyle boynuzladı, anneannem daha fazla bu rezilliğe izin veremem dedi aldı yanına, teyzem hala siz yaptınız siz boşan dediniz diyo boşanmasıyla ilgili. Bazı böyle ileri zekalıları kendi haline bırakacaksın. Gurursuz gurursuz takılsın ömür boyu

Gunaydin papatyalar

Aman kardeşinize kocasıyla ilgili hiçbi şey söylemeyin. Öyle kadınlar için kocası hep iyidir. Gün sonunda siz kötü olursunuz. Kemalim yapmaz mesude vakası bunlar.

Aman kardeşinize kocasıyla ilgili hiçbi şey söylemeyin. Öyle kadınlar için kocası hep iyidir. Gün sonunda siz kötü olursunuz. Kemalim yapmaz mesude vakası bunlar.
Zaten kötü ben oldum ki o bana bulasti ben degil. Kardesimede dedim daha konusmayalim sana mutluluklar dedim. Kücük kardesime anlattim abla sen haklisin ve bu yine aldatiyor suan sebep ariyor dedi. Ben daha gorusmek istemiyorum

Gunaydin papatyalar

Kardeşin gibiler için kocası hep masum hem en mükemmeldir. Yazık deyip kendi haline bırakın. Kardeşinizle de mesafe koyun

Benim teyzem 60 yaşında emekli, iyi bir maaşı var. Mal mülkleri de var. Eniştem olacak canlı da ailecek yağmurlu havada su vermeyeceğimiz biri. Yıllarca teyzemin maaş kartına çökmüş, dövmüş, aldatmış, babalıkla alakası olmayan, bencilin vücut bulmuş hali bir yaratık. Yıllarca annem, annanem, dedem ve diğer teyzem sırf teyzemin hatrına tahammül ettiler. Şimdi annanem yaşlı ve bakım gerekiyor. Adam teyzem annanemi doktora götürse "Bir kızı sen misin, biz aileyiz düzenimiz bozuluyor." diye bunu darlıyormuş. Teyzem sürekli anneme ve diğer teyzeme (annem boşandı, öbür eniştem vefat etti) siz teksiniz siz annemle ilgilenin benim ailem var, düzenim mi bozulsun, kocam laf ediyor falan diyormuş.

Yani demek istediğim insanlar ne yaşıyorsa kendine yaşıyor. Parası olsa da olmasa da bu değişmiyor. Kardeşiniz umutsuz vaka, ne kadar uzak tutabilirseniz hayatınızda sizin için o kadar iyi olur. Ben yıllardır bunu anneme söylüyorum, sizin için de aynısı geçerli. Boşa sinir stres...

Benim teyzem 60 yaşında emekli, iyi bir maaşı var. Mal mülkleri de var. Eniştem olacak canlı da ailecek yağmurlu havada su vermeyeceğimiz biri. Yıllarca teyzemin maaş kartına çökmüş, dövmüş, aldatmış, babalıkla alakası olmayan, bencilin vücut bulmuş hali bir yaratık. Yıllarca annem, annanem, dedem ve diğer teyzem sırf teyzemin hatrına tahammül ettiler. Şimdi annanem yaşlı ve bakım gerekiyor. Adam teyzem annanemi doktora götürse "Bir kızı sen misin, biz aileyiz düzenimiz bozuluyor." diye bunu darlıyormuş. Teyzem sürekli anneme ve diğer teyzeme (biri boşandı biri dul) siz teksiniz siz annemle ilgilenin benim ailem var, düzenim mi bozulsun, kocam laf ediyor falan diyormuş.

Yani demek istediğim insanlar ne yaşıyorsa kendine yaşıyor. Parası olsa da olmasa da bu değişmiyor. Kardeşiniz umutsuz vaka, ne kadar uzak tutabilirseniz hayatınızda sizin için o kadar iyi olur. Ben yıllardır bunu anneme söylüyorum, sizin için de aynısı geçerli. Boşa sinir stres...
Inanilir gibi degil. Demekki 7sinde neyse 70inde o dedikleri dogru.

X